Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z mála strategií za poslední dobu, co má gameplay dotažený do detailu. Nic nepřebývá, nic neschází, vše co ve hře je, má svůj účel, který plní. S Doorkickers jednoznačně nejlepší tahovka za poslední rok.
  • Inquisitor
    No pustil jsem se do toho a zatim dobrý. Trošku těžší, ale baví mě to :)
    • main
      jakou hrajes obtiznost? :)
      • Inquisitor
        Na beginner :D, ale už je jsem se do toho víc dostal, tak už je to lepší.
  • Už tu pár lidí zmínilo hry v podobném duchu Mark of Ninja atd. mohli byste ještě poradi tnějaké dálší?
  • MickeyMutant
    "Dokonce i jednotliví agenti disponují na minimálním prostoru pár ilustrací a hlášek dostatečnou osobností."

    Pro srozumitelnost 2. pádu slovo "pár" nahradit třeba "několika"*4*
  • del0
    Jako nevypadá to zle. *5*
    • MickeyMutant
      Počkej, až dorazí antipixelartová hlídka na stráži grafického realismu. Ti vysvětlí, jak hluboce se mýlíš.
      • tohle neni ten typ hry, tahle hra ma roztomilou stylovou grafiku
      • Pixelart fakt nemusím, ale jestli ho tam vidíš, tak potřebuješ lepší brejle (nebo monitor *5* ). Od klei jsou super zatím všechny hry, tohle vypadá skvěle, ještě jsem to nehrál, ale hodlám si to pořídít, nejradši od nich mám mark of the ninja, což je asi nejlepší plošinovka ever (a to jsem začínal na původním prince of persia), ale pixelartem opovrhuju, hra jde udělat v pěkný stylizaci za levno i nekostičkovaná, tvořit dneska v kostičkách považuju za trapnou hipsterskou pózu a ne umělecký záměr. Rád si zahraju starou kostičkovanou hru, protože tenkrát to jinak nešlo udělat, klei jasně dokazují, že dneska jde za levno vyrobit hru na líbivém enginu, který nevypadá jak z první poloviny 90 let
        • MickeyMutant
          Nechápu, jak jsi došel k názoru, že jsem v téhle hře byť jen zahlíd stopu pixelartu. Rád ale vidím, že na něj neváháš připojit svůj názor, přestože se téhle hry v žádném ohledu netýká.
          • ????????????????
            Antipixelartová hlídka třeba v tvém komentáři? Aneb stejná souvislost jako: "hele počkej až v týhle motorkový závodní hře dorazej carracingfanboys a začnou ti tady strhávat body (booty) za to, že tam nejsou auta"
            ale jinak v pohodě, omlouvá tě to strašný vedro, hlavně nezapomeň doplňovat tekutiny a tělo taky kupodivu pomáhá zchladit ostré jidlo
            • MickeyMutant: ale to není antipixelartová hlídka, (nejen) já jim říkám tro(t)lové, to nejsou lidi, kterým by vadil pixelart, ale lidi, kteří si prostě najdou důvod kritizovat i kdyby hra byla dokonalá tak furt bude mít něco, třeba bude příliš dlouhá nebo se hlavní postavě bude ve větru divně vlnit bradka, kdo chce psa bít, hůl si najde vždycky a bohužel nejsou jako španělská inkvizice, protože s trolama můžeš počítat, že příjdou

              Ale to s tou hydratací myslím vážně - povinně všichni dodržovat pitný režim, hlavně Jack *3* *1* *1* *1*
            • MickeyMutant
              Píšu o tom právě proto, že antipixelartisté doráží nečekaně jak španělská inkvizice k článkům o hrách, které můžou být i na hony vzdálené jakémukoliv pixelartu. Prostě k čemukoliv, co nevypadá fotorealisticky.
  • je to drahý je to drahý je to drahý.
    Ale pěkný. Počkám, jestli nebude nějaká akce. I když Mark of the Ninja nebo Don’t Starve jsem taky dlouho v rozumné akční ceně neviděl, takže se možná načekám
    • Keyz
      Zase to lze hrát opakovaně. Gone Home byla drahé. Krátké, vypadalo to blbě atd....
      Navíc bude nějaké DLC.
  • Tohle fatalne postrada multak a editor. Bez tohodle je to tak za 6, protoze random generator mistnosti je spatnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit