Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tahle hra by byla takové to - na pár hodin každý den třeba dejme tomu sehrát normal potom hard... nojo ale co pak ? To je prostě problém poté je to jen prachsprostý grind za lepšíma věcma takže ne to nejsem správná cílovka bohužel. Jistě bude DLC ale zase jen na pár hodin a pak endless grind - Nebavilo mě to v Division (Destiny2 šlo mimo mě) Diablo nemusím.

    Hrál jsem jen před pár měsíci ten FRee trial Vermintide1 dohrál za 8hodin kampan, což bylo akorát do konce free dnů no potom už nebylo co dělat jistě zábava to byla ale pro mě znovuhratelnost já nevím asi ne. I když tam byli některé zajímavé prvky i když se to hraje na vyšší obtížnosti tak už se ví co a jak. (To pomijím matchmaking i v normál se mi povedlo prohrát a to nebylo nic těžkého)

    Jojo přesně 15hodinová kampan a bylo by to něco jiného... jenže to by byl i jinej typ hry.
  • solomon.short
    *1* takova hereze *1*
  • TheGGG
    super hra, zrovna to hraju. Snažím si odemčít slayera
  • tiez som to zobral, skusim trposov *1*
  • Odulin
    Jednička mě lákala, ale nakonec jsem nějak záhadně odolal. Co tak čtu, tak na dvojku zatím skoro všude pějí chválu, tak jsem si za 25éček udělal takhle při čtvrtku radost. Třeba se tam potkáme. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit