Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    furt, furt, furt to samý dokola *7*
  • Kluk+kluk ,jsme ruzova parta *14* *14*
  • batlefield stahnu ale tohle normalně koupim abich podpořil vyvojaře
    • blahorodie
      no jo GAY , co uz *10*
      • prosimte dyt ani nevis co to znamena *1* ¨
    • a vcom je podporis ? aby do vyvoje nic neinvestovali a vymejslely blbosti jako u mw2 a 3 ? spis bys je podporil kdyby si to nekoupil aby se probraly a udelali new engine a mody pro hrace co chtej strilet a ne se schovavat pred vrtulnikama a ruznejma bombama
    • Generalmagor
      Raději to nekupuj a běž se učit Cjl, očividně to zrovna moc neovládáš---) Abich se píše ---) Abych--) muck
  • takze ses spis na realnejsi veci no ja hraju red orchestru ale sem nejvic me bavil styl cod 2 kde to ziskalo rychlost a se skillem kterej sem ziskal (ted uz ho nemam protoze na trening 6h dene neni cas ) to semne delalo oproti normal hracum poloboha a to se mi libilo :)
    • trosku nam ta diskuze ujela *1*
      tak na pul cesty co se tyce te reality *3* . kazdopadne tebou zminovana Red Orchestra me moc moc laka a verim ,ze se u tehle hry zas na nejakej cas zaseknu u kompu *5*
      • jj ale ja to mam a je to na me uz moc se zvikle vbehnout do misnosti a vysekat ji tady to fakt nejde spis me chit sty bf napr v tom metru tam sem si daval 5-6 lidi v rade na ferovku u red orchestry vystrcis sisku a hned ti ji pulka uleti (obcas dostanu na ni chut ale tak na pul hodky dyl to nevydrzim ale chapu ze to nekoho muze hodne bavit )
        • *1*
          jo Red Orchestra si opravdu zaslouzi pridomek hardcore . Kazdopadne to bude zajimava gamesa az ji poradne odladej . Zatim si pockam a budu travit cas s Fear Combat na MRSA servru *3*
          • heh jak se na steamu chatuje ?
          • no hale ja myslim ze cekat nemusis protoze mi pride uz docela doladena co se tyce chodu tak v nekterejch sekvencich mi stoupli fps i o 70 a hratelnost tak ty bugy sou uz zanedbatelny
            • copak404 muj steam nick *3*
            • na steamu sem Ouniles jesi ho mas pridej si me a kup to pres steam kdys to vychytas tak za to das par stovek (napis mi svuj nick abych si tam nepridal naky pero co mi bude cpat ze ta prastara hra mw3 je pecka)
            • *4*
              hmm tak diky za info moc si toho vazim . Tak ja si jeste neco o tom poctu schlednu videa vemu z vejplaty potrebnej kes a jde se nakupovat *1*
  • Generalmagor
    Jste ubohý se všemi těmihle řeči. Battlefield 3 se vytahuje jenom svou novou grafikou FrostBite 2!! Shit, hned se všichni z toho poserem, ale udivuje mě, že nikomu z vás nevadí, tedy skoro většine, že Bf3 je něco mezi co-op a snahou o pořádnej singl jako má CoD. CoD má nejlepší Singl, příběh atd. na tohle je CoD expert a ja jsem prostě zástáncem pořádny akce, napětí a něco co dává hlavu a patu. Bf3 tohle pro mě nespln'uje, jenom mi vyrazila dech grafikou ale jinak... Nemám rád věci ,,něco mezi''. To, že MW3 bude mít stejnou grafiku jako v předchozích dílech my nevadí, protože stále je to pro mě luxus. Vždyt' vám jenom na MW3 vadí starej engine :D Kdyby MW3 měla Frostbite 2 tak na BF3 ani nepomyslíte takže má to své pro a proti
    • heh.. jako kdyby tady slo o singl.. ale jinak ok :) Co se tyce te grafiky.. tak kdyby se vsichni vyvojari zasekli v case jako v IW, tak to vyrobci HW muzou rovnou zabalit.. jinak je dobre ze recyklujou.. ja taky odpad recykluju .. :) sry ale nejsem konzerva.. mam rad pokrok! *3*
    • blahorodie
      fetuješ ?
      • Generalmagor
        Jako 13letej fracek? Není to brzo už takhle vědět o drogách chlapečku?? Ignore,
        • "CoD má nejlepší Singl, příběh atd. na tohle je CoD expert a ja jsem prostě zástáncem pořádny akce, napětí a něco co dává hlavu a patu."
          Tohle je uplne krasny priklad typickeho zaslepeneho cod fanouska.Takovej blabol muze vypotit opradu jen zaslepenec.
          Nejvic me rozesmala asi ta pasaz o tom,ze mas rad veci,co maji hlavu a patu.Tim jsi me uplne rozsekal *1* .
    • a az to vyjde tak si to stahnu a zapnu to jen proto abych to mohl vypnout a vymazat
      • *1* pobavilo
      • Generalmagor
        Příště nespamuj
    • di se vyspat bedo cod ma nestrestenejsi sci-fi singl nasvete a celkovje je to zastarala blbost svorena aby tahala prachy z magoru jako ses ty
    • trolling is a art. ty ho evidentne neovladas...
      • Generalmagor
        Ty očividně ani nevíš, co že to je asi ten art *4*
        • ať je battlefield 3 jakýkoli, fakta jsou taková:
          BF3 má většinou to, co má COD a k tomu řadu věcí navíc: lepší engine, lepší grafiku, říditelná vozidla. BF3 prostě jednoznačně nabízí daleko více.
        • Cod a nejlepsi singl? To snad ani nemyslis vazne *1* .Moc tragictejsich SP her nez jsou posledni dily cod jsem vazne nehral a to sem zacinal hrat za dob prvniho HL.
          Prvni 2 ,mozna 3 dily Cod mely paradni singl,ale o poslednich dilech se to vazne rict neda.
          Ale tak na druhou stranu,pokud te bavi morhoon ve 3D,tak proc ne ze.
  • Koukam on jeste nekdo pouziva engine z quaka 2.. A kdyz uz to stoji za houno ,je potreba to aspon okecat. To zname..
    • kajo tesne vedle to je engine z quaka 3 *3*
      • neni jedno jesi je ten engine starej 100let nebo 103let proste je to takovej skoro uz veteran engine za chvilku dostanou od statu prikaz vydavat jednu hru za 3 roky protoze to bude veteran engine a nebude se moc uzivat v normalnim provozu
        • mas pravdu jen jsem ho opravil aby tu nepsal bludy *1* *1*
  • Tohle vypadá o mnoho zabavneji nez bf3
    • zábavněji? maximálně skrze zombiky na odreágování, ale nic víc v tom na proti Bf3 nevidím
    • mysto zabavneji bych dal slovo starsi a byl by to v cajku komentar
  • jindra.veliky
    jen doufam ze naplni sliby a daji tam stary a dobry servery z CoD4 pac me nabavi hrat MW2 s tema ruskejma kktama. jeste jsem ve hre snad nikdy nenarazil na normalniho hrace r ruska. vlastne jen jednou v l4D
  • Pro hraní MW3 je potřeba nějakej speciální ušní implantát či co? :D
  • blahorodie
    Dalsia Retardovana hra pre Americke sproste deti , vo veku
    6-12 rokov *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    VIVAT BATTLEFIELD 3 - server Battlefield 3 MORDOR SK/CZ mixed od 27.10.2011
    • jasne a dle tveho textu tobe bude tak 13 *1*
      • blahorodie
        dle tveho textu asi spis v noci s maminkov a delas prasarny *12* *12* *12*
        • hmm ja se trefil hned na poprve *1*
          kamo clovek tve velikosti me OPRAVDU nemuze urazit . A kdyz uz tady mluvis o mame tak ji pozdravuj ty prasany s ni jsou naprosto famozni jen ses ji moc nepoved tak at te da reklamovat .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit