Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chci ti dat + i -, tak ti nedam nic :)
  • applepie_svk
    to je tak ked zmiesate veci co doposial spolu so sebou mali spolocneho len velmi malo a hodite k tomu otrasny trailer, mali to nazvat Srápokalypsa...
  • Ty artworky patri ke ktery hre? To co ukazovali totiz s nema absolutne nic spolecnyho.
  • promiň, že hraju na mezinárodních serverech a nestydím se za svoji národnost. naopak se většinou rád hlásím k čechům/slovákům. obecně hrávají překvapivě dost dobře *4* že mám ten nick tady je prostě proto, že:
    1) nemám důvod ho nemít
    2) nemusím si pamatovat další login
    3) nemám potřebu zavděčit se primitivním rejpalům, jako jsi ty
  • To jo, stejne jako "cz" za nickem.
  • Jack1947
    Westernová - borderlands-minecraft akce:? no to tedy nevím. Video je každopádně nic moc takže těžko něco posoudit z toho.
  • By to na tebe bylo moc složitý co. *1*
  • Mato1987
    Ejj, po zhliadnutí ukážky som sa na hru začal tešiť až kým som si neprečítal túto časť v novinke
    "Human Element si tedy bere inspiraci z některých prvků Minecraftu a klasický model zombie akce chce ozvláštnit o budování a možná i tower defense prvky." Tak asi dám od toho ruky preč.
  • Jestli tohle do roka vydají v tomto stavu tak je zaděláno na sra*ku.
  • Asi sem udělal chybu, že jsem si první pustil ten trailer, protože ted uz se mi ani nechce cist ten článek. to vypadá tak neskutečně debilně..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit