Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Generalmagor
    Jste ubohý se všemi těmihle řeči. Battlefield 3 se vytahuje jenom svou novou grafikou FrostBite 2!! Shit, hned se všichni z toho poserem, ale udivuje mě, že nikomu z vás nevadí, tedy skoro většine, že Bf3 je něco mezi co-op a snahou o pořádnej singl jako má CoD. CoD má nejlepší Singl, příběh atd. na tohle je CoD expert a ja jsem prostě zástáncem pořádny akce, napětí a něco co dává hlavu a patu. Bf3 tohle pro mě nespln'uje, jenom mi vyrazila dech grafikou ale jinak... Nemám rád věci ,,něco mezi''. To, že MW3 bude mít stejnou grafiku jako v předchozích dílech my nevadí, protože stále je to pro mě luxus. Vždyt' vám jenom na MW3 vadí starej engine :D Kdyby MW3 měla Frostbite 2 tak na BF3 ani nepomyslíte takže má to své pro a proti
    • heh.. jako kdyby tady slo o singl.. ale jinak ok :) Co se tyce te grafiky.. tak kdyby se vsichni vyvojari zasekli v case jako v IW, tak to vyrobci HW muzou rovnou zabalit.. jinak je dobre ze recyklujou.. ja taky odpad recykluju .. :) sry ale nejsem konzerva.. mam rad pokrok! *3*
    • blahorodie
      fetuješ ?
      • Generalmagor
        Jako 13letej fracek? Není to brzo už takhle vědět o drogách chlapečku?? Ignore,
        • "CoD má nejlepší Singl, příběh atd. na tohle je CoD expert a ja jsem prostě zástáncem pořádny akce, napětí a něco co dává hlavu a patu."
          Tohle je uplne krasny priklad typickeho zaslepeneho cod fanouska.Takovej blabol muze vypotit opradu jen zaslepenec.
          Nejvic me rozesmala asi ta pasaz o tom,ze mas rad veci,co maji hlavu a patu.Tim jsi me uplne rozsekal *1* .
    • a az to vyjde tak si to stahnu a zapnu to jen proto abych to mohl vypnout a vymazat
      • *1* pobavilo
      • Generalmagor
        Příště nespamuj
    • di se vyspat bedo cod ma nestrestenejsi sci-fi singl nasvete a celkovje je to zastarala blbost svorena aby tahala prachy z magoru jako ses ty
    • trolling is a art. ty ho evidentne neovladas...
      • Generalmagor
        Ty očividně ani nevíš, co že to je asi ten art *4*
        • ať je battlefield 3 jakýkoli, fakta jsou taková:
          BF3 má většinou to, co má COD a k tomu řadu věcí navíc: lepší engine, lepší grafiku, říditelná vozidla. BF3 prostě jednoznačně nabízí daleko více.
        • Cod a nejlepsi singl? To snad ani nemyslis vazne *1* .Moc tragictejsich SP her nez jsou posledni dily cod jsem vazne nehral a to sem zacinal hrat za dob prvniho HL.
          Prvni 2 ,mozna 3 dily Cod mely paradni singl,ale o poslednich dilech se to vazne rict neda.
          Ale tak na druhou stranu,pokud te bavi morhoon ve 3D,tak proc ne ze.
  • takze ses spis na realnejsi veci no ja hraju red orchestru ale sem nejvic me bavil styl cod 2 kde to ziskalo rychlost a se skillem kterej sem ziskal (ted uz ho nemam protoze na trening 6h dene neni cas ) to semne delalo oproti normal hracum poloboha a to se mi libilo :)
    • trosku nam ta diskuze ujela *1*
      tak na pul cesty co se tyce te reality *3* . kazdopadne tebou zminovana Red Orchestra me moc moc laka a verim ,ze se u tehle hry zas na nejakej cas zaseknu u kompu *5*
      • jj ale ja to mam a je to na me uz moc se zvikle vbehnout do misnosti a vysekat ji tady to fakt nejde spis me chit sty bf napr v tom metru tam sem si daval 5-6 lidi v rade na ferovku u red orchestry vystrcis sisku a hned ti ji pulka uleti (obcas dostanu na ni chut ale tak na pul hodky dyl to nevydrzim ale chapu ze to nekoho muze hodne bavit )
        • *1*
          jo Red Orchestra si opravdu zaslouzi pridomek hardcore . Kazdopadne to bude zajimava gamesa az ji poradne odladej . Zatim si pockam a budu travit cas s Fear Combat na MRSA servru *3*
          • heh jak se na steamu chatuje ?
          • no hale ja myslim ze cekat nemusis protoze mi pride uz docela doladena co se tyce chodu tak v nekterejch sekvencich mi stoupli fps i o 70 a hratelnost tak ty bugy sou uz zanedbatelny
            • copak404 muj steam nick *3*
            • na steamu sem Ouniles jesi ho mas pridej si me a kup to pres steam kdys to vychytas tak za to das par stovek (napis mi svuj nick abych si tam nepridal naky pero co mi bude cpat ze ta prastara hra mw3 je pecka)
            • *4*
              hmm tak diky za info moc si toho vazim . Tak ja si jeste neco o tom poctu schlednu videa vemu z vejplaty potrebnej kes a jde se nakupovat *1*
  • Mě je jedno co hraju obě hry maj něco do sebe Nechápu lidi co se tu hádaj o to která hra je lepší. Už jste jako moje ségra co má všechno lepší než já hrála mafii 4 viděla avatara 2 a hrála bf 6 a mw8 jo a má počítač za 50 tisíc i když má procák atom 500 mb ram a 120 giga hdd jo a grafiku Intel® GMA 950 na který hrála bf 3 na ultra... Jo jsem de***l dejte dislike a ještě nadávejte ale k čemu vám to bude na tuto diskuzi se už nepodívám a stejnak mi je to jedno. Nic mi to neudělá.
  • batlefield stahnu ale tohle normalně koupim abich podpořil vyvojaře
    • blahorodie
      no jo GAY , co uz *10*
      • prosimte dyt ani nevis co to znamena *1* ¨
    • a vcom je podporis ? aby do vyvoje nic neinvestovali a vymejslely blbosti jako u mw2 a 3 ? spis bys je podporil kdyby si to nekoupil aby se probraly a udelali new engine a mody pro hrace co chtej strilet a ne se schovavat pred vrtulnikama a ruznejma bombama
    • Generalmagor
      Raději to nekupuj a běž se učit Cjl, očividně to zrovna moc neovládáš---) Abich se píše ---) Abych--) muck
  • Kluk+kluk ,jsme ruzova parta *14* *14*
  • Nuda ...
  • Pete.palis
    furt, furt, furt to samý dokola *7*
  • Battlefield pro teplouse, COD pro teplouse, ku.va ja uz si, zdá se, zahraju jenom staré hry *10*
    • Pete.palis
      pokud je pro teplouše, tak to hraješ jenom ty *7*
    • a bude hur....
    • no takze cod :)
  • LoL to je konkurencia BF3 ? *1* *1* *1* Toto video to presne vyjadruje http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rY1guzz0cEk
  • jindra.veliky
    jak ty zbrane v konzolovych verzi vubec nekopou *1*
    • No, na konzoli sem hrál MW 1 i 2 a můžu Tě ujistit,že kopou *7*
      • jindra.veliky
        tak to ma asi zaplej nejakej auto-aim nebo co pac ty SMG vubec nekopou :) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit