Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallkenow
    Nebyla škoda, že se to k nám nedostalo ... je evidentní, že je to téměř mod na Unreal III, téměř totožný HUD, snad dokonce vizualita je stejná ( I když se asi o Unreal Engine nejedná ) ... MP v ME3 je kvalitní, svižný a neodlišný od série a tak to má být ... neříkám, že bych nezahrál, ale jeden Unreal už tu je :)
    • Anal.S
      1) Mass Effect série od začátku jede na Unreal 3 Enginu
      2) Je to alpha verze, HUD je jen pro základní funkčnost a ne okrasu
      3) Hratelnost by zůstala v podstatě stejná, pouze s FPS pohledem, bez CoD-like perků apod.
  • Veskoslav
    Škoda. Kvalitních multi FPS moc není. A ještě se zbraněmi z ME:) Takové termnukleární zbraň ze dvojky:-D
  • CRYPT
    Znelo to fantasticky, ale pokud to mel byt mix mezi UNREALEM a BFkem tak dekuji jsem rad ze to nevyslo. Ted nezalezi na tom zda mne ukamenujete, ale co jsem mel tu cest hrat BF a co jsem videl hrat UNREAL tak pro mne jako CODckare by to bylo akorat hanobeni me TOP1 hry MASS EFFECT. A je uplne sumak ze s trilogii by to nemelo nic spolecneho. Nebo melo, ale jen minimum.
  • radši měli víc přemýšlet nad koncem Mass Effect 3, než začli dělat FPS............and WE WILL HOLD THE LINE
  • Jazz
    Jediná Mass Effect hra, která by šla hrát a oni to zaříznou. *15*
  • michaliuz18
    dobre aj tak ze to zrušili , tu sa nema co robit z TPS rpg ziadne blbe fps ako kal of dutý, tam nech sa hraju s h.a.l.o alebo cskom , a nech nehaju Mass effect tak ako skonicl a nerypu do neho lebo to zle skonci a len pokazia meno hry.. shepard je legenda

    este zopar dlc pre ME 3 vysvetlujuci zabudnute veci , a koniec ziadne ME 4 ani fps nechcem
    • co je Kal of dutý? ... nauc se aspon psat spravne ... taky nevim co je h.a.l.o. ...
      • michaliuz18
        ide tu o to ze z ME nemaju co robit fps a blbu strielacku , ma to ostat tak ako to je, ved ME 3 ma aj multi a to uplne staci
      • michaliuz18
        boze vy ste jak nemtavý to som naschval napisal ze kal of duty nemudruj prosim ta ... a to halo som si pomylil je to HALO bez bodiek
  • Grifus
    Kdyby radeji zkouseli udelat treba Adventuru nebo ono propirane MMORPG, ktere by melo pomalu nekonecne moznosti. Ale ne, musime udelat fps, protoze to je nejoblibenejsi zanr (= nejvic penez). Ani me nemrzi ze to nevyslo (snad ani nevyjde).
    • no tak adventury moc popularni dneska nejsou a MMO by stalo asi tak 1000x vic nez udelani FPS jako modu pro ME2
      • Grifus
        Nahodou adventury zazivaly jeste nedavno boom (tim nerikam ze patrili mezi nejoblibenejsi) a predevsim pro ME je podstatny pribeh, takze v tom je to idealni zanr.
        MMORPG by treba stalo neskutecny penize, ale EA si to muze dovolit a pokud by prineslo v urcitych smerech inovaci (az revoluci) + naplnilo pozadavky fanousku, tak by se sakra vyplatilo. *3*
        • Zničili se všechny hmotové vysílače, tak asi těžko bude MMO. Jedině, že by to byl prequel a nebo MMO odehravající se jenom v jedné soustavě.
          • Grifus
            Neumis schovat spoiler Jaryne? A staci pouzit tu kulatou vec co mas na krku a dojde ti ze by stacilo aby se hra odehravala v cestovani mozne dobe / by vznikl novy zpusob...
            • ze prej par set tisic let :D to byla asi doba, ve ktere zili protheani v jeskynich :D to by byla dobra hra
            • Však to říkám. Nevíš co je prequel nebo co? Mohlo by se to odehrávat pár set tísíc let před prvním ME. Návázat na to po trilogii by asi nešlo. civilazace ještě není tak vyspělá, aby postavily nové hmotové vysílače. Možná Asarijky by to dovedly. To zaleží na scenáristech jak se toho ujmou. Ale osobně bych žádné MMO nechtěl, ale normální další singl hru ze světa ME.
          • deb1l deb1l deb1l VELKY DEB1L
  • Vypadá to jako kopie HALO série, jsem rád že to nevyšlo. Teď jenom aby konečně něco udělali s koncem ME3 a vše bude ok.
    • jindra.veliky
      kdyz uz kopie tak Unreal 3 ty konzolacka lamo
      • Smůla chlapče hraju primárně na PC -_o
  • MidnighT91
    Mohli by formou DLC vydat first person mod do Mass Effectu 3 ( myšleno do singlplayeru ) bylo by to zajímavé...
    • Hairy_Ass
      K čemu? Spíš by měli napnout všechny síly k dodělání obsahu SP, který se zatím jeví jako dost nekompletní (a teď nemluvím jen o useklém konci)...
      • tak udelali z toho vicemene linearni akcni strilecku s iluzi rozvetvenosti pribehu a naznakem RPG prvku ... bohuzel dvojka ve me nezanechala dostatecny dojem abych byl schopen posoudit jestli byla trojka lepsi nebo horsi, kazdopadne ME serii beru jako prvni dil a pak neco po tom .. a byt se pribeh snazi zabrednout do socialnich temat, nutnost zustat pristupnym pro sirsi publikum mu nedovoli ponorit se hloubejc a zustava jen povrchni slatanina sci-fi serialu a filmu .. presto jsem se bavil (minimalne prvni polovinu nez se dostavil stereotyp), byt jsem cekal konec trochu masivnejsi a uzavrenejsi (hodne zjednodusene receno .. "jdi, strilej, zapomen co se delo v predhozich 30 hodinach a zmackni tlacitko s napisem BEST END nebo ALMOST BEST END", je po trech dilech trochu malo) ..
        • ME ma jedny z nejhlubsich pribehu, ktere byly ve hrach a filmech zpracovany, knizky neresim, ty maji nekonecne vetsi prostor.
          • ok, to ti neberu .. vypovida to akorat o nasem odlisnem vkusu, pripadne rozdilnych kinematografickych znalostech/zkusenostech .. pokud ti to pripada uspokojive hluboke tak jen dobre pro tebe .. ja chapu, ze v pripade hry musi byt pribeh a zpusob jeho vypraveni prizpusobeny tak aby byl dostupny co nejsirsi skupine hracu kazdeho veku (rating 17+ bych sem netahal), a je to hra - cemuz jsou podminene i moznosti dialogu a narocnost na "divaka" .. ale priznejme si to, ze jako solidni americky Beckovy scifak bys to zrejme videt nechtel, dej pryc interaktivitu, moznosti 'rozhodovani' a castecneho urcovani vyvoje deje a co ti zbyde .. nicmene s tim, ze mezi akcnima RPG je to nadprumer souhlasim, s filmami proboha ne .. :)
            • HairyAss: no pokud to postavis vuci Transformerum, GI Joe, zaplave filmovych zpracovani podle komixu a pod. tak jasne .. to jsou kozumni filmy urcene pro masy, u kterych se proste pocita, ze sednes do kina a nechas se zahltit orgasmem zvuku a efektu a po dvou hodinach odejdes s brichem plnym popcornu a audiovizualnim uspokojenim .. nicmene ME v podstate jen vykrada ty lepsi filmy a knihy .. na cemz neni nic spatneho ... akorat ma svazane ruce hernim prumyslem a misto rozmachlych gest dirigenta tak muze jen nesmele mavat zapestim do rytmu symfonie, kterou orchestr hraje po 1000 krat a z pameti ...
            • kdyz dam pryc co rikas tak mi minimalne zbydou dve skvele dejove linky a to genofag a gethove a treba postava Mordina nema chybu a tim zdaleka nemyslim jen zanr pocitacovych her.
            • Hairy_Ass
              V rámci svého žánru to jistě nadprůměr je. Na současnou kinematografii to ještě taky má (přiznejme si, že skutečně nadprůměrných scifáren se mnoho neurodilo - Moon a District 9 a dál nevím). Na starší snímky už ne (Blade Runner a spol.). A knihy samozřejmě všechno převálcují. *4*
  • I když je to ME, tak bych nehrál (MP střílečky nejsou můj šálek čaje a bez příběhu by to prostě nebylo ono)
    • genki.sudo
      Aj keď to je ME (ME moc nemusím, príde mi to ako scifi fraška, obzvlášť tretí diel je nechutný), zahral by som si to, bo MP strielačky je to, čo mám rád...

      :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit