Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Rádo se stalo. Přeju fajn hru a vzpomínání:))
  • Mart9
    Prosím, jestli by někdo pomohl najít starou hru i mně. Pamatuju si, že mě hned na začátku zaujalo upozornění o násilí ve hře. Hrál jsem to tuším na DOSu a v podstatě je popis jednoduchý. Byla černá obrazovka, uprostřed jedna vaše postava, se kterou jste mohli libovolně chodit a ze všech stran postupně chodilo víc a víc nepřátel, které jste museli zabíjet nebo oni zabili vás, čímž hra skončila.

    Díky
  • popravdě, mnohem víc času na youtube trávím pouštěním hudby než sledováním her nebo nějakých youtuberských šašků
  • jj tj ono, diky moc
  • Diky moc! to je ono
  • Nemyslis colorado? hral jsem to teda na amize ale popis sedi
  • Khanemis
    Tipoval bych, že by to mohlo být Colorado (odkaz na emulaci přímo v prohlížeči), ale sám jsem to nikdy nehrál:)
  • Ahoj, mám radši Twich, protoze tam jsou lepší hry s lepší grafikou a moji oblibenou Youtuberkou je Lucy Pug. Kdo souhlasi dejte lajk a klidne muzete dát Lucy i odber♡
  • taxikare jsi tam fakt nedelal ;)
  • Ugh! Nemáš zač.
  • TheGGG
    když jsem viděl některé ty staré hry, tak si říkám, že je lepší zapomenout... kdepak, hry nejsou víno, spíš šunka, která je horší a horší, čím je starší
  • Hledam jmeno jedny hry, treba mi nekdo poradi :)

    Hra na 286ku , ega/cga/vga volba grafiky, hralo se za Davida Crocketta nebo nekoho takovyho , bylo to 2dcko bez scrollingu, imho se tam hazela sekera a nuz a zabijeli indiani a pistolnici, splhalo se po skalach a mezi lokacema se prejizdelo na kanoii , ovladani bylo dost nemotorny , nevzpomene si nekdo?( podle toho popisu asi ne , ale treba si nekdo vzpomene ) :D hledal jsem to dlouho ale bez uspechu... Diky moc
  • Prosím tě, udělej lidstvu laskavost a nerozmnožuj se, díky.
  • DOPORUCENI PRO AUTORA CLANKU:
    https://www.youtube.com/watch?v=w5OSOY2oOMI&list=PLDmZhPdI8SkePlwz8CPhxPi2bS20QFQ4d
    Nejenze se podiva na sva oblibene hry, ale jeste se muze ledascemu priucit.
    (Nechapu, proc delate clanek o retro gamesplay videich na youtube, misto abyste udelali promo kolegum z Vasi staje?)
    RETRO NATION RULEZ *14*
  • No díky tomuhle sledování jsem napřiklad zjistil že onehdá jsem se pustil do něčeho na co jsem neměl a pak toho litoval.Jsem si pořídil hru fate gates of dawn sem si poctivě kreslil na čtverečkovaný papír mapu atd.A po jednom počmaraném sešitě jsem to vzdal a teď vím že jsem nebyl sám.A teď nelituji alespoň sem se do tého pustil.
  • no jo no, když nemáš na co vzpomínat a bere tě týpek co pálí klubko nití rozžhaveným nožem... :D
  • Jen vic clanku o tom na co muzeme koukat na youtube. Treba o tom ze na youtube muzeme koukat na youtubery nebo na letsplaye! :D
  • Get Medieval?
  • Za ty kachničky pěkně děkuju, na to si totiž teď matně vzpomínám taky a kdovíjak dlouho mi to bude strašit v hlavě, co že to vlastně bylo :D Mám pocit, že za balonky byly plusový body a za kachničky mínusový (nebo obráceně?), dost dobře si vybavuju jak to vypadalo a taky že mi to jako prckovi připadalo hrozně těžký :D
  • Prvé diely Harryho Pottera boli zaujímavé. Vyšlo 5 verzií na rôzne platformy a každá bola iná. Ako prvú som hral PC verziu dvojky. Na hru podľa filmu to nebolo veru zlé. PS1 verzia bola taká skôr pre deti. Zjednodušená Zelda s minihrami. Ale ten soundtrack! Vyhralo to dokonca cenu BAFTA.
    Pre zaujímavosť nedávno na Reddite písal jeden vývojár jednotky a dvojky o tom ako na tom robili. Jednotku robili ešte pred tým než vyšiel film a filmári im nechceli nič poskytnúť, takže vychádzali len z materiálov, ktoré našli v novinách! To aj vysvetľuje to, prečo je to od filmu tak odlišné.
    Rovnako im vydavateľ (EA) zakázal medzi tímami, ktoré robili jednotlivé verzie, komunikovať! Ale predsa len im PS1 tím poslal nejaké demo, odkiaľ jednu časť hry okopírovali. Najzábavnejšie bolo, keď mu tam niekto napísal, aby pozdravoval toho, kto robil tie stealth časti (knižnica), že ho nenávidí. Na čo mu odpísal, že to robil on *1* .
    HP hry ma prestali baviť spolu s celým HP. Bolo to fajn, pokiaľ z toho nespravila autorka teenagerskú trápnu drámu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit