Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se podíváte vždy na aktuální žebříček prodejnosti, na předních příčkách jsou pokračování nějakých sérií. Takže to bude hlavní důvod, proč dělají především pokračování.
  • todo shodana si priste odpuste, kvuli tomu jsem na tento zbytecny clanek klikl
  • Ohledne tech penez cosi budem povidat za tak obrovske naklady na hry ( a tedy i mensi vydelky ) si mohou vyvojary samy mozna by stačilo kdyby se misto na implementovani te zarucene nejlepsi a nejrealnejsi grafiku zaměřili na pořádný a kvalitní příběh a hned by byl vyvoj levnější. Ovšem to dneska nejspíš nikdo neudělá protože se všichni domnívaj že grafika je hlavní tahák her.
    • no ono ani tak nejde o to ze by byly drahe kvuli pekne grafice ale spousty u nekterych titulu i vetsinu zaplati za zbytecne licence hudby/postav/nazvu/objektu/technologii atd. je to takovej vydelek bez rizika nevadi kdyz hra nebude moc dobre hratelna hlavne ze bude mit na obale znamou znacku nadabujeji holywoodska hvezda...
    • Psychotic
      Vždyť přesně to dneska dělají. Využívání výkonu konzolí dosáhlo maxima a teď se můžou soustředit jen na gameplay.
  • KIMCID
    Jsme v zajetí herních sérií ???Ano jen samé pokračování k něčemu nic nového... *9*
  • Jj, trojky tenhle rok leti *3* Zatim mam za sebou jen Killzone 3 *2*
    • taktak trojky leti ja jych mel plne vysvedceni , nemam cas se ucit musim parit hry... *1*
      • Co dodat *1*
        • Že je to poznat :)
    • A to se na nas jeste riti, pokud tedy nekdy vyjde, Max Payne 3 *3*
  • Uvidis vela hier s trojkou na konci na E3 tak hned napises takyto clanok?
    Opat clanok uplne onicom.
    Plny bullsshitov. Ze sa ti to aj chcelo pisat
    • Cajk
      na Slovensku se píše "bullsshit"? Co si nevymyslíte:)
      • na vsetkych retardov budem reagovat hned u teba.
        take nieco ako preklep poznate?
        vy dokonali cesi asi nie ze?
        ale som rad ze aspon nejaky cech vie po anglicky.
        este nejake kokotnosti?
        • Jo jeden tu furt pise . To ze ti clanek nic nerika neznamena ze je o nicem pocitam ze ses 11-16 letej pubertak takze ti clanek ani nic rikat nemuze protoze nejspis ani nevis co to je system shock a jine.
      • mohlo bejt hůř taky tam mohl mít ještě 2h
        • cim vacsi shit, tym viac ss hh ii aj tt :)
          • to jo no ale o to mu asi nešlo spiš chtěl vypadat "coooooool" že? *1*
  • DarkHawk
    SystemShock nahradil dustojně BioShock.
    • ani nahodou ..
    • to je stejná kktina jako kdybys prohlásil že DAO je důstojné pokračování BG, názor ti neberu ale SS2 má stokrát bohatší herní náplň než BS
      • Hele, vy experti - čím se vlastně SS2 lišil od SS1?
        • USER47
          SS2 byl narozdíl od jedničky plnohodnotný RPG. SS1 byl spíš FPS s prvky adventury. A pak se samozřejmě zásadně lišil v ovládání a technickým zpracování. Hrát SS1 už je z pohledu dnešního hráče trochu opruz, oproti tomu SS2 je pořád skvěle hratelná a prakticky moderní hra.
        • Čím se lišil? Byl 3D(rozhlížení myší narozdíl od 1), měl minihry, občas padal ... :-) mám rád starší hry ale SS1 ( a doom a spol.) už bych v éře myší nehrál
    • Tohle jsi nemyslel moc vážně, doufám.
    • USER47
      Bioshock? No way.

      Třeba takovej Dead Space má se System Shockem společnýho výrazně víc než celej Bioshock. Ale ani o jedný z těhle her se nedá říct, že by SS "důstojně nahradila". Před pár tejdny jsem zrovna hrál SS2 a neustále jsem si říkal, jak skvělá to je hra a o kolik za ní Bioshock i DS zaostávají.
      • Hanzales
        jsem rád, že se tu najde pár stejných názorů. Důstojný nástupce SS2 by už z principu jako komerční projekt nemohl skončit jako důstojný :/
        A ono vlastně až na podobnost názvu (shock) a pár herních principů jsou to přeci jen dvě rozdílné hry. Nebo spíše světy. Bioshock jsem si při vydání hodně užil a liboval si vněm, ale požád se dneska radši ještě 4x vrátím k SS2. Bioshock už mi přišel po 3 dohrání tak nějak pořád stejný...
    • Hanzales
      kvalitami hry rozhodně. Ale doslovně tomu něco krapet chybí ;o) Taková ta poblbá mateřská AI zatuchlé vesmírné lodi/stanice... Já přísahám!!! že kdybych vyhrál 10 mega, zapustil bych kořeny do UDK, navnalil pár dalších kutilů a toho SS3 udělal. Nebo se o to aspoň pokusil...
      • Chceš zabít jednu z posledních legend nezmršených rádoby bombastickým pokračováním a koncipovaným multiplatformními herními principy pro současné hráče? *3*
        • Hanzales
          Ani kdyby mi je někdo skřípl do svěráku ;o) Já doufám jen v hrstku nadšenců, kteří se chopí UDK a udělají trojku od hráčů pro hráče. Moment, nepsal jsem to náhodou v tom příspěvku? *3*
          • ja hraju system shock 2 protoze ho predelali nove zvuky grafika detailnejsi textury nove kola a patch na win xp :-)
            http://www.systemshock.org/index.php?topic=22.0
        • Bioshock je proti system shock hovadina v system shock je vyvoj postavy a to hodne jsou tam tri charaktery vojak hacker a psiops a kazda z nich je naprosto jina a ma spoustu vylepseni ktere nikdy za tu hru nekoupite vsechny takze za jeden charakter muzete hrat vyckrat a pokazde jako by jinak vylepsovat to vynasob trema charakterama naproti tomu bioshck nema vylepsovani postavy zadny je tam jen jeden charakter a presne naskriptovany kdy co v jakym poradi dostanes takze variabilita je nula a atmosfera je proti system shock taky celkem nuda u system shock 2 jsem si atmosferu uzival u bioshock jsem dost casto upadal v zachvaty smichu
  • Třetí Shift nebude - EA nepodepsali smlouvu a tím zabili studio. Jinak super článek.
  • Jak již bylo zmíněno. Vývojáři nevytvářejí nové značky protože nejsou si jistí jestly hra bude vydělávat, tak se držijou sérií.
  • Teď mám Nostalgiasmus...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit