Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U optimalizace jsem se neskutečně pobavil. Ta hra je neoptimalizovaný vrak, který nejede na ničem pořádně. Trpí neskutečným memory leakem, větším než minulý rok Far Cry 4, je to schopný sežrat víc jak 12Gb RAMek. Tohle než opraví bude trvat minimálně do konce ledna. Vůbec nechápu jak si tohle můžou vůbec dovolit vydat.
    • Taky to hraju naprosto v pohodě na max a full HD. Možná by to chtělo upgradovat kalkulačku.
    • nightborne
      Hmm, čím dál tím víc to vypadá, že jsem měl prostě štěstí, když mi to běželo v pohodě =).
  • Pokud autor recenze nehraje hru na doporučené HW sestavě, nemůže soudit optimalizaci hry.

    Když má v PC GPU, která dalece přesahuje doporučené požadavky na HW, jak autor pozná, že se optimalizace povedla? Toto bych proto z recenze vyškrtl: "Optimalizace hry je bezproblémová", protože: "...na i7+980Ti se hra držela v 1080p a 1440p ve stabilních 60 fps..." Pouze pokud by byl fakt velký problém s optimalizací, měl by to šanci autor poznat, protože ani jeho silně nadprůměrná grafárna by se zapotila více, než by bylo zdrávo. Takže správně by bylo: "Na mé sestavě i7+980Ti se hra držela v 1080p a 1440p ve stabilních 60 fps..."

    Nepiště nesmysly do recenzí.

    Just Cause měl vždycky dementní příběh a herní náplň byla o tom rozstřílet všechno na sr4čky a to pořád dokola a dokola. Tak to prostě je. Mně to stačilo. Na příběh tu mám jiné hry. V call of duty taky nikdo nehledá taktiku, ve skyrimu rozsáhlý ekonomický model a v dark souls fotorealistickou grafiku a reálný boj.
    • vitej na games, kde recenzent v recenzi na just cause 3 vyčíta hre cituji: "Ani jednou si nemůžete vybrat dějové řešení situace"
      • nightborne
        A můžeš si snad vybrat? Recenze rozebírá všechny stránky hry tyvole, jakej to má příběh, jakou to má akci, jakej je výslednej dojem. Když je akce super a příběh na hovno, tak to tam taky bude řečený, aby si lidi mohli vybrat a nekoupili si to hráči, kterejm třeba o příběh jde. A těm, co je děj fuk, to může bejt jedno. A co já se zas rozčiluju hergot.
    • gesto
      Možná autor článku nečerpal jenom se své sestavy, ono není nic těžkého napsat do youtube třeba Just Cause GTX 970 nebo AMD r9 390 atd a vidí to tam
    • del0
      Je spousta takových, kteří považují příběh u jakéhokoliv žánru jako nutnost. Bez toho je pro ně hra zastaralá / bez pointy / whatever. Přijde mi to hloupý (když mě hra baví, tak nepotřebuju příběh), ale jak se říká, sto lidí sto chutí.
      • vždyt tam pribeh je, akorat je pry slabej (vec nazoru). ono lepší slabej pribeh než na hlavu postaveny skvosty typu fallout, skyrim, witcher a pod. koneckoncu ani slavnej dark souls pribeh nema
        • a navzdy jim zustane
    • nightborne
      A přesně pro tebe ta hra je. Jak se v recenzi asi tak třikrát opakuje.

      A věř tomu, že špatně optimalizovanou hru poznáš fakt na čemkoliv...45-50 fps ve 4k je daleko lepší než většina ostatních her na stejný konfiguraci, proto to hodnocení. I když to mohlo bejt jenom štěstí, zdá se, že to dost lidem blbne a jde hůř.

      edit: Lidem se to, koukám, nezdá, ale musím si za tím stát...stejná konfigurace, fallout 4 dokázal běžet místama 15 fps, batman se chvílema propadal o 30 fps sem a tam, gta 5 běží okolo 40 fps stabilně, zaklínač okolo 30 - a just cause 3 v pohodě okolo 50. To mi přijde prostě fajn. Ale jak říkám, mohlo to bejt štěstí =).

      edit2: Ale jako fakt by mě docela zajímalo, s čím mají nesouhlasiči problém... si jako myslíte, že si ty čísla vymejšlim z dlouhý chvíle, nebo co *15* ?
  • To zní jako Just Cause. Trochu mě mrzí. Slibovali, že si uvědomují, že v JC2 byl slabý příběh, a že na něm zapracují (vzpomínám si na termíny jako "promrhaný potenciál" popř. podobné - z úst samotných vývojářů).

    JC1 i 2 mě ale bavilo. Faktu že jsem nepředobjednal nelituji... ale myslím, že bych nelitoval ani v opačném případě. Pokud slibují poupravený klon JC2, který je přes kopírák jen do určité míry, viděl bych to na titul na pár večerů někdy později.
  • Hloubka, příběh, realita..proboha je to Just Cause,vemte do ruky raketomet postavte se na vrtulník a rozstrilejte ty kozy!!
    • gesto
      Víme že je to Just Cause a to je o ničení, ale co by se vývojářům stalo udělat i nějaký příběh a ten stereotyp taky nějak okořenit ?
      • tak si každych dvacet minut pusti ordinaci, co ti brani? pribeh ve hrach je zlo
        • gesto
          Tebe Maxi nikdy nepochopím vlezeš do diskuse, přečteš komentáře a když někdo hru chválí tak ty nadáváš a když někdo nadává tak ty chválíš... máš ty vůbec nějaký názor na hry a hraješ vůbec něco ? tvojí trpělivost a volný čas ti závidím, opravdu...
          • ale max predsa hry nehrá on ich len sleduje na youtube ako tu viackrát písal
          • proste mam opačny vkus, momentalne nehraju nic protože neni co (hraju jen dobre hry). proto se misto hrani radši venuji konstruktivni kritice
            • komentujes skoro vse ale vzdy jak dvanactiletej blbecek
            • proč by mne to nebavilo, hry jsou moje hobby. a všechno opravdu nekomentuju
            • gesto
              Dobře nehraješ momentálně nic ale přesto tě vidím v každém článku a několikrát :))) tak k čemu to všechno ? vždyť to tě nemůže bavit nebo snad jo ? komentovat všechno a všechny ?
      • Koupí koupí, ale až to bude za půlku. Za ty prachy je pár hodin blbnutí..nevýhodne.Nevím já osobně si v takový magořiny zajimavej příběh nedokážu predstavit .
  • Hrál jsem jen dvojku a po pár hodinách jsem zjistil, že se do toho vyloženě nutím. Soudě dle recenze trojku vynechám, protože je to zas to samé. V GTA se taky dá vyblbnout a dělat bordel, ale má i příběh, který stojí za řeč, a zajímavé postavy. Přitom napsat do Just Cause dobrej příběh by nebylo zas až tak těžký - k tý ztřeštěnosti by sedlo něco ve stylu No One Lives Forever například. Lidi, co chtěj blbnout, by si blbli dál, a lidi, co je táhne příběh, by taky byli spokojení. Škoda!
    • lidi co chteji blbnout by ten pribeh obtežoval protože by ho nešlo ignorovat
  • ja videl LP a nepratele se tam spawnovali rovnou u hráče u nejaky steny. To mne trochu odradilo. Kdysi jsem hrál první díl a nebyla tam žádna AI, tak nevím jestli to i v tomto ohledu pokročilo. Ale na druhou stranu pamatuju i pres všechny nedostatky že mne první díl velice bavil
    • P.S.
      ješte mi prijde vtipné jak autor nadava na fyziku v naproste arkade, pričem dobrou fyziku nemaji ani hry ktere se snaží o jistou uveritelnost. nadavani na stereotyp v dnešní dobe, kdy jsou hry tak nezajimave, že je radši ani nezapnu, taky nechápu.
      Viva la revolution! *1*
      • nightborne
        Ty někde vidíš nějaký nadávání na fyziku =)? Zmiňuje se, že je totálně přestřelená, ale to samo o sobě není negativní kritika ;)
  • Pockame si na odladenie a cenu 20e a bude to OK...
  • Je to zábava, no troška ma štve debilná kamera pri lietadlách a otrasné ovládanie lietadiel a motoriek...ináč je to fakt švanda, hlavne wingsuit je paráda a challenge s tým spojené.
    • nightborne
      Pokud hraješ na PC, doporučuju u letadel přehmátnout na gamepad (jestli máš)... na klávesnici to je totiž vážně bída.
      • ako dočasné riešenie môže byť, avšak mieriť s gamepadom je fakt nemožné, hlavne čo sa týka lietadiel...
        • Nesmíš být čobol, pak to možná půjde...
  • Mart9
    Minimálně 30 hodin je teda bída. Ve Far Cry 3 jsem strávil 55 hodin plnohodnotným zážitkem a bez nudy. A to jsem hrál více méně příběh.
    • nightborne
      Těch 30 hodin je taky v podstatě jenom hlavní příběh + trochu "nepovinnýho" osvobozování. Kdybys chtěl vyčistit celou mapu, potrvá to minimálně dvojnásobek. A kdybys chtěl ještě posbírat všechny collectibles, odemknout si všechny gear mody a vozidla, tak ještě daleko dýl. Problém je, jestli by se ti vůbec chtělo - po těch třiceti hodinách =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit