Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruština je jazyk, který se krásně poslouchá - ano, zejména jde-li o kničení a prosby o život z pod boty německého vojáka.
  • Za posledni roky je pro me Metro 2033 rozhodne jednim z nejlepsich FPS. Skvela temna a tiziva atmosfera jakou sem zazil snad jen u stalkera a prvnich alien vs predator (marinak). Jedinou vytku bych mel k tomu ze je to az moc linearni a tak doufam ze pokracovani bude vic otevrenejsi a ne jen jedna cesta. Jinak me ta hra tak bavi ze sem ji prosel uz 4x nebo 5x ted si nejsem jist, kazdopadne ji znam jak svy boty :)
  • Metro je hra, která snad (i když to nevylučuju, nemuselo by to bejt špatný) ani mulťák nepotřebuje...hlavně co nejdelší (ne na úkor kvality) singl...neskutečně se těšim...metro 2033 sem si koupil spíš jako na zkoušku, nicméně nedokázal sem se odpoutat a dohrál to v jednom záseku...to je prostě jak thriller v televizi, kterej jednoduše nedokážete v půlce vypnout... Atmosféra na krájení, grafika na pár much perfektní a temná, příběh chytlavej, ozvučení, efekty... je dobře že stále existuje studio, co nejde mainstreamem a dělá hru od srdce...
  • Veskoslav
    Dojíždím předchozí díl a už aby to tu bylo.
    • já zase Glukhovskyho
  • Last Light je jedna z mála her, na kterou se s každým novým trailerem, článkem nebo screenshotem těším víc a víc.
    • ZvacA
      A těšení je to dvojnásobný, jak tak pozoruju... :D
      • To víš, mě z toho těšení vyklouz z ruky noťas a když jsem ho chytal, tak jsem dvojkliknul :D ..."metroefekt"
  • Last Light je jedna z mála her, na kterou se s každým novým trailerem, článkem nebo screenshotem těším víc a víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit