Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Otázka:
    Troll.diskuzni byl zase zabanován? Něco mi uniklo? Nebo jak víte, že tento anonym s jeho nickem je skutečně on?

    Protože zatím mi to přijde, že se za něj někdo jen vydává, přičemž ten akt extrémně přehrává, a někteří se na to jen chytají i s navijákem.
    • Jo, dle mýho dostal ban a teď pod anonymem je to zase on, protože jeho styl je prostě nenapodobitelný *1*
      • No... jeho styl je velice snadno napodobitelny.
        Spis by na takovou roli jen tak nekdo nemel zaludek : P
    • Je fakt že sem sním v jednom článku něco řešil a do třičtvrtiny odpovídal z jeho G.T. učtu a zbytek anonym :).
  • Video je úchvatné. Škoda, že nemám PS3 :( .... ale je to safra velký důvod proč začínám uvažovat o koupi :).
  • Na Skyrim stejně nic nemá, ani tato srágora, která trvá kratší dobu než kolik zabralo Proškovi napsat tuto recenzi *14* *6* *12* *5*
    • Toho mrňavýho fanboye to ještě baví? Copak, k tvým asiatkovinám nic nepíšou nebo Ringouš narozdíl od tebe má aj život a tak čas, kdy tu není, musíš otravovat jinde?
      • First round knockout, Lefty! *5*
    • Takze ty tu nekolik mesicu provozujes propagandu, jak jsou komercni hry jako Skyrim spatne a nezaslouzi si pozornost a uz vubec vysoka hodnoceni, ale jakmile se objevi hra s obsahovou hodnotou a presahem do umeni, tak napises, ze je to sragora. Vzdyt ty jsi uplne d*bil. Co se ne pusobeni zde uz fakt vykaslat?
      • Já myslím, že jako konkurence Velkému Jindrovi je dobrej. A kdyby Dan Vávra někdy potřeboval otroka, bude i užitečnej *1*
        • Vávra na hrad! Díky němu se svět změní k lepšímu!
          • Vždyť říkám, že Vávra otroky ani nemusí hledat. Oni si ho najdou sami *15*
  • věřím že ve svem žanru to je opravdu špička ledovce, a i recenzent ví o čem píše. Ale třeba mě to nezaujalo, jsem ten typ hrače co se u PC/konzole jen odreaguje, vyprazdní hlavu, pozabijí pár monster s kamaradama, a na umění mohu jít do kina, divadla, galerie. Ani vizuální stranka mě nezaujala, ta hra vypadá hnusně, ale je to jen muj dojem, ja sem na barevné kýčovité fantasi světy ala WOW, LOL, a naka žlutá poušt mě nenadnchne. Vzhledem k mé nenávisti k asijské kultuře mě ani hudba nezaujala, takže nic pro mě, ale věřím že ti pro které ta hra je, si jí užijí :-)
    • Nějak nechápu, proč by Journey neměla být hrou, u které se člověk odreaguje a vyprázdní hlavu? Vždyť právě o to jí jde. Jako by zabíjení virtuálních paňáců byl jediný způsob relaxu *7*
      • A ja sem asi divnej, ale treba u me zadna relax i nerelax hra nepochodi. Me hrani pri hrani zamestnava tak, ze si neodpocinu u zadny hry. Zase ale vo to dyl spim :)
        U hry jako Journey (aspon pro me) jde spis o nejaky pocit, atmosferu, ci snad neco, nad cim se da zamyslet, i nejaky ty emoce. No koukam, ze to by vlastne relax byt mel :)
        • Já jsem taky nikdy nerozlišoval hry na relax/nerelax. Říkat, že si chci u hry odpočinout, to zavání alibismem, že hraju hru, u které se nemusím snažit. Přemýšlet, prožívat příběh, učit se hru ovládat apod.
  • ... jen bych opravil to Y ve slove přibít.
    • smejki
      a pak bych to opravil zase zpátky.

      EDIT - epičfail!
      • Vam se to zda OK ?

        Strávit tak týden s partou vývojářů z týmu thatgamecompany a nahlédnout do jejich nákresů a poznámek; prolistovat artbook na křídovém papíře, pustit do smyčky soundtrack a na stěnu přibýt kus rudé látky s mystickými obrazci. Sběratelské edice titulů jako Journey bychom vyvažovali zlatem!
        • smejki
          přibít = přimlátit
          přibýt = rozšířit řady

          EDIT - sakra, dal bych ruku za to, že to tam předtím bylo v jiném významu. Jsem asi na drogách. FAIL! *15*
          • Mno... dulezite je, ze to nema na "funkci" a kvalitu hry vliv, jen me to tam prastilo do oka.. :-)
        • Je to naprosto OK. Copak tě paní učitelka na zakládce netloukla do hlavy, aby sis zapamatoval, že když něco tlučeš, tak vždycky měkké "i"? Zřejmě ne nebo málo, a proto ti nepřibyly žádné vědomosti *3*
          • Prosim.. nejdriv si tu vetu precti, teda pokud te to pani ucitelka naucila :-) Prave proto, ze tam ma byt to mekke "i" pisu, ta to autor opravi.. ach jo...
            • Sakryš, promiň, fakticky velká omluva. Máš pravdu a kladivo na čarodejnice nechť dopadne na hlavu autora článku *3*
  • Odulin
    PC port pls. *9*
    • Prodej PC, kup PS3 *2*
      • Kdo by vyměnil průměrné nebo lepší PC za starou hnusnou konzoli na které hry vypadají jak z roku 2004 a každá druhá nová hra tam stojí 1300 Kč? A zvlášť když za 1 až 2, 3 roky přijdou konzole nové...
        • Ja ne, ale konzoli jsem k pc prikoupil a nelituju toho ani malinko, naopak jsem z konzole nadsen a lituju toho, ze jsem si konzoli neporidil driv.
        • MGS 4, God of War III, Uncharted 1+2+3, Little Big Planet 1+2, Last of US, Flower, Journey + kvantum nesmrtelných PS2 klasik v HD remastrech. Takže asi tolik k mým argumentům. Na grafiku se*e pes.
        • Malleth
          Ten kdo si chce zahrát pořádný hry, který na PC nikdy nevyjdou.
          Neřekl bych že Killzone 3 nebo Uncharted 3 vypadá jak z roku 2004
      • Pomalu začínám chápat mentalitu zdějších diskutujících: stačí spojit slova "PC" a "prodat", přidat "PS3", zalít smajlíkem, promíchat, protřepat a vlna nevole je na světě. Sám jsem si dal mínus za to, jaký jsem kazisvět! *15*
        • Tak jde přece o hry, ne o písíčka, iksboxy, plejstšny nebo nintenda. Vysvětli jim to *7*
          • Panove a damy, chlapci a dvecata, poslouchejte bedlive! Jde přece o hry, ne o písíčka, iksboxy, plejstšny nebo nintenda! :)
            • Má pravdu ten chlapec! *15*
        • Tak kdyz sem chodi nejvic majitelu pc-cek... ;)
      • PS3 at si klidne koupi, kdyz bude chtit, ale PC bych neprodaval... ;)
        • Vždyť já bych se PC taky nezvdal *3*
  • Mahcake
    Nic jiného jsem ani nečekal, těšim se až dneska zahraju. *3*
    • Malleth
      To vychází už dneska? Já měl za to že až 14.3.
      • Mahcake
        Ahh pardon, špatný zdroje. *9*
  • Malleth
    Nevím proč to nazval překvapením. Rozhodně kupuju
    • God-of-War
      Další ps3 pařmeni?? Tady je můj nick terminator00777 Kámošů neni nikdy dost *1*
  • Trole, ty trole jeden, nedokážu si představit nic lepšího než zrušení číselnýho hodnocení. Číslo na konci není vůbec podstatný, postatný je obsah textu. A pochybuju, že je nějaký číslo vůbec schopný vyjádřit zážitek z Journey.
  • dneska se asi podivam na PSN,otestuju trial verzi a uvidime protoze z recenze nejak nechapu o co jde.posledni super kousek byl LIMBO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit