Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejne, jako s tim souhlasit.
  • Tak jsou taky lidi, co nemaji potrebu se divat na vyblity TN.
    Ale pokud pro tebe "herni" znamena monitor s hnusnym obrazem ale nalepkou gaming, tak klidne tech 20 tisic za TN zaplat. *15*
  • Napsat, ze IPS na hernim monitoru je plus, muze napsat jedine nekdo, kdo o problematice absolutne nic nevi.
  • alien5
    4k je financni sebevrazda mam 2560x1440 a je to na hrane na gtx 1070. Zaklinace hraju na skoro plne detaily a pod 70 FPS je to rusive i s gysync a pod. Battlefield 4 auto detaily a mam od 130 FPS vys. Jinak pocitove je lepsi mit Fastsync nez zapnuty GSYNC pripada mi to vice plynule..
    Recenze ZDE : https://www.youtube.com/watch?v=HWG279dKl0w&t=2032s
  • Mno, je pravda, ze s timto nazorem jsem asi na spatnem webu, kde pomerne dost lidi hraje hry necompetitivne, takze je ten vetsi monitor vic vtahne do hry. Ten muj duvod vezi spis v tom, ze mas HUD v rozich obrazovky a musis pomalu otacet hlavu, abys jej zkontroloval, tohle je pro competitivni hrani lehce sebevrazda ^^ Pokud vam to ovsem nevadi tak palec hore!
  • Btw, je to drazsi nez 32'' 4k monitor s quantum dot od Samsungu. *15*
  • Jack1947
    Až mě překvapilo že CRT televize se dokonce dělali i nad 100cm(!!) uhlopříčce ale teda asi ten účet za elektřinu musel bejt dobrej mastnej :P nojo aler hlavně se asi ani neprodávali u nás protože i ta cena byla dost mimo.
  • Hlavne kdyz je tam pak v Androidu v defaultu zapnuty ze to jede na 1/4 rozliseni, aby baterka nevydrzela dve hodiny. *5*
  • Proč lupu? Jo protože programátoři neumí udělat UI pro vysoké rozlišení? Jo to souhlas.
  • jo tohle platilo u CRT televizí před rokem 2000 .. bohužel v ČR se tento názor podivně uchytil.. jako ostatně spousta starých názorů... :D
  • Jack1947
    Takovou debilitu nechápu už vůbec... vždyt to aby si člověk bral lupu *7*
  • Jack1947
    Aspon 30" 27 je málo tedy aspon pro mě. Ono záleží dost na místě ale třeba 42"+ na pc hraní by mi přišlo trochu moc už kvůli zornému úhlu.
  • Rozlišení je velké... rozměry jsou malé.. navíc to není ultrawide... jediné co je je dobře, že už to konečně není upgradované TN+, ale IPS
  • Souhlas, ja mam 24'' 1200p a prijde mi to malicky, planuju 27'' 1440p, do mensiho imho pro me nema smysl jit.
  • Tyhle řeči, že cokoli je moc veliký jsou většinou nesmysl... pamatuju si je eště z doby CRT monitorů, kdy se stejně vehementně tvrdilo že vetší než 15' nebo poději 17' CRT už je na hry špatně :_) Jde především o jemnost rastru. Sám mám už poměrně dlouho 4k monitor 42' úhlopříčka a má to menší/jemnější pixely než klasická 24' full HD, takže mě vždycky rozesměje ten názor, že na to nejde koukat zblízka *3* Mám to tedy především na práci, tu ohromnou pracovní plochu miluju a přejít na menší monitor by dneska pro mně bylo už utrpení. A i hraní na tom je v pohodě, když to teda stíhá v pohodě comp a grafárna.
  • Souhlasím, o to zbytečnější mi tohle rozlišení přijde u mobilů s úhlopříčkou 5,5' *6*
  • Jack1947
    Jo mám 4k tv a kdybych si měl pouštět filmy z té plochy asi bych se vzteknul vzteky !
  • Naprostá zbytečnost pro tuto velikost monitorů.
  • Jestli to ma ale nekdo na 4k desktop gaming, tak ani ne, protoze zas na ty hry je cokoliv vetsiho pro hodne gracu opravdu velke, vzhledem k tomu, jak sedime blizko monitorum. Zase ale otravovat se s napul fungujicim skalovanim ve windows asi nikdo nechce, proto 1440p all the way :)
  • Jack1947
    No nic moc asi protože 27 palců je málo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit