Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Richarda pořád vycházejí fan aktualizace, tratě, auta atp, takže dosud určitě nejlepší rally hra
  • Colin McRae 2.0 je stále skvělý. Kdo chce ještě o jeden level, dá Richarda Burnse. DIRT nemá tak dobrý zavodní model a fyziku. Na Project Cars se těším, Assetto Corsa je taky fajn. O NFS škoda slov, GRID je dobrá série, ale je velmi sterilní oproti TOCE. Codemasters by mohli zkusit čtvrtý díl. Wreckfest bude dobrý zástupce destruction derby.

    Mám radost, že se mi benzín vrací do krve častěji :)
  • A jéje, další patlanice od taliánských patlalů Milestone, kteří zaspali v době automatovek typu Screamer, Sega rally apod. Holt kdo chce kvalitní rally, tak musí zůstat u 10 let starého RBR a nebo modu RallyWorld do rFactoru *7*
  • Povidali ze mu hrali. *1* *1* *1*
    Marketingovym kecum neverim a od Milestone uz vubec ne. A tak nezavidim konzolistum, pokud to nebude na PC. Ceho se hraci asi dockaji? Na krabici bude misto WRC vevodit Loeb a uvnitr bude stejna sragorka jake Milestone produkovali dosud.
    Cela tzv spoluprace Loeba bude pravdepodobne spocivat v tom, ze natoci par pochvalnych videi a pokud bude k dispozici vetsi balik a Loeb bude ochoten za nej udelat ze sebe blbce, necha se natocit i s gamepadem v ruce. *2*
    Myslite ze je treba platit zrovna svetoveho sampiona aby vyvojarum vysvetlil jak se auto ve skutecnosti chova? Samozrejme ze ne. Tady vubec nejde o jeho zkusenosti, nybrz o jeho jmeno. *11*
  • Víte někdo co je s warthog? Od nich bych si rád poslechl, že dělají na nový hře.
  • je po úrazu hlavy, takže teď má problém mluvit...
  • ked grafici namodeluju invalidny vozik
  • Doufám, že konečně bude pořádné rally, od dob CMR 2 a 3 bylo v podstatě prd... grid to už nebylo plnohodnotné rally, takže držím hochům pěsti a doufám že to bude návrat ke klasice :D
  • no pokud to bude jako jejich serie wrc tak radsi ne 7 etap ve Spanelsku pod jednim stejnym mostem no je jedno kde porad ty stejne nudne rz a metr od cesty bariera ze auto ani nevyjelo ven z trate no hruza *4*
  • Co já bych dal za nový CMR...
  • A kdy vyjde Michael Schumacher F1 Racing...
  • Richarda Burnse i Colina McRaeho už hry "zabili", tak přišel na řadu Sébastien Loeb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit