zavřít
...

K hraní Wolfenstein: The Old Blood je třeba výkonnější PC než v případě New Order

Už jen pár dní a B.J. Blazkowicz se vrátí v rámci samostatného datadisku Wolfenstein: The Old Blood. Ten vychází 5, května na PC, PS4 a Xbox One. Bethesda oznámila minimální a doporučené hardwarové nároky a zároveň data, v nichž bude hra dostupná ke stažení předem pro ty, kteří si ji předobjednali....

Novější 1 2 Starší

• Jakub (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Rozjel bych to na této sestavě: I5 4690K, 8gb ram, MSI GTX 960
    9.7.2015

reagovat

• Izmæl (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tohle už mi PC neutáhne, takže to jistí PS4 verze. Wolfa si nesmím nechat ujít.
    4.5.2015

reagovat

• TheLakod (anonym)
    8 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nadpis: K hraní Wolfenstein: The Old Blood je třeba výkonnější PC než v případě New Order
    Článok: Samotné hardwarové nároky se skoro neliší od těch k New Order, takže se dá čekat, že když vám běžela původní hra, The Old Blood na tom bude podobně.

Som len ja hlúpy alebo to fakt čítam článok k inému nadpisu ?
    30.4.2015

reagovat

• Asharak tiscali.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      To je k potrestání těch, kteří čtou jen nadpisy a články ne e. Ať si koupí zbytečně lepší PC. Nečtou, zaplatí *16* *1*
      1.5.2015

reagovat

• Obr (inkognito)
        1 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Cesi jsou urcite typ lidi, co kupujou lepsi a lepsi pc vzdycky kdyz vyjdou naroky nejake nove hry. Krasne to jde videt na mistnich amdbojs co kvuli par stovkam koupi cpu s polovicnim vykonem. *3*
        1.5.2015

reagovat

• skaven (anonym)
          5 souhlasí, 1 nesouhlasí
          mam pocit, ze ty mas len polovicu mozgu
          *13*
          1.5.2015

reagovat

• Obr (inkognito)
            1 souhlasí, 4 nesouhlasí
            Urcite, mam pul mozku protoze sis koupil amd a musis si to sam pred sebou obhajovat. *1*
            1.5.2015

reagovat

• skaven (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    v poho, ked tak nad tym premyslam, aj na max ide o 500€ zostavu(bez nonitora)
    30.4.2015

reagovat

• Obr (inkognito)
      1 souhlasí, 16 nesouhlasí
      Amd se jako pc vubec neda pocitat... a uz vubec ne herni
      30.4.2015

reagovat

• skaven (anonym)
        9 souhlasí, 0 nesouhlasí
        tvoja vec
        30.4.2015

reagovat

• skaven (anonym)
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        to nemeni nic na veci, ze za 520€ mam zostavu, ktorou budem Wolfa na full hrat
        na nie PC podla trolla :)
        30.4.2015

reagovat

• Obr (inkognito)
          0 souhlasí, 4 nesouhlasí
          Jo a za 2 eura mas hromadu parku bez masa. A najis se z fanbojismu. Trolle. *5*
          30.4.2015

reagovat

• skaven (anonym)
            3 souhlasí, 0 nesouhlasí
            neviem, ja take nekupujem :)
            ja som chudobny a mam aj ine zaluby ako hranie na nie-pc
            nemozem si dovolit jedinecne genialne komponenty
            30.4.2015

reagovat

• Obr (inkognito)
              0 souhlasí, 7 nesouhlasí
              Jsi hlavne hloupy, proto kupujes amd.
              30.4.2015

• skaven (anonym)
              4 souhlasí, 1 nesouhlasí
              :D :D
              fiha, to uz je ina viralna reklama Intelu + nVidie
              30.4.2015

• Obr (inkognito)
              1 souhlasí, 3 nesouhlasí
              To jsou fakta, za stejny prachy 2x vetsi vykon u cpu a mnohem lepsi ovladace u gpu je win-win situace. Jen blazen by volil horsi variantu.
              30.4.2015

• skaven (anonym)
              4 souhlasí, 1 nesouhlasí
              lepsie ovladace gpu v com? nikdy som nemal problem s ovladacmi, nikdy som nemal problem s blikanim, s vypadkami, pady som zazil naposledy pred5? rokmi...multi gpu nepouzivam...tak v com su tie nvidia gpu drivery lepsie?
              ja svoje skriplene 8jadro (6jadier)ale vyuzivam bezne, hry su len bonus
              btw crysis 3 mi da moje skriplene 8 jadro rovnaky vykon ako i5 4x alebo i7 3x...za ten peniaz? by som bol hlupy kupit nieco drahsie :)

je to pre mna najvyhovujuce cpu ake sa da kupit...nehovorim, taka 6jadrova i7 by bodla, ale nejbem bankarovu dceru..ty hej?
              30.4.2015

• Asharak tiscali.cz
              1 souhlasí, 3 nesouhlasí
              Intel je lepší no, ale pokud striktně nejde o čistou hru pro procák, nebo je tak špatná že nevyužije víc než jedno-dvě jádra tak je ti těch 5% ukradených, fanboyi. Intel je pomalu předražený jakk nVidie, kde jsou časy kdy jsem koupil moji i5 2500K za 4,000,- *7*
              30.4.2015

• Tom Hanks (anonym)
            2 souhlasí, 1 nesouhlasí
            jako vegan ti můžu říct, že za ty dvě eura párků bez masa moc nedostaneš *9* . Obvykle čtyři nožky.
            30.4.2015

reagovat

• Ondra (anonym)
    11 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Na tohle se šíleně těšim! žádný zaplivaný DLC ale starej good old time dattadisk, co za ty peníze bude stát, neskutečně se těším, tenhle wolf se povedl pomalu víc než ten z devadesátých let *15*
    30.4.2015

reagovat

• szotekcz mojeid.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak tohle na max už nerozjedu, jedině, že by to bylo dobře optimalizované a "lhali" by, neboli "přidali" do max požadavků :D

Anyways, nehorázně se těším :D
    30.4.2015

reagovat

• sk (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    i7 ? opravdu to umi vyuzit HT ?
    30.4.2015

reagovat

• Opat (inkognito)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Aplikace nemusi "umet vyuzit HT". Musi umet vyuzit 4-8 jader. (v pridape 4c 8t i7)
      30.4.2015 upraveno v 17:17

reagovat

• sk (anonym)
        2 souhlasí, 1 nesouhlasí
        narazim na ,,rozdil,, mezi i5 a i7
        30.4.2015

reagovat

• Nego (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Vsichni strasi s procesorem - to uz je dneska trend *1*
          Urcite tam bude FPS mirne vyssi u i7, ale ZDALEKA to nebude nutnost u doporucene sestavy, ledaze by se "vykakali" na optimalizaci (jakozto to dela vetsina vyvojaru).
          Mam lehce nataktovane postarsi i5 (3 roky stare i5 3570k) a zatim to staci na vsechny hry na trhu (s rezervou).
          1.5.2015

reagovat

• mijunior (anonym)
      5 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Co se týče procesorů mám pocit že někdo z vydavatelství otevře katalog od Intelu a AMD na něco ukáže prstem a to se pak objeví v požadavcích. Když pak čtu ohlasy hráčů komentující na čem všem jim to v poho běží tak se nestačím divit. *6*
      30.4.2015

reagovat

• facepalm (anonym)
        1 souhlasí, 5 nesouhlasí
        "v poho bezi" je hodne individualni. Takove tvrzeni vetsinou znamena 20fps na 1366x768 a low detaily, coz je hodne daleko od "v poho".
        30.4.2015

reagovat

• Asharak tiscali.cz
          1 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Metro mě šlo v pohodě na 35fps na low sestavě. 1650x* na dobre detaily jen s občasnými dropy. U Wolfa jsem zezačátku taky nebrečel se sith GK (GTX460 768VRAM) na Med-High v 40-50fps, když ostatní měli 20fps s top high endem *7*

individuální záležitost je spíš neschopnost vyhledat problém, aktualizovat ovladač nebo vynutit jisté věci přímo přes grafiku, nastavit hru jinak než max a low a podávat info jak špatně nebo dobře mě to jede, když mi táta koupil to největší dělo co sehnal ve své době, a s 8GB Grafikou!!!
          30.4.2015 upraveno v 20:50

reagovat

• anonym (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    wolf new order ted hraju je to pecka jen kdyby mi tam furt nedoskakovali textury kdyz se moc rychle otočim a že se musim hodne rychle otačet jelikož to hraju na obtižnosti Uber :)
    30.4.2015

reagovat

• Asharak tiscali.cz
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Snížit textury nepomůže? U mě to fungovalo, mám pocit alespoň že jo :D
      30.4.2015

reagovat

• szotekcz mojeid.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Každá hra běžící na idTech 5 engine má tento problém (RAGE, wolfenstein new order, The Evil Within - ano, i tam se to semtam objeví).
      Já hlavně doufám, že tento problém idTech 6 mít nebude :D (ani mít nesmí, iD si určitě dá záležet, pokud na něm má jet DOOM) :D
      30.4.2015

reagovat

• nemo22 tiscali.cz
        1 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Otazne je ci este vobec nejaky iD Tech 6 bude, kedze Carmack a aj velka cast prave engine developerov z iD Softu odisla do Oculusu. Tak isto naklady na vyvoj Rage/iD Tech5 boli neumerne vysoke, takze Bethesda sa bude snazit zdimat to co to da aby usetrila. Ja by som to odhadoval tak este na 2-3 hry (Doom4 a mozno dalsie dve) na iD Tech 5 a potom bud nieco zakupia alebo vyvynu nieco uplne nove co uz nebude mat moc spolocne s iDTech enginmy.
        30.4.2015

reagovat

• Tom Hanks (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Wilhelm scream na konci mě potěšil *15* .
    30.4.2015

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 7 nesouhlasí
    Požadavky ok až na těch 38gb... ale tak je to Wolf no tam se to odpustí. *4*
    30.4.2015

reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.167.245.235.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.