Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • applepie_svk
    to je tak ked zmiesate veci co doposial spolu so sebou mali spolocneho len velmi malo a hodite k tomu otrasny trailer, mali to nazvat Srápokalypsa...
  • Ty artworky patri ke ktery hre? To co ukazovali totiz s nema absolutne nic spolecnyho.
  • Jack1947
    Westernová - borderlands-minecraft akce:? no to tedy nevím. Video je každopádně nic moc takže těžko něco posoudit z toho.
    • chci ti dat + i -, tak ti nedam nic :)
  • Mato1987
    Ejj, po zhliadnutí ukážky som sa na hru začal tešiť až kým som si neprečítal túto časť v novinke
    "Human Element si tedy bere inspiraci z některých prvků Minecraftu a klasický model zombie akce chce ozvláštnit o budování a možná i tower defense prvky." Tak asi dám od toho ruky preč.
    • By to na tebe bylo moc složitý co. *1*
  • Jestli tohle do roka vydají v tomto stavu tak je zaděláno na sra*ku.
  • Asi sem udělal chybu, že jsem si první pustil ten trailer, protože ted uz se mi ani nechce cist ten článek. to vypadá tak neskutečně debilně..
    • To jo, stejne jako "cz" za nickem.
      • promiň, že hraju na mezinárodních serverech a nestydím se za svoji národnost. naopak se většinou rád hlásím k čechům/slovákům. obecně hrávají překvapivě dost dobře *4* že mám ten nick tady je prostě proto, že:
        1) nemám důvod ho nemít
        2) nemusím si pamatovat další login
        3) nemám potřebu zavděčit se primitivním rejpalům, jako jsi ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit