Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm, tak to abych si pořídil 4S *1*

    OT: Ta neustále vyskakující reklama mě už pěkně ss..štve *16* *16* *16*
    • este si mi zabudol dodat: http://lmgtfy.com/?q=adblock
      • Tak neco takoveho jsem uz nejakou dobu hledal.
        Diky slovensky bratre *1*
    • Si tie reklamy zablokuj, problém? Ja napríklad ani neviem, že tam nejaké reklamy sú...
      • blokování reklam mám, ale když nechám blokovat tu u videa, tak to blokne celý video *3*
  • Hlavně že mam Ipad na kterej to nebude.....
  • michaliuz18
    blp , beha za autom cez celu cestu aby ho ukradol hlavne ze blizsie ma ine auto, to hral zase nejaky pan magor :D a co ma je po gta 3 keby vysiel hd alebo nieco podobne na PC tak by som si ho skor vsimol, inac som nikdy ani trojku nehral iba ak 10 minut, na starom pc mi sekala a na novom sa mi to hrat nechce
    • Ani jediná ze zmíněných informací není důležitá, relevantní, nebo snad dokonce užitečná nebo zábavná. Well done mladý padawane
    • GTA 3 v HD vysel, je to ta puvodni verze co je na steamu. Kup si ji, jdi do config a nastav si tam HD rozliseni *15*
  • RakeW
    Mně to ovládání nepřijde tak hrozný...

    Spíš mě zaujala jiná věc. Myslel jsem, že hra podobného ražení - tedy hráč v roli gaunera, který může zabíjet nevinné, krást auta na potkání a souložit s děvkama (ač jen "do jisté míry") - je mimo politiku App Store. Nebo ne? Rád se nechám poučit, nikdy jsem žádné iOS zařízení neměl.
    • Jak se dalo v GTA 3 do jiste miry soulozit s devkama? :)
      Kdyby Apple meli neco proti GTA z nejakeho pomateneho moralniho hlediska, tak pak by pak museli z appstore vymazat vsechny nasilne hry, kde se treba uz jen strili a zabiji. To by bylo opravdu trochu divne...
      • RakeW
        Ok, já právě kdysi v jednom rozhovoru slyšel o nějakých restrikcích, ale nejspíš se jednalo jen o "nahotu".
      • "Jak se dalo v GTA 3 do jiste miry soulozit s devkama? :) "

        Tak, žes ji nabral do auta, zajel na tiché místo a následně se auto začalo třást (asi kvůli té jisté míře :)) a doplnilo se ti zdraví až na 125? Just a guess...
        • RakeW
          Háček byl v tom, že to žralo dolar za sekundu :). A "do jisté míry" z toho důvodu, že se auto třáslo, ale Claude i slečna seděli jak zařezaní a dělali jakože nic.
          • Jak zařezaní... Oni si měnily ty dolary pod palubkou pod heslem "hlavně nenápadně".. :))
        • Tak to je dobry, to sem do dneska nevedel, a to sem GTA 3 svyho casu dohral :)
  • Leonidasss
    Zlatá myš a klávesnice.
    • zx_spektrum
      To jo. Ale i jen ta klávesnice by šla a místo myši touchscreen, jako v případě nějakých QWERTY Androidů, akorát jestli se nepletu tak mezi oficiálně podporovanými není žádný, takže se na to asi vyprdnou.
  • iPad je skvelej tablet, iPhone slusnej telefon, ale hrat na tomhle takovyhle hry je uplne mimo. To si clovek koupi, ze to stoji par korun, max. do stovky, spusti to, minutu dve si zachmata po obrazovce, rekne hezky a to je tak vsechno. Krome hricek se na tom velky hry hrat nedaj, mnohem lepsi je si koupit GTA 3 na steamu.
    • Ne nic od applu neni skvely to si pamatuj
      • Ne, tvoje haterské kecy nikoho nezjímají to si pamatuj.
        • Pokud je to mířeno na mě,tak nevím jestli vůbec víš ,co to hate znamená...
          • V tomhle poměrně přehledném systému příspěvků je celkem jasně viditelně, že je to reakce na toho blbouna Dexe, kdybych reagoval na tebe, tak by to byla čtvrtá úroveň (tj. >>>>)
            • Mars50
              Jazzi tvoje reakce je řekl bych neadekvátní situaci,nevím co vyvolalo u tebe lehce agresviní chování,pokud je to to že jsem si nevšiml toho,že příspěvek,který se nacházel pod mým posledním není určen mě,tak jsem pořád jen člověk a občas se nějaká ta chybka stane,tak nevím a nechápu účel tvého komenáře,jedinná věc co mě napadá,že si tu pán boostuje ego,zdá se mi to trochu pod tvoji ůroven.
            • Jazz
              Co třeba otevřít oči, sundat brejle a uvídíš ten příspěvek osvětlenej ?
            • Ah,tak to se omlouvám,ono se to opravdu moc poznat nedá,možná by to místo těch zobáčku chtělo něco jiného :)
      • a ty mas neco od Applu? Nebo jsi jen hater? Momentalne iPad 2 je treba o nekolik trid pred jakymikoli tablety.
        • Mozna v optimalizaci OS,ale jinak je to nastejno.
          • No to zaprve neni, a za druhe optimalizace OS + Appstore je stejne to hlavni, co prevysuje prave konkurenci takovym zpusobem, ze kdo vylozene nema neco proti Applu, byl by celkem hloupej si kupovat za stejny penize (ci dokonce drazsi) neco s Androidem, nedejboze s Windows...
            • Appstore má více aplikací ale to je díky tomu,že android market tu není moc dlouho,takže je mnohem více rozjeté,jinak souhlasím je to lepší.
            • Pokud clovek hledi jen na hardware. Ale Appstore s jejich nabidkou aplikaci a cenama, to je proste mazec na n-tou, to mi zadnej samsungar nevymluvi ;)
            • Dále bych to nerozváděl,hádat se nechci,je to zbytečné.Já osobně preferuji samsung a tak to zůstane at si každý kupuje co se mu libí,beztak je to vše stejné,jak výbavou tak desingem :)
            • No jo no, zrovna ses ten pripad, co ma vylozene neco proti Applu :)
            • Windows už v mobilním zařízení nechci,ač nevím jak se vede nové verzi,avšak sám vlastním Samsung galaxy S a i Galaxy Tab 10. a nemohu si stěžovat,nevím jak skvělý je ipad,pokud vůbec je,ale vím že ho nechci,ta firma mi prostě nesedla.
  • To se musi nadherne ovladat na tom dotykovem displayi.
  • Tuhle hru jsem měl moc rád, ale to dotykové ovládání bude dost dementní, obávám se.
  • a kde su nejake efekty ? nikde nevidim polietavat noviny
    • RakeW
      To bych svedl na tu betaverzi.
  • Luxxo
    Och vzdy ked vydim titulok Grand Theft Auto tak sa tesim ze nejake informacie o GTA V a citam dalej a zrazu GTA III :(
    • presne to iste
    • JJ, presne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit