Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    *7* sry ale si normálny ?

    kde píšem, že si blbec ? som jasne napísal, že toho blbca zo seba robiš, nie že ním si. A za druhé píšem ti znovu že xone používa eSRAM, takže fakt nerozumiem o čom to vlastne točíš ? *7*
  • ps : to ze mi das minus je uroven nactileteho pubertaka .... verim tomu ,ze do tvejch myslenkovejch pochodu jsem se tefil .... muze ti bejt klidne padesat ,ale v dusi jsi jen pubous co neunese neci kritiku ....
    PSS: jebaky ti tlacit z brady opravdy nechci !!!
  • vazne ? takze kdyz te opravim ,ze v novym Xboxu jsou pouzity edram pameti a ne esram jak ty jsi psal tak ja jsem blbec ? Zajimave .... a kdyz te SLUSNE pozadam o to aby jsi sem dal clanek na tema ,ze novej Xbox a jeho GPU bude mit 256bit sbernici tak ja jsem blbec . Vazne si myslis ,ze na ty tve hloupoucke pokusy me vytocit ti skocim ? Nebo mas proste jen problem uznat ,ze nejsi zas takovej expert pres konzolovej hardware a tady na tiscali si z toho co tu predhazujes NIKDO nesedne na zadek ?!
  • Jack1947
    Rad je ale aby si o to o nem ostatni mysleli. *3*
  • C-BEAM
    takže zo seba zámerne robíš blbca ?
  • mas ve vsem pravdu az na dobnej detajl ,ze o baliku s texturama ve vysokym rolzliseni se POUZE UVAZOVALO . Nic se oficialne neslibylo .
  • jasne pro trolla kazdej troll .... takze co ogar ?
  • ono to vyplyva hlavne z hratelnosti, hral jsem pomerne dost titulu ze serie cod, ale kdyz nepocitam prvni dil, tak od druheho to je jedna bida za druhou. veskere zraneni vydychas skrcen za bednou, neustala kontrola streliva a jeho doplnovani se v teto serii take nechyta, v podstate staci dat hrnek od kafe na klavesu W, sirkou zaseknout leve tlacitko mysi, jit do kina smraknout nejaky ten film a po navratu omrknout titulky po dokonceni hry (jen pro upresneni, tituly hraji na nejvyssi obtiznost). doom byl sice naskriptovan, ai byla adekvatni na monstra, ktere se v teto hre vyskytuji, ale mel aspon atmosferu, kdyz to clovek hral o pulnoci s pekne ohulenym audiem.
    a co se tyce rage, tak dle meho to je hodne nedoceneny titul od id, od grafiky, pres ai az po hratelnost a game design. dlouho jsem nedohral hru 5x po sobe, jen abych si co nejvice uzil z variability zbrani.
  • C-BEAM
    ty si nejaký troll alebo čo ? xone používa eSRAM.
  • Na Rage mali hraci hlavne velke ocakavania. Mna tiaz malicko druha polka hry sklamala ale inak fasa vec
  • jenak novej Xbox pouziva eDram ne eSram . Takze pro priste nez nekoho opravis nejdriv zacni u sebe .
  • a muzu te poprosit o nejakej konkretni odkaz na toto tema ?
  • C-BEAM
    som sa ti snažil naznačiť, že 128 bit mal starý xbox, nový ju má na 256.
  • x360 a ps3 jsou rozdilne systemy uz prave diky tomu ,ze grafika u ps3 behala jeste na pipelajnech ,ale x360 uz pouzival unifikovanou technologii . Tudiz 128bit sbernice tam nebyl takovej problem jako je ted aktualne kde jdou dva systemy na stejne technologii . Jen s tim ,ze ten Americkej pouziva pomalejsi hardware .
  • Nemáš zač. Já to měl podobně a naštěstí jsem si ho všimnul, že tam je a po koupení a instalaci je opravdu i ve hře :)
  • Jack1947
    Vubec neni marny Score, -37 *3* treba dotahnes i nad vysoce.
  • Jack1947
    No jo John jako John. *15*
  • C-BEAM
    sorry ale v čom je až tak Doom 3 lepší ako COD ? veď je to vpodstate ešte väčší tunel ako COD, nepriatela na teba vyskakujú ešte predvídatelnejšie a častejšie ako v COD, to že ťa hra uzavrie v chodbe, vypnú sa svetlá a hodí na teba enemákov je ako zábava ? Zbrane a ich zvuky sú v D3 naprosto nezáživné (a nie, nie som jediný kto si na to sťažuje), nepriatelia sú ešte tupejší ako v COD, aj prvý unreal mal lepšiu AI. Samozrejme grafika a dizajn je v D3 špičkový a dá sa povedať i nadčasový, ale tým klady asi končia.

    A to sa pýtam ako hráč ktorý cody neznáša.
  • megatextury uz v id softu objevili za dob quake 3, konkretne v datadisku team arena, diky cemuz se ke slovu dostaly exterierni mapy terrain. jinak je trochu skoda, ze john odchazi z id, jejich hry mam rad, je to vzdy v podstate oldschool s trochou te moderni omacky. nevim, co mistni chuji neustale vidi na tom hate vuci doom a rage, ale asi maji v hlave nasrano z tech shitu typu cod.
  • C-BEAM
    128bit mal x360. Problém xone je pomalšia pamäť čo sa bude dohánať cez eSRAM, to bude pre programátorov taká menšia osina v zadku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit