Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Starbound je naprostá pecka! Pokud mám očekávat vývoj obdobný jako u Terrarie, pak je na co se těšit. Terraira v konečně verzi 1.2 byl úplně jiný cake, než jaký nám naservírovali při prvním vydání. A pak ty mody! Z první desítky jsem akorát ještě nehrál Space Engineers, Rogue Legacy a Tales of Maj'Eyal. Přiznám se, že po mnoha pokusech mě roguelike rpgčka moc nechytly, ale Space Engineers vypadají moc dobře.
    • Rogue Legacy doporucuju. Ono to totiz moc roguelike neni a jakmile to chytne, tezko se od toho odchazi ve stylu "Jeste jeden potomek a pak uz pujdu spat". Pro me osobne indie hra roku 2013, ale Starbound jsem jeste nehral.
  • http://youtu.be/Ms7dciqR0CE
  • Space engineers mne zaujalo víc než starbound.
    Proč ? releas, fuking epic big space battle coming *14* .
  • jindra.veliky
    fandil jsem Contagion - dobra hra na coop, akorat to tam je ted plny noobu, ktery neumi hru hrat...
    • přesně kvůli takovým namyšleným hlupákům jako jsi ty nehraju multiplayery
      • jindra.veliky
        tak to je fakt ztrata *2*
        • možná je, možná není... ale aspoň nemám zapotřebí si u her nebo diskuzí léčit komplexy *3*
  • Jack1947
    Skoda, na druhou stranu 4.misto take nerni k zahozeni... dava to na vedomi ze stale Ceska herni (indie) scena ma co nabidnout a to je jen a jen dobre.
    • Čtvrté místo? To je přeci naprosto úžasné! Přečti si ještě jednou ty tituly nad námi... vždyť jsme mezi elitou :)
      • Jack1947
        Jo, vzdyt nerikam ze to je spatne. Je to dobre (drive by to bylo asi i lepsi treba 2-3 mozna).

        Kazdopadne prekonat ostatni hry ktere navic meli solidne naslapnuto jo to je velka slava.
  • Tales of Maj'Eyal je hra s dlouhou historii a jeste delsimi koreny. Je to prepracovany TOME - Tales of Middle Earth, coz je prepracovane PernAngband, coz byla rogue like hra na motiv Drakenu z Pernu, ale zasahli pravnici a dale uz je vsem asi jasne. PernAngband sam vzniknul na zaklade zdrojaku Zangbandu nebo Angbandu (ale to je jedno, protoze Zangband sam je fork Angbandu a to Z melo puvodne znamenat, ze je do nej zapracovany svet Zelaznyho Amberu, coz je knizni serie, kterou uz dnes asi nikdo nezna. Angband sam vzniknul na zaklade zdrojaku UMorie, coz byla Unixova verze Morie a tedy jeho predchudce. Morie pak byla klon samotne Rogue a vznika v roce 1983 na VMS. Jak je vidno, tak Tales of Maj'Eyal ma historii starou 30 let.

    Ja jsem mozna konzerva, ale me se Tales of Maj'Eyal nelibi a myslim ze vrcholkem bylo TOME ve verzi 2.7x
  • No připadá to jen mě, nebo ten článek je prostě špatnej?
  • papers please? guacamele? nikdo?
  • Opravte si prosím link na zdroj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit