Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tak jsem to nemyslel, já jsem chtěl přestat pít *15* *15*
  • Tilwaen
    Je pravda, že cutscény bývají občas k uzoufání dlouhé a ve hře vůbec není možnost je pozastavit. Třeba jedna ze závěrečných cutscén má osm minut. Osm. Minut.
  • Mart9
    Bohužel tohle bylo mé špatné rozhodnutí. Fakt mě štvalo, že to byla cutscéna a nedalo se přestat.
  • Mart9
    Moje omračovací kombo bylo, že než ke mně doběhl, tak jsem ho trefil šípem do kebule a bylo hotovo *15*
  • obzvlast v tejto hre, okrem pichania mecom tam moc nieje co robit, komba funguju ako loteria, nekde udelali soudruzi chybu, vymysleli to dobre akurat ze to nefunguje
  • Jack1947
    Už jsem se za tu chybu omluvil ale ne, myslel jsem to takhle že prostě to je jako každé jiné rpg naskillovat se a pak už vlaastně ani nemusíš hrát :D
  • proto jsi neskilloval, aby sis mohl pofnukat na tiscali, ze hra je nevyvazena a brutalne tezka... chapu
  • Jack1947
    Nojo, měl si štěstí. Přesně nakonec si stačí vyskillovat boj a nějaká pomyslná výzva padá už od začátku hry.
  • Jack1947
    Jedině mody...
  • sejvovice, hombre
  • Jsem fanda do historie i her s HC bojovými systémy. Nejsem no-lifer, který může u her strávit 4 hodiny denně a konzolista. Jako takový jsem po cca hodině hraní odinstaloval a Steam mi vrátil peníze. Viz recenze - v podstatě ve všem je nějaký problém, pro mě hlavně ten, že nejsem ochoten se přizpůsobovat hře. Dobrá hra má být vyladěná pro hráče. Nemožnost uložit hru po cca hodině? Lol, strčte si umělou "náročnost" za klobouk. A omlouvat nedokonalost/odfláknutost nebudu, proč to Poláci dokázali se Zaklínačem a WH ne? Hra je možná ok pro zavylé RPG-isty, nejste-li jím, pozor.
  • Musím se podělit o kuriozitu. Jak každý nadává na boj s Prckem, tak já jsem měl neuvěřitelné štěstí, že se mě na první pokus ani nedotkl. Šerm mám asi na osmé úrovni. Začal jsem do něj zprudka bodat a mydlit ho a po jednom bodu na hlavu zafungoval perk louskáček, Prcek leží na zemi v bezvědomí a už jsem ho jen dorazil. :D Počítám, že podobně se může zadařit i s omračovacím kombem :)
  • Ty zlaté kroužky označují hodinu západu a východu slunce.
  • Tilwaen
    Každopádně jestli ses do hospody dostal, ale z ní už tě to nepustilo, je to bug nebo špatný gamedesign, ne tvoje chyba,
  • Už to vím také. Prvně jsem se s ním neožral a chtěl jsem odejít. A to nešlo. Podruhé jsme se ožrali jako koně a bylo hotovo. *3*
  • Ahoj, velice mě to překvapuje, co píšeš. Hraji hru velmi konzervativně, nevraždím, neloupím, atd. Snažím se vydělávat prací (prostě magor) a samozřejmě trávím čas na cvičišti - nicméně nijak moc často. Ale každopádně, lapku dávám absolutně v pohodě. Dokonce v druhé kapitole, při návratu do Skalice, jsem oba lapky oddělal bez jediného problému a to jsem neměl absolutně žádnou herní zkušenost ( ve vsi jsem nebojoval ani s Kunešem, ani s bandou od Němce- házení hoven na dům jsme se neúčastnil. Přesto, napadl mě Kumán v lese a porazil jsem jej dřevěným obuchem (!!!) Ano, Kumána s mečem a štítem jsem (byť se štěstím) ´derem na obličej omráčil a pak jej dorazil jeho vlastní šavlí..
    Takže s jedním nepřítelem nemám žádný problém, i bez zkušeností.
    To znamená, že buď je u tebe něco špatně a nebo něco hraješ jak nemáš. Je to hodně, ale hodně divné.
  • Jack1947
    Taky nejvtipnější mise a vůbec jestli to nebyla nejvtipnější humorná mise s farářem vůbec a nejhumornější určitě v cz kotlině bezesporu *5* *2*
  • Tilwaen
    Je takový všeobecný konsenzus, že pokud jdeš s úžickým farářem do hospody, pak cestu ven z hospody v "ideálním průchodu hrou" vůbec nemusíš řešit *1* Jedna z nejlepších videoherních cutscén.
  • uz nevim jestli poskakovat, krcit nebo nejak komicky, ale da se projit vsude

    tam se mi to stavalo taky
  • No já jsem měl schůzku s farářem v Úžicích v hospodě. Už dostat se do hospody byl problém. Dveře byly otevřené ale projít se skrz ně nedalo. Musel jsem je zavřít a pak zase otevřít než mně to pustilo dovnitř. No a teď jsem v hospodě a ven se nemůžu dostat žádným způsobem. :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit