Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatujete mluvícího mudcraba z Morrowindu? Měl vždycky moře peněz a itemy vykupoval za plnou cenu! Akorát nevim, jestli to byl žertík nebo bug *3* Akorát, že po jeho oběvení se ze mě stal rázem milionář *7*
    • myslim, ze to bol scamp Creeper (nie mudcrab) u orkov v Caldere
      • Mluvící mudcrab žije na ostrově v oblasti Ascadian Isles. Na mapě si najděte Vivec. Na ostrove severovýchodně, jsou ruiny Mzahnchu. Je na ostrůvku pod posledním písmenem názvu ruin a Creeper je scamp, který žije v druhém patře Ghorak Manor v Caldeře.
        • vdaka za tip. O tomto som naozaj nevedel. A to som si myslel, ze v morrowinde som uz objavil snad vsetko :)
  • Howard má zajímavý smysl pro humor,alespon už konečně víme proč byl daggerfall tak zabugovaný,jo a gothic 3 to byla taky celkem komická hra...
  • Amylee.Anderson
    Všichni si stěžujete, jak bugy nejsou vtipný, ale určitě jste se všichni smáli templářovi z AC1, jak se zasekl u bedny a vypadalo to, jako když jí má hodně hodně rád. *2*
  • Oblivion proslo kolem me velkym obloukem, ale na tohle se docela tesim. Jen doufam, ze zaporak nebude mit same nevyhody, protoze kdyz jsem procital na fun strankach rozdil mezi dobrou a spatnou povesti, tak mel same nevyhody. Hodilo by se pro kazdou stranu specificke ukoly. Napr. pro dobraka nejake ty trapne zachrane akce a pro zaporaka nejake assassin mise, vykradani, vyber vypalneho atp.
    • Vilge
      V Oblivionu jsou assasin mise, muzes se dostat do tajneho bratrstva vrahu a postupne se vypracovat i do jeho cela :)
    • smejki
      TES != Mass Effect
  • antidote + protijed = antijed? :D
  • Upiri od sveta Elder scrolls patri a je super zazitek za ne hrat...
  • Zábavný bug? No, to mě teda po... Teď se jako všichni budou vykecávat, že tam ty bugy nechávaj schválně. Ti by si zasloužili pár facek *16*
    • Doufam, ze hlavne to ai vylepsi. Cumel jsem jak de*ent, kdyz na ukazce zabil nekoho s lukem a ten druhej jen cekal, az ho taky neco zasahne.
  • Ono kdyz jsem videl videjko ,jak dotycny s lukem strilel na nepratele a ostatni kolem ohne ani nehnuli zadkem, tak si velike iluze zrovna o umele inteligenci nedelam, nadruhou stranu si rikam je to beta a vyvojari to jiste oprevej :-)
    • trolo
      to bude jeden z tych "zabavnych" bugov kde cakas ze sa na teba zosypu vsetci z jaskyne ale oni tam budu len tak stat *4*
  • k tomu konci:
    Podle mě se spíš připravuje na to ,až tam bude desítky bugů tak řekne ''no...my je tam nechali pro zábavu ''.... *1*
  • skaven123
    ad legracne bugy: hahaha, npc sa zasekava o kamen, hahaha npc robi nejaku zacyklenu animaciu, hahaha, vypadli textury ...hej zazil som uz *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit