Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FeebeEWN
    hlavně, že když jsem psal, že to je ArmA 2 z druhé světové (čili bugfest první kategorie) dostával sem mínusků mraky :)) tady to máte černé na bílém ;)
    • Arma je oproti tomuto zlatá!! Tohle je tak hrozný až to bolí....
    • FeebeEWN
      ale je to škoda...
  • KIMCID
    SP má opravdu plno bugů.Hned na začátku se voják zasekne a nehcce běhat.To docela brzo naštve a odradí.Já to nevzdal.A hra mne moc bavila.
    • To, ze se nejde pohybovat ci strilis bez poskozeni, je projev FADE ochrany, ci jak se jeji novy ekvivalent jmenuje. Takze bud nemas original, pak dobre ti tak, nebo ti FADE hapruje a doporucuji zkusit napsat na podporu.
      • mam origoš po přeskočeni tutorialu to přestalo a už se nic do konce neobjevilo
      • Ta FADE ochrana je geniální, líbílo se mi, jak po vydání Arma všichni nadávali na hru, jaká je to debilita, protože nejde nic trefit a přitom to bylo tím, že hrají warez *1*
        • To je, redukuje uz tak spatny prodeje na naprosty minimum, protoze dneska si gamesku bez odehrani predem kupuje bud deb.l nebo silenec.
    • Tikov
      Tak běh s emi nezasekl snad ani jendou ale zato se nespouštěli animace, spouštěli reakce bez akcí, akce bez reakcí a všechnomožné co herní zážitek sráželo na dno. Pro mne to trochu zachránil jen a pouze editor.
  • Tak poslední dva odstavce recenze přesně vystihují důvod, proč jsem si koupil všechny OF (ArmA) hry od BoI. *4*
  • Jedina hra od BI co jsem opravdu hral a nemohl jsem prestat byla operace flashpoint. Jakmile prisla Arma slo to do kytek, tolik bugu co obshoval kazdy dil Army jsem snad nikde nevidel. A klidne i v dnesni dobe se rad vratim k OF, protoze ta hra je jedinecna a ma svoje kouzlo.
    • smejki
      porovnávat opatchovaný OF a čerstvě vyšlou Armu je fér jak prase *15*
      Arma už hodně dlouho funguje v pohodě.
    • Mlátí tě do nosu nostalgie, Operace flashpoint byla zabugovaná naprosto neuvěřitelně. Stejně jako ArmA to opravili až patche. Vlastně největší problém s Armou mají piráti, když máš originál, za chvíli to patche opraví. :D
      • opravily... :D
    • Kdo hral operaci flashpoint od zacatku tak vi ze ArmA proti tomu byla po vydani vrchol hratelnosti :D
  • victor
    Alfa a omega je cena tohoto modu ... pardon hry. A pak také záleží na tom do jaké finální podoby jej budou schopni autoři povedených modelů dotáhnout ....
    Já čekám - ostatně jak už je to u ARMA her zvykem ;)
  • Naprosto souhlasim, tohle se vazne moc nepovedlo :-(, jako mod proc ne preslapy se toleruji ale plna hra za plnou cenu... to uz si prebere kazdy sam.
  • Sranda, tento projekt mi pripomína Cliffs of Dover (ale jeho autori sú väčší šmatláci), potenciál veľký, ale šanca totálne zabitá príliš veľkým sústom, ktoré autori nedokázali zvládnuť... Možno tú hru časom dopilujú, ale zlá povesť a s ňou súvisiaca malá komunita ju aj tak budú ťahať dolu...
  • Klasika Arma 2, to len potvrdzuje tu teoriu, ze ten engine je shitny a nic sa neda robit...Staci si zahrat Day Z mod, tam sa to potvrdzuje v pravej krase, NPC si prechadzaju cez budovy, steny akoby sa nechumelilo, dvere ta zabijaju, zasekavas sa o vsetko mozne...Namiesto toho, aby opravovali Armu 2 bugfest, tak opravuju teraz Day z, lebo im z toho idu peniaze.
  • A na tohle jsem se opravdu tesil skoda no
  • To sa dalo čakať, pritom keby dokázali ponúknuť vypilovaný multiplayer a zbaviť sa toho zápachu Army, mohla to byť pecka. Škoda, takto MP rýchlo upadne do zabudnutia a s ním celá hra *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit