Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    Tak přeci tam ten New York bude *4*
  • Masa-san
    Tohle všechno je hrozně krásné, efektivní a určitě i zábavné, ale to co mě u Maxe zajímá, je příběh a atmosféra. Snad se jim povede to smysluplně naroubovat na předchůdce.
    *4*
  • to vypadá, že by udělali líp, kdyby dali nepřátelum místo zbraní do rukou kladiva. Bože takhle tupý nepřátele jsem snad ještě v žádný hře neviděl. Rockstar failed
    • Hate na něco jen proto, že je to populární a chceš si připadat zajímavě? Z toho vyrosteš, mladej. Teď vezmi aktovku a táhni do školy.
      • v klidu. Ten srac, stejne 1ku ani 2ku nehral.
  • Pete.palis
    Je to přehnaný....ale tohle já miluju *14*
  • firebug
    Mam rozpolcene pocity. Ta hra vypada technicky opravdu zvladnute. Pohyby postav jsou fakt skvele a kdyz chteji Rockstari udelat z Maxe hru, ktera alespon trochu pozvedne zanr strilecek, tak si rikam, proc ne. Na druhou stranu ta skvela AI (o ktere mluvi) asi neni jeste implementovana. Postavy v houfech nabihaji na Maxe a nemuzou ho trefit ani ne 2 metry od sebe, misto schovavani stoji za prekazkou tak nesikovne, ze jim kouka pulka trupu - fakt trapas :-) Misty to pusobi jako snimek Commando, coz neni zrovna filmova perla. Tezko rict, muze-li za to prezentujici hrajici na easy a se zapnutou nesmrtelnosti, ale ty ingame videa me timhle vetsinou otravi...
    • commando rulez, ty 13 letej fakane.
    • Já mám rád komando ... *1*
      • Samozřejmě. Komando je klasika mezi akčníma filmama. To už ale dneska mladí neznaj a pyčujou.
  • Nemůžu si pomoct ,ale přesně jak říkáte byl jsem hodně skeptickej a ted se mi to líbí hodně ,doufám že to bude taky hodně o příběhu ( i když tu atmošku co umí Remedy asi nepocejtime) Už mám předobjednáno.Neví někdo jestli se neplánuje neoffiko čeština?
  • Doufám, že tam dají podobný level jako byl ve dvojce - zábavný park *14*
  • nevim, decka tohle budou hrat a budou si myslet ze jsou nesmrtelni, pak vyjdou na ulici do skutečne prestrelky a budou prekvapeni *13*
    • Ty jsi debílek, viď?
    • ne to udělali už po dohrání MW3, ted už jsou všichni malí najivkové posmrti
    • Hairy_Ass
      Ty bydlíš v Kábulu? *1*
      • trefne.
    • Miserius
      Jojo, tady porad vychazim ven do prestrelky, to mi dokaze uplne zkazit odpoledne...
  • Grifus
    Tak jsem celkem zvedavej jaky budu mit po dohrani nakonec pocity. Nicmene od prvnich informaci az doted, kdy uz vime o hre naprosto vse, tu hru proste nemuzu brat jako pravyho Maxe Payna...
    • nechapem preco s tebou tolko ludi nesuhlasi. ak je toto podla nich "max payne" tak lol.
    • deridon
      já to mám tedy tak.. že se mi začalo líbit až teď ke konci, ty featurky jsou super, fyzika, hratelnost, vypadá to velmi slibně, nedávno jsem hrál znovu Maxe 1 a 2 a na tohle se prostě v tuto chvíli těšim.. to, že se nebude konat NY ve stylu předchůdců, ale jen ve formě flashbacku (či prologu) mi už vůbec nevadí.. ale jako velkého fanouška (dle avatara) by mě to asi trochu taky děsilo.. mě třeba děsí Hitman: Absolution.. třeba mě, ale překvapí ke konci před vydaním, stejně jako Max..
      • Miserius
        Ono tam udajne bude vice tech flashbacku, ne nejaka podstatna cast, ale vice nez jen jedna mise *3*
  • Doufám že bude možnost měnit skiny. "Bruce Willis" prostě nemá na staryho dobrýho detektiva Max Payna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit