Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je mi novinka. Dyt to bylo už v oblivionu.....
    • Uz v Morrowindu ...
    • a bylo to hlavně super
      • No jak se to vezme. Možnost pohybovat se venku pouze v noci byla v případě oblivionu, a jeho nádhernýho herního prostředí, docela nešťastná. Jistě, nějaké omezení vzhledem k zvýšení některých atributů být muselo, ale tohle myslim spoustu potenciálních upírů odradilo.
        • Jasně no...asi bys byl rad kdyby ještě za dne ty upíři zářili jak ve twilight. Fakt cool upir.
          To s tou AI co se tu už zminovalo, to bude taky terno. Uz se nemuzu dockat az tady budem pak cist "no tak konkretne techo 38 bugů jsme Vám tam nechali pro zábavu"

          Super věc jak udělat hru dlouho živou mezi hráči je určitě dát tam bug kterej znemožní dohrání, ano tím se pak neskutečně zvýší délka hrací doby když si budou lidi říkat proč to kua nejde *1*

          Tohle vnimam jen jako pripravu nás zákazníků na to, že tam budou prostě bugy no.
          Asi jsem to napsal trosku nehezky, ale holt nalada ze skoly nepomohla :D
        • Hairy_Ass
          A jak bys chtěl udělat, aby upíři mohli chodit ve dne? *15*
          • Vo to vůbec nejde. Jasně, že nemůžou chodit za denního světla. Jde o to, že se člověk nakazil většinou náhodou aniž by o to stál. Následný hledání léku proti vampirismu mě osobně akorát zdržovalo od plnění jinejch questů.
          • velice jednoduše, nějaké specialní brnění či róba Kterou by bylo sice velmi obtížné získat ale existovala by a snižovala nepř nějaké určité skilly jako lukostřelbu aby si hráč nesehnal brnění plus dostal k vampirismu sílu atd a by z něj borec..
          • Aby mohli upíři chodit ve dne? Zaměstnáš autorku Twilightu...
            • Cajk
              http://www.youtube.com/watch?v=1glNuQiE77E
            • to by to dopadlo asi takhle : http://www.youtube.com/watch?v=8vzeDRiI51U *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit