Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, Inside je super, ale těšil jsem se na hudbu ve stylu choru, jako je zde v traileru. Nikde jsem na ni ve hře nenarazil, jen dobrý soundrack, který jsem též projel třeba na YB, ale nic co by se podobalo ukázce z traileru.
  • Hodnotím 11/10, dohráno několikrát. Což se mi u jiných her nestane. Lehčí a lepší než Limbo. Atmosféra úžasná, samozřejmě i nápady. Moc se těším na další jejich hru, kterou koupím i kdyby stála plnou cenu. Kritiku recenzenta ignorujte, protože hra nikdy nestála plnou cenu a pořád má jakousi image indee hry. Za ty prachy zkrátka zlato.
  • Po dlouhé době jsem si chtěl zahrát nějakou dobrou hru a tak jsem pátral a náhodou narazil na tuhle. Krátká video upoutávka mě doslova uchvátila, co do grafiky i příběhu. A to znamená jediné, že se jde hráát... :)
  • schali
    Úžasná hra, nedivím se recenzentovi, vzhledem k tomu, že se takovýhle věci už dneska nedělají, tak musel být značně zmaten a netušil co má pod rukama. Každopádně vývojáři z playdead jsou mistři, chápou jako jedni z mála v čem spočívá kouzlo videoher. Méně je někdy více, ale musí se to kurna umět.
    Pro dříve narozené a pro recenzenty games vypíchnu to nejzajímavější. 1.Famózní game level design, dělat černobílou atmosférickou 2D hru není žádná sranda, to už chce velkej talent 2. Překvapení - čemu by byly hry bez překvapení, bez tajemství. 3. Úžasná práce se zvuky a hudbou, tak jako u Blade Runnera platí, že by byl bez hudby poloviční, tak u vnikajících her platí to samé, pokud to neplatí, tak to nejsou vnikající hry. 4. Atmosféra na max - logický důsledek předchozího.
  • Táto hra ma prinútila umyt si monitor po 2 rokoch...a to už je dačo!
  • a ja som myslel ze Limbo je best!
    Rozhodne najhorsia recenzia aku som tu cital....
    INSIDE je sice drahsi,ale je uzasny.
  • "Chlapec pronásledovaný lidmi, PSI" .... tyvole Švára, vrať se na základku a zopákni si češtinu *12* *11*
  • kubi-wan
    Inside mi na první pohled připomíná (krom Limba samozřejmě) Monochromu. Ta tady sice nebyla hodnocená moc dobře a možná ze začátku ani moc dobrá nebyla. Ale v nynější opatchovaný verzi je to podle mě hodně fajn záležitost, přestože rozhodně ne tak vybroušená jako tituly od Playdead. Pokud máte Limbo i Inside dosytosti prošlý a máte náladu na něco podobnýho, je podle mě Monochroma vcelku dobrá volba.
  • Recenze přichází opravdu s křížkem po funuse. Za to by někdo měl nést osobní odpovědnost.

    Hra je jinak super, koho bavilo Limbo, ten s ní neudělá krok vedle. Akorát by s ohledem na délku měla stát tak polovinu.
    • MARTASLJ19
      Videorecenzia(na ktoré už kašlou) bola včas, tak s textovú je to OK si myslím...
    • MickeyMutant
      Strhnout redaktorské výložky před nastoupenou jednotkou, lenochovi!

      Jinak hra je delší, než se píše v recenzi.
      • já měl na první průchod 2:40 ... rád bych aby byla delší, ale lhát kvůli tomu nebudu ..
  • mal som zlý pocit Limbo a Inside čo to bude , ale prekvapilo zaujimavé super , zvedavosť v hre pokračovať čo sa tam deje ženie hráča hrať do konca no a ten koniec bol prekvapenie čo aj sklamalo poniektorých hráčov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit