Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta scéna s tím rozpadlým ruským kostelem prolezlýma těma zmutovanýma mrchama je fakt něco, ale jak už bylo zmíněno chci od toho hlavně tu strach nahánějící atmosféru v metru a spousty a spousty anomálií a podivností :)
  • A co takto si precitat pokracovanie??? Tym myslim Metro 2034, kedze povodny diel bol vytvoreny na zaklade knihy Metro 2033. Mozno by vam to vsetkym kapanek viac otvorilo obzory *3*
    • Kozy
      Ale Last Light nemá s 2034 nic společného, ne?
  • Nesnáším Evropu 2!
    • ...ja som si to povedal, pred dvoma týždňami. Všade sú *11*
  • Metro 2033 je najlepia FPS aku som za poslednych 20 rokov hral a toto vyzera ze bude este lepsie.
  • Vůbec nevim,že nějaká 1 bla.To byla i na ps3 a byla to dobra hra?Bude nutnost znát děj z jedničky u dvojky?
    • jo je dobra .. atmosfercika ale trpi problemy s AI a nekterymi hernimi mechanizmi ...
    • 1. dil je Metro 2033 a je i na ps3. Hra to je dobra, je to takova atmosfericka FPS ale neni tam tolik akce a jde tam i o pribeh. Na PC navic hodne nadprumerne graficky zpracovana na PS3 nevim.
      • První díl na PS3 není.
  • Čím víc informací, tím míň se na to těším. Trailer mě téměř odradil. Kde se v metru bere tolik špičkové vojenské techniky? To tam musí být válečné frakce rozdělené na klasické ideologické archetypy? Chtělo by to trochu přibrzdit a trochu se zase věnovat syrové snaze o přežití v katastrofálních podmínkách moskevského metra.
    • Lidé se tam "snažili" přežít přece 20 let od výbuchu., ale od tý doby, co se tam zabydleli, to prostě mezi nimi (některými) vybublalo...to máš ve většině survivalových příběhů, kde je trochu více lidí, že po nějaký době někomu jebne *15*. Tady to bylo asi podobný...(nečetl jsem knihu, takže jen dedukuju) Postě ustanovil se za těch pár let obchod, vyrobilo se/nebo objevilo plno zbraní (nezapomínejte, že na konci prvního dílu objevili tajnou základnu D6 plno zbraní, munice a vybavení, proto nejspíš ten rozdíl oproti jedničce) a postupem času asi začalo vznikat napětí mezi některými stanicemi...nezapomínejte, že v každé skupině lidí se vyskytují jak "dobráci", tak i pošuci, no a některý takový, když se chytil nějaké silné myšlenky a strhl dav...z toho nejspíše vznikla stanice "Říše"... Pak zas "Sověti", to byl asi jejich opak, zprvu nejspíš dobrý, ale postupně taky krutý...banditi, to snad nemusím vysvětlovat, no a Hanza a Rangeři, to sou zase "ti dobří"...takže v tomhle bych chybu neviděl *5* Navíc, nemyslím si, že by celá hra byla v tak akčním tempu, jako na vydeích, spíš vývojáři asi chtěli přitáhnout větší část publika, proto místo plazení se ve stínu vytáhli ty více akční pasáže... Takže počkejme si na verdikt, až hra vyjde *3*
      • vlastik.plaminek
        Hanzu bych zrovna jako "ty dobré" nebral. Sice udržujou v metru jakžtakž pořádek, ale jenom pro to, že je to banda mocichtivých zmr*ů, kteří tak upevňují moc a bohatnou na zbytečné byrokracii.
        • Hanza rulez hlavně kvůli těm krásnejm žárovkám na jejich stanicích !! Btw na ty frakce je to rozdělení i v knížce, tak na co si to ku*va stěžujete ?
    • jednak je to podle knizni predlohy a navic nechapu co myslis tou syrovou snahou o preziti v katastrofalnich podminkach metra...to bylo docela zabydlene se zavedenym obchodem a specializaci ruznych stanic na vyrobu urcitych veci...hlavne potravin. Takze pokud zrovna neresili problem s mutanty nebo krysami a nebojovali mezi sebou tak se tam dalo relativne prezivat. Samozrejme na povrchu to bylo o necem jinem.
      • Přece i v knize nebyla žádná sranda cestovat ze stanice na stanici a člověk nevěděl, co ho cestou potká. Lidi o sobě skoro nevěděli a jediné informace co se šířily byly drby a povídačky, ze vzdálenosti max několika stanic. Z ukázek je to nějak moc přelidněný (asi aby bylo na co střílet). Ale raději bych opatrný postup opuštěnými tunely a trochu víc scavengování a snahy o přežití, než "válčení v tunelu" :/
      • Jednak Last Light podle knihy není, je to smyšlený příběh na pozadí prostředí, nic jinýho
    • No hele, já měl ještě minulý měsíc podobný názor, že čím víc videí vidím, tím méně se mi to líbí. První metro jsem navštívil pouze v knihách a na Last Light se teď už zase těším. Prostě jsem odhodil to škarohlídství a vložil do vývojářů důvěru. Horší než jednička to snad nebude, nedělá to EA tak věřme. Já věřím, že to bude syrové dílo!
  • Kdo z vás stejně jako já byl v předchozím díle zklamaný z toho, že se nedostal do Parku Pobedy k těm uctívačům "Velkého červa", Lyublinu k satanistům, kteří se chtějí prokopat do pekla anebo ke krišňakům, kteří chtějí odplálit blízký reaktor a poslat všechny obyvatele metra do nirvány? *9*
    • Já... Strašně mě to naštvalo, takovejch parádních částí...
    • Já hlavně doufám, že se ve hře podíváme k nadpřirozenýmu Kremlu:)
      • vlastik.plaminek
        By mě zajímalo, co tam je, že to lidi tak přitahuje. Jestli nějaký mutant se silnou psychokinezí nebo tajemná síla, od které se prostě nejde odtrhnout.
        • Možná jenom zvědavost. Jinak taky nevím, proč tam nezakomponovali ty malý lidojedy.. Docela by se to tam hodilo..
    • No ja som prešiel najprv hru niekolko x a potom som čital knihu, lebo kniha v našej reči vyšla ovela neskôr, a tak som si vzdychol, čo v hre ešte mohlo byť, ale nakoniec hra bola velmi dobra- okrem STALKERa sa nepametam na podobnu atmosferu-a kniha ešte lepšia, tešim sa na Last Light.
  • Keyz
    Pokaždé tolik řečí a pak je jedno co jak je.
    V minulém díle nebyla nutnost to takto řešit. Zde to bude určitě to samé jinak by to byla hra pro úzké publikum.
  • To by mě zajímalo, proč to takhle předem odhalujou, všechny možný vychytávky, použití těch věcí atd.
    To pak až si tu hru koupíme, tak budeme hned přesně vědět co dělat(to bysme věděli sice i bez toho, ale aspoň by jsme měli šanci Poznávat), takže tohle mi přijde naprosto zbytečný, kdyby místo toho udělali třeba něco navíc do hry, tak by udělali líp
    • smejki
      no nevim jak ty, ale já se radši stylem pokus-omyl učim řešit konkrétní situace, ne základní mechanismy a ovládání.
    • marketing .. a neni zas tak tezke nesledovat videa pred vydanim hry .. pro me je to druhe video (po uplne prvnim co vydali) a nepotrebuji vide vice .. to je jak koukat na trailer z filmu a pak v kine vykrikovat, ze tenhle zaber si uz videl .. .
  • načo instruktaž, ved čakame smradlavom metre uz nejaky čas - na nove metro *5*
    • hlavne aby aspon 75 % sa odohravalo v metre a nie na povrchu *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit