Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze fajn.
    Nesmirne frustrujici je ale bez upozorneni spoilerovat a spoilerovat.
    Spousta z nas kdo ma o hru zajem si ji chce zahrat v jednom kuse. Spoiler o tom co se stane v jednotlivych kapitolach je vazne bidny napad.
    • nightborne
      Odstavce o prvních třech kapitolách jsou shrnutí recenzí, abys nemusel číst čtyři články kvůli jedný hře. Ve čtyřce bylo potřeba naznačit příběh, respektive jeho absenci, aby bylo jasný, proč ta epizoda za nic nestojí. A z pětky neni prozrazený nic, takže pořád nechápu, kde je problém =).
      • Ale on to přece píše - "Spousta z nas kdo ma o hru zajem si ji chce zahrat v jednom kuse".
        Patřím ke stejné skupině - čekala jsem až to vyjde komplet a předchozí recenze jednotlivých epizod jsem schválně nečetla abych si to nezkazila.
        Tohle byla přece recenze KOMPLETNÍ hry- nikoliv jen páté epizody. Spoilery do ní prostě nepatří, nebo na ně má být jasně upozorněno.

        Jinak je to ale moc hezky napsaná recenze - škoda těch spoilerů - je vidět, že to autor hrál, ne jen zkopíroval/přeložil recenzi z jiných medií.
  • Mám jen nerýpavý dotaz : je to klasická adventura, nebo jen klikačka s qte eventy?
    • Jak ktera epizoda. Prvni lze povazovat za klasickou adventuru. Je to sice trosku jine (mene predmetu a zrejmejsi reseni). Ale je to nejdelsi epizoda (ja ji hral snad osm hodin) a ma klasicky adventurni feeling kdy behas mezi lokacema tam a zpet a pouzivas veci z inventare. Dalsi epizody jsou jiz kratsi a mnohem linearnejsi. Ale minimalne ta prvni za to stoji.
      • Díky moc za odpověď, dám tomu šanci *3*
  • Ehm... Nestálo by za to, dát na začátek recenze fontem ve velikosti 192 nápis SPOILER ALERT?
    • nightborne
      Úvod do příběhu, kterej ti hra sama sdělí během pěti prvních minut, nepovažuju za spoiler ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit