Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway
    Náhodou... nevím, co se od Kinect her čeká, ale já se u toho královsky bavím.
  • jindra.veliky
    Pomada Wars *13*
  • A tak pro děti asi dobrý, zaskáčou si u televize... Mě by se to v osmi, deseti letech asi líbilo. Ale netuším jestli dnešní děti jsou ještě vůbec do Star Wars nějak žhavý.
    Jinak ta hra je absolutně non-canon, ne?
    • tak tak, žiadna Canon tiskárna tam není... *9*
  • ''Tenhle kousek...nedělá, na rozdíl od mnohých jiných titulů, značce Star Wars ostudu. '' ?

    ¨http://www.youtube.com/watch?v=qXp8T097vjc&feature=plcp
    'nuff said
    • Malleth
      Je jedno jakou to má cílovku. Za tohle bych někomu dal force grip
    • kubi-wan
      Já bych to neviděl tak bledě... Kdo z nás nechtěl někdy v kůži Darth Vadera tancovat? :)
    • Cahir
      Tak to je brutus *1* Náhodou, přijde mi to povedený!

      BTW, Ewoky už v trapnosti stejně nic nepřekoná. A tohle je alespoň vtipný.
      • Žel Ewoci byli překonáni už v roce 1999
      • smejki
        tak tak, ewokové jsou strašné teplo
    • jindra.veliky
      no lol a pak se Lucas divi ze na nej fanousci nadavaj za vsechno novy co dovoli udelat... *7*
  • Ringwraith
    Hmm, tak to už je několikátá recenze, co se shoduje, že to není úplná sr*čka.
  • Líbí se mi jak se kazdá nicka zobrazuje ve star wars univerzu při souboji s Darth Vaderem,ten na tom titulnim obrázku k článku by se němu nedostal ani na 10 metrů a bylo by po něm.
    • Halt se fandové musí smířit s destrukcí mýtu Darth Vadera. Když jsem si prošel článek na Wookiie, tak neznát původní filmy bych si myslel, že je Darth Vader jenom zajímavá podružná postava.

      I když, cosi se mi na takovém přístupu líbí. I když by to chtělo podobnou demytizaci i pro postavu Mace Windu, která spíš v podání Clone Wars ve svých schopnostech ještě zesílila.
  • Malleth
    Tohle že nedělá Star Wars ostudu? *13*

    Pro děcka to bude asi super, ale hodlám to ignorovat.
    Bylo by super kdyby udělali SW hru na Move. Tam by mohlo jít o plnohodnotnou hru a ne další onrail zblblost. Třeba Red Steel 2 na Wii fungoval skvěle. Škoda že se neprodával.
    • a z čeho usuzuješ, že by to na Move bylo lepší? Jestli hra dělá nebo nedělá SW ostudu nevím, protože jsem nehrál, ale upřímně řečeno, nevěřím tomu, že na Move by popřípadě vyšlo něco kloudnějšího..
      • Malleth
        Move má už s principu víc možností než Kinect. Funguje v podstatě stejně jako Wii, jen je přesnější.
        Máš k dispozici plno tlačítek a díky analogový páčce můžeš normálně chodit, což s Kinectem moc nejde.
        Pravda je že moc dobrých her na to nevyšlo, ale ty možnosti tu jsou. Celkem slušně vypadá to Sorcery. Killzone 3 nebo Resistance 3 se s tím taky ovládá skvěle když se člověk naučí ovládat tu kameru.
        • Koncept MOVE je daleko starší než Wii. Je to nutno znovu a znovu opakovat, aby si mnozí nemysleli, že je Move nějaká kopírka Wii, což není vůbec pravdou. Osobně mi přijde Kinect jakožto více pokročilejší technologie, která je ovšem Microsoftem tak zadrbaná, že na rozdíl od MOVE pořádně nefunguje (lag, špatná detekce pohybů) - ono to šetření a odstranění části hadrware, co tam izraelští tvůrci původně měli, se holt nějak projevit muselo. A proto Sony se svým historickým avšak funkčním konceptem vítězí v použitelnosti.

          Všimli jste si, že mnoho her pro Kinect se hraje prakticky samo a člověk se nemusí vůbec hýbat?
          • Pane Tvrdy i kdyz MOZNA je nejake MOVE starsi nez WIImote od Nintenda tak prave ,ze stim Nintendo prislo jako prvni se na tom se nic nemeni . Sony pokud ma napd tak at ho pouzije . Neschovava si ho ve stole a tak podobne . Nintendo rozhodne nic nezkopcilo narozdil od Sony nebylo priposrane a rozhodlo se zariskovat. A jak to dopadlo vime.
            • Ten koncept byl prezentován na výstavách před vydáním Wii. Akorát se tp pfocoálně neprodávalo. To máte pravdu. Ale i kamerka EyeToy v mnohém předstihla i Kinect a ta se prodávala.
          • Malleth
            Jasný. Já netvrdim, že jde o kopírku Wii. Stojí na jiný technoligii a pokud se dobře pamatuju tak první prototypy Movu se objevili ještě před Wii, ale způsob ovládání je prakticky stejnej (Move má akorát víc tlačítek a nemá kabel).

            Co se kinectu týče, tohle (už asi všem dobře známý) video jeho smysl celkem dobře vystihuje.

            http://www.youtube.com/watch?v=57NbsAwFhZI
      • jde samozřejmě hlavně o to, že na MOVE máš jeden pohybovej ovladač v jedné ruce a vté druhé "nepohybový" analogový ovladač s klasickým ovládáním, ale přizpůsobený ergonomicky pro jednu ruku. Čili pohybovým ovládám meč a tím druhým pohyb postavy.. dost zásadní rozdíl oproti tomu, co se dá dělat "díky" kinectu v téhle hře.
    • zdeeneek
      Red Steel 2 mam doma a hraje se fakt dobre. Je to jedna z mala her na wicko u ktere jsem si nerikal, ze by bylo lepsi mit tam normalni ovladani.
      • Malleth
        To jo. Myslim že lidi který remcaj, že pohybový ovládání je k ničemu by si to měli zahrát.
        Stejně tak Wii verzi Resident Evil 4. Tam je skvělý míření.
  • Samozrejme, že moje homosexuálne chúťky to naplní rovnako dobre *5*
  • http://www.youtube.com/watch?v=lg_FoEy8T_A
  • Zachvilu bude aj Kinect Dildo Wars : BLACK Edition najvacsiu predajnost bude mat bezpochyby v ceskej republike

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit