Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Až aby tu byla ta alpha ... *1*
  • Dan Vavra mluvi ve videu o hudbe a zminuje nejakou ceskou "Metallicu", ktera hrala se symfonickym orchestrem...nevite prosim nekdo, o jakou skupinu se jedna? Diky
    • wenceslaus
      Arakain.
  • Mám velice rád veškeré novinky ohledně Kingdom Come: Deliverance a velice tímto děkuji redakci, že se je usilovně snaží přinášet. Ovšem návštěvníci webu mi jistě dají za pravdu v tom, že budoucnost hry se již nezdá být tak zářnou a kvalitní a lze to pozorovat u každé nové informace. Tak snad příště, pane Vávra, k Vaší Mafiánské sérii se vracím každý rok.

    Ludvík Trečko
    • Magister_Peditum
      Koukám že Lotr je tvůj pseudonym... *1*
    • Achtung, mame tu novy prirustek sofistikovaneho trolla, ktery se dvakrat podepisuje. GGG asi uz uznal, ze je prilis trapny a zalozil nove acc a zavedl novy styl.
    • Tilwaen
      Co se Ti zdá špatně?
    • VaZqeZ_EU
      What?! *15*
  • MickeyMutant
    Jsem rád, že snad upustili od nápadu na "dobovou" hudbu.
    • neopustili od dobové hudby - vybralo se na symfonický orchestr i dobovku, tak tam bude oboje...
      • MickeyMutant
        Tak to je mi líto.
    • VaZqeZ_EU
      To ne. Bude tam jak orchestrální, tak dobová hudba (podle lokace a situace) *3*
    • Magister_Peditum
      Tak ta není úplně špatná: https://www.youtube.com/watch?v=1RTn4dm-2SE *15*
    • ZvacA
      Jakože: http://collegium.cz/waldorf/hudba/hdejiny/ochu06%20Jene.mp3

      Ovšem, na druhou stranu: http://youtu.be/w5cWAXe9AkU?t=45s
      • VaZqeZ_EU
        Obojí zní dobře! +1 *2*
        • MickeyMutant
          Problém je, že z téhle doby není u nás v oblasti neduchovní hudby příliš z čeho vycházet, a pokud se už pro něco vzdáleně podobného rozhodnou, tak stejně nevědí, jaká byla instrumentační praxe (není jasné, co na jaký nástroj hráli). Proto to bude nejspíš znít jako pseudorenesanční madrigal s bubnem, zobcovkou a tamburínou. Takže to stejně nebude autentické.

          Druhý, podle mého větší problém je v tom, že intenzivnější použití "dobové" hudby ve hře nebude moc efektivní, protože dnešní hráč je prostě esteticky úplně jinde a nebude tedy účinkovat dramaticky tak, jak by dosáhli jinou volbou.

          TLDR: Nebude to hudba té doby a nebude účinkovat jako dramatický prvek.
          • wenceslaus
            A taky není udané tempo u not... atd.

            Tak to by do hry nemohli dát ale opravdu skoro nic... pokud známe noty (alespoň podobné doby a okolní země) a nástroje (rozhodně je jich víc, než buben a zobcová flétna) tak je rozhodně lepší se o tu dobovou hudbu pokusit.

            Druhý problém - to je esteticky i v módě. Pokud to vezme jako nástroj na dokreslení atmosféry, pak to nebude mít problém přijmout. A nemyslím, že by to bylo tak zlé.
  • https://www.youtube.com/watch?v=Om2gaDnT7N4
  • Vypadá to skoro tak dobře jako Skyrim s RealVision ENB, dobře Vávra. *1*
  • Grafika v KC je velmi dobrá, ale pořád je o dvě třídy níž než grafika Witchera 3...
    • Magister_Peditum
      Witcher 3 taky aspiruje na nejhezčí hru současnosti. Takové ambice KC zdaleka nemá.
    • wenceslaus
      Já nevím, HD video z KC:D jsem ještě neviděl :-) A ač má Zaklínač fakt pěknou grafiku, dík tý přebarvenosti a kontrastu bych ho o třídu líp nehodnotil...
    • Abiczko
      souhlas, jenže nezapomínej, že CD projekt má o dvě třídy vyšší rozpočet ( nehledal jsem to, ale jsem přesvědčen že ani nemusím ), rovněž warhorse ukazuje nedokončené, tudíž nefinální modely. Oproti tomu CD projekt si dává sakra majzla aby vše co pustí do světa bylo co nejvymazlenější. Ale žádnej hejt, obě hry budou super, o tom jsem přesvědčen *3*
  • Dobrý den,jak asi víte, nechovam v tento Vavruv projekt prilisnou duveru. Ale vse podstatne jsem sdelil ve svych předchozích prispevcich
    . V průběhu dne nastuduji novy material a posleze ho objektivne zkritizuji.
    • kdo se ptal, na tvuj názor??!!!
  • Ach boze. Nabrali skluz kvuli minihre o michani lektvaru. A ted se chystaj na stejne narocny vareni? Jj, tady nad sebou nekdo potrebuje pevnou managerskou ruku jako prase drbani.
    • Magister_Peditum
      Třeba mistry "vydáme raději rychlokvašku" z EA? *15*
  • palver
    Držím palce, ať to vyjde...

    ...ale být backer, dost mě znervózňuje fakt, že teprve v této části vývoje je dokončována mapa *8* (tzn. že questy jsou asi jen ve velmi ranném stádiu - když není jasné, kde se budou odehrávat). I fakt, že si hrajou s animací alchymie, ale používaný konstrukční set generuje nepoužitelnou velikost místností.

    Trochu bych se bál nastavení priorit práce v teamu.

    Ale jak píšu - doufám, že to vyjde, a že to bude lepší, než p. Vávrou tolikrát poplivaný Skyrim.
    • VaZqeZ_EU
      Většina lidí stejně nepočítá že to vyjde včas..
      Jen ať si na tom dají záležet a propilují to k dokonalosti *2*
    • ja som napr backer Tormentu, presiel rok a zatial dokoncili len design fazu a az teraz zacina vyroba. kazde studio funguje inak, nie je dovod na paniku. Deliverence toho ukazali ovela viac ako ine firmy za rovnaky cas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit