Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 8/10 mi přijde až moc opatrné, já bych dal 9, možná i 10 až poladí bugy, jedná se o opravdový herní skvost, který se jen tak nevidí, ve Warhorse dokázali něco neuvěřitelného!
  • Jack1947
    Já jsem sotva začal a ona už je recenze ! *8*
    Inu, je to dost nedodělané a kdybych měl hodnotit dle technického stavu a bugů asi bych šel i níž max 7/10 hra je moc ukecaná je tam dost dialogů loading za každým rohem zámrz, zasekávání se o překážky a u takovéhle hry celkem přehnaně náročnej souboják kdy střílení s lukem je hrůůza.
    Technická stránka ale jo hlavně že to jede a střední/vysoké kdy neěkteré textury jsou z bližší vzdálenosti pěkně hnusné a celkem odpudivé prostě ty hrany mohli bejt lepší.

    Loading před každým rozhovorem je hrůza no co si budem povídat. Jízda na koni taky zajímavá.
    Příběh je spíše nuda a i když je svět rozleghlej a dá se tam jen pobíhat radši se člověk vrhne na hlavní questy kdy se mu přímo nabízej a tím pádem asi tu hru prolétne rychleji.
    Grafika - ale jo Cryengine kolikrát ve své nejlepší formě ty efekty počasí kdy opravdu příjde jako by u vás pršelo lol to moc her nemá. Grafické efekty západu , východu slunce nemají chybu ale to už i měli hry dříve jen tady to hezky dotváří atmosféru. Celkově na něj dýchne středověk.
    Nicméně a to je dost důležité ta hra prostě měla bejt ještě měsíc minimálně na vychytání chyb ale chápu pres a už to chtěli vydat - tedy šlo především o peníze. No ale vydat to takhle a čekat pozitivní reakce to moc dohromady nejde. Přitom je to originální a a rarita. Zvuková stránka je supr až na tu hlasitou hudbu která se stejně po pár hodinách ohraje takže co má zasebou asi 10 nebo kolik hodin a stále čekám kdy se to nějak rozjede protože se to fakt táhne a takohle dlouhej prolog ? asi 5hodin ?? sem snad nezažil.

    Dabing se opravdu povedl fakt si připadám jak nekde v Anglickém králostvím před obrozením :D ne ale supr.
    • Hele Jelimane, když kradeš, tak se nediv :-)
    • nemáš vůbec právo si na cokoliv stěžovat když si ti upirátil...
    • ta hra sa bude patchovat este najblizsi rok...tak ako napriklad aj Zaklinac 3
    • Jack1947
      Nemůžu sem vložit kratší text bez odstavců s odsazením mezerou.
    • Veskoslav
      Co Jacku, zase ukradl, jak je u Tebe zvykem?

      A ne, hru fakt neprolétneš rychleji, když se budeš držet hlavního příběhu. Můžeš prosím Tě aspoň jednou komentovat něco, o čem máš alespoň základní informace?
      • Jack1947
        Zas takovej fanda nejsem - navíc tohle na koupi není. Jinak většina her to tak měla no ale nevím těžko říct jak říkám jestli se to víc rozjede tím líp. Třeba to i vydrží déle.
        • Veskoslav
          To na koupi není? Jacku, ty jsi takový herní cikán. Co není přimontované (ochrana), to šlohne.
          • Se mi libi, jak si nalhavas, ze warez je kradez.
  • No Vavra plnou hubu kecu a vydá takovýho zmetka
    • sám jseš zmetek :-)
    • ? Ja to teda hral jenom cca 5h, ale jedinej bug co me stval byl nefungujici kurzor, nepocitam neviditelnej dzban a preklep v prekladu.
      Nicmene jsem to vubec necekal, tady jsem psal ze to budu hrat az nekdy na podzim protoze to bude zabuggovany jak prase. Nevydrzel jsem to a musel jsem to zkusit.
      • ucho
        ja to hral na PS4 asi 10 minut, abych si vyzkousel, jak to slape a jak to vypada.
        - misty nesmyslne rozliseni u textur > spatna prace s LOD. tohle odstranit bude zajimave
        - hned v tom uvodu chyba u pribehovych animaci. tohle je neco, co maji primo v rezii a neco, co tam vubec nema co delat. kazi to dobry dojem ze hry (pusobi to pak dost amatersky, coz je skoda)

        ale jo, samozrejme jsem necekal, ze hra nebude mit bugy. jen je tech bugu trochu dost (i u konzoli). nefunkcni tlacitko R2 na gamepadu? celkem problem. a kdyz si udelas prehled dalsich bugu, co lidi zazivaji na konzolich, mezi ostatnimi hrami KCD vycniva proste i v tomhle.
        na tom je jasne videt, ze hru pri vydani jeste nemeli poradne dodelanou a ze finishovani bylo pro vsechny jiste zahul a na dost veci nezbyl cas. nemam problem s tim, ze to ted budou patchovat, jen je skoda, ze jim to takhle zbytecne uskodi. bez par zasadnejsich chyb ta hra mohla ziskavat mnohem lepsi hodnoceni. a ted je otazka, jak dlouho budou ty zasadni chyby opravovat. bude jim na to stacit mesic? dva?
        • Spis to svedci o tom, ze to nikdy nikdo vlastne ani nezkusil hrat. Protoze sou bugy a bugy, neco jinyho je bug, kterej nastane u 10% hracu protoze dojde na nejakou shodu stavu hry, kterej proste pri internim testovani nikomu nenastal, a neco jinyho je bug, kterej nastane u 100% hracu ve stejnej okamzik, coz znamena, ze zadny testovani neproblehlo.
        • no jo, na ps jsem to fakt nevidel, tam bych necekal ze zacaly vychazet hry jak na pc - dodelame za behu.
          Nicmene kdyz uz jsi to nakous tak co me teda fakt s**e je, ze se museli omezovat v ovladani na konzole. Proc ja mam na PC trpet omezenej pocet klaves kvuli tomu, ze nekdo jinej si to chce koupit na konzoli? Proto mam PC s klavesnici, abych takovy omezeni nemel.
    • ucho
      ale PR zvladnute skvele. nedela se z toho zadny problem. proste jsou nejake chyby, ktere se budou opravovat. ze textury na PS4 vypadaji misty hur jak u her na PS3 nikoho netrapi. stejne jako rada bugu, ktera zamezi hraci pokracovat dal a musi dat posledni save. ale ze se muze hra i spatne ulozit, to taky nikoho zatim netrapi.
      • Tak on asi bohužel stále upřímně věří tomu, že vydal hru, která je lepší než veškerá konkurene kterou tolik s oblibou haní.
        • ucho
          tak po strance herniho designu si to klidne myslet muze, proc ne, ta hra je v nekolika smerech svezi vitr do herniho prumyslu. ja jen doufam, ze si uvedomil, ze u nekterych veci tuhle s Bethesdou prestrelil, kdyz co se tyce tech technickych problemu, je podle me Warhorse ve vetsim prusvihu. ty bugy jsou zde proste zavaznejsi a dokazou zkazit hru.
          • XorxoxTalarius
            No pokud si dobre pamatuju, tak kdyz vysel Skyrim, tak mel nekolik bugu ktery uplne znemoznili hru hrat. Oproti tomu co se ukazuje z KC:D za bugy, tak zabugovanosti Skyrimu, nebo her od Bethesdy obecne, nesaha ani po kotniky.
            Coz je super vysledek za desetinu ceny, pri nekolikanasobnem obsahu.
            • Skyrim mel bugy, ale zdaleka ne v takovym rozsahu a tak zavazny jako tohle.
            • XorxoxTalarius
              Na PS3 byl Skyrim funkcni az nekolik mesicu po vydani
            • ucho
              jestli si to dobre pamatuju, tak mel, ale taky byl na ceste patch (tusim uz prvni tyden po vydani), ktery to podstatne opravil.
              tady byl patch v den vydani, ok, ale za chvili tu ma byt dalsi patch, ktery ma opravit dalsi podstatne chyby. a tady veri nekdo tomu, ze vsechny zavazne chyby, co lidi hlasi, budou opraveny? uz nekolik lidi hlasilo, ze byli obvineni ze zlocinu, ktery nespachali. napriklad. mne to prijde jako celkem velky problem (a hlavne naprosto zbytecny, z hlediska podstaty chyby nedava smysl, aby hra tuto chybu mela po vydani).
              mrkni na forum, co lidi hlasi za chyby. lidem to na konzolich pada, lidem se podari rozbit nektere questy. mne ty reportovane chyby tedy prijdou horsi nez to, co se delo u Skyrimu.
        • Coz je pravda a vy tady s tim nenadelate nic. Na steamu se prudi akorat technicky bugy, ktery ma kazda nova hra. Ze vseho co by v ty hre stejne muselo zustat jako je pribeh, scenar, herectvi jsou tam lidi u vytrzeni. To jenom tady par cechacku tvrdi, ze je to odpad.
          • 2es4: Fakt jo? Koupil sem si Subnautiku, dlouho pred vydanim ... a nenarazil sem na ani jedinej bug kterej by stal za hovor. Za 1/5 toho, co chce za svuj zabugovanej a koncepcne totalne dojbanej vytvor Vavra.
            • Subnauticu hraju taky, jedna z nejlepších her co jsem hrál za posledních dvacet let.
          • Nerikal Vavra ze neni duvod proc kupovat hru s bugama? Trololol.
            • Takze Vavra byl nesvepravnej, kdyz musel koupit zabugovany Skyrim? Trochu se do toho zamotavas, napsal jsem jenom ze se smeju Vavrovi, ze udelal to samy co kritizoval.
            • To jsi spatne pochopil. ja jsem se jenom ptal.
              Ptal jsem se protoze pokud nejsi nesvepravnej, tak nepotrebujes Vavru na to abys vedel jestli si to koupit.
            • Jo, jsem nesvepravnej, protoze nekdo kdo se vzteka nad bugama vyda zabugovanou hru. Trolololol. *3*
            • Ty ses nesvepravnej nebo co? Tak si to nekupuj *4* Na steamu je to porad druhy nejprodavanejsi na celym svete jenom protoze PUBG je proste neprekonatelny.
            • XorxoxTalarius
              No taky neni, muzes si 14 dni pockat na druhej patch a koupit to az potom, nebo to koupit za mesic, nebo nikdy ;)
          • ucho
            "akorat", jako by to bylo malo :)
            jasne, odladena hra bude jiste super, ale tech technickych problemu je hodne. urcite hodne ve srovnani s jinymi hrami.
  • Jack1947
    https://www.rockpapershotgun.com/2018/02/13/kingdom-come-deliverance-review/ taky dobrá recenze *4*
    • hm, retardovaný dojmy social justice warriora a ani to není recenze. nauč se anglicky, jacku
      • Jack1947
        Napsal fanb boj polygonu. Co je tam SJW?
        • Četl jste vůbec ty kecy, na které jste postnul link??!

          Jenom stupidní SJW může v názoru na hře si stěžovat na:
          - "absence černochů"
          - "hra je baštou jedné etnické příslušnosti"
          - "chudáci Cumanští nájezdníci jsou nepřesně zobrazování jako brutální zabijáci" (LOL)

          Nejenže vás někdo upozorní na SJW blábol, ale vy to ignorujete a ještě se tváříte, že vše je v pořádku.
          • RPS je odpad. Viz "aféra" s autorem Rimworldu a debilní krávou z RPS.
  • Seknul jsem se u questu kde se mam zeptat kovaru v Sazave na med. Jeden z nich je podezrelej ale nema nic u sebe ani doma a nic mi nerekne, stejne tak jeho syn. Nemam to rozbity?
    • Jo tohle je zabugovaná část pro některé. Řešení je jít do hostince v Sázava za řekou a tam najít Mistra Freskaře. Po rozhovoru s ním o rtuti (druhá větev toho questu) se ti aktualizuje denik na dalsi postavu. Varianta s mědí by pak podle redditu měla ještě být, že za Zachovo (kovář ve dvoře před klášterem) je taková bouda a když si poradíš s velmi těžkým zámkem (nehrozí u mně) tak tam najdeš měď a to by mohlo aktualizovat Zacha.
      • Jack1947
        Musím teda zaklepat že za tím výrazný gamebreaking v misi nebyl, to co ale čtu tak to vypadá že mám štěstí.
      • Jo na tu truhlu mam taky malej skill, doufal jsem ze kdyz kovare i syna okradu o klice od truhel tak ji budu moct odemknout ale bohuzel.. docela zklamani. Zkusim to pres toho freskare.
    • jamar28
      Zajdi za tím kovářem ve městě, ten ti řekne, že tomu kováři prodal všechnu svoji měď, takže kecá. Pak s tím zatlač na synka a on ti všechno vyklopí.
      • Na syna uz jsem zkousel tlacit, ale asi mam na nej slaby skilly takze to nikdy nevyjde a skonci to bitkou a i kdyz ho preperu tak mi nic novyho nerekne.
        • jamar28
          No a za tím druhým kovářem jsi byl?
          • Jo byl, bez toho bych asi nemohl zatlacit na Zachova syna s informaci ze skupuje med. Jeste se zminoval o tretim kovari Otovi, ale toho nemuzu najit.
            • jamar28
              Pardon, je to ten platnéř o kus dál na náměstí. Ale těžko říct, jestli ti to nějak pomůže. V téhle fázi už asi ne, radši běž za tím malířem do hospody a pak zatlač na toho správcova pomocníka v klášteře.
            • Myslis naproti kovari kterej mi rekne ze Zach skupuje med? Ten ma popisek "mecir" a nabizi mi jenom quest na ukovani mece.
            • jamar28
              To je ten zbrojíř na náměstí.
  • Jack1947
    Co je vtipné že třeba Souboj s rytířem Ulrichem kdy jsem ho ještě v hostinci střelil 2x do hlavy a on se vzdal( sebral jsem mu štít a meč), a přesto že jsem měl splnit část questu a šel za Fejšarem, tak hle on jev stále u rybníka čeká ale bez meče loool a štítu) a stále chce bojovat a to mě vždy zabije šmejd *16* - ta náročnost soubojů je přehnaně nerealistická jak může vykrývat rány mečem pěstmi? asi tak navíc vyhrát většinu soubojů tak že jen střelíte šípem do hlavy mi taky příjde... takové ehm divné ale budiž
  • Včera som pozeral stream jedného známeho streamera a za hodinku asi dvakrát zomrel kvôli bugu a nemal uloženú hru. (Postava sa zrazu postavila na koňa a odtiaľ padla na zem a zomrela) Tak to vypol.
    • Ty nevíš, že se ti kazí jídlo, můžeš se jím otrávit ?, Fyzická námaha tě vyčerpává, musíš spát jinak si slabý atd. Ano postava může umřít .
      • Nečítaš čo som napísal? Postava mu zomrela kvôli bugu, nie že by mala hlad.
      • Nejcastejsi hlaska ve hre: Mam hlad neco bych snedl
        • jamar28
          No to se ale musíš najíst. Soudě podle nicku bych odhadl, že na to přijdeš. *7*
          • To jo, ale na me je tam moc casto. Jeste jsem nepronikl do taju hry, ale ta hlaska vyskoci kazdy ctvrt hodiny a pak se opakuje kazdou minutu dokud se nenajim, je to otravne (moc casto).
            • Tilwaen
              @pan.chytry: Když si dáš perk Asketa, tak tu hlášku naopak nevidíš téměř nikdy. Já si ho dala hned na začátku hry a teď toho lituju, protože je to skoro jak kdyby někdo odstranil celou herní mechaniku. Přijde mi, že Jindra žije jen ze vzduchu a přežere se skoro ze všeho. Pryč jsou časy, kdy musel luxovat každý kotlík v hospodách.

              Ale včera jsem objevila, že jedno NPC prodává škvarky, a ty jsem mu přeci nemohla upřít - tak jsem z Jindry udělala bulimika: škvarky → zažívací odvar → škvarky → zažívací odvar... *1*
            • jamar28
              Tak se najez, abys měl nasycenost 100. To ti v pohodě vydrží na celý den.
  • I ordinaci lidi koukají a není jich zrovna málo, v zahraničí běží zase 30 leté kriminálky, takže inteligence tam, je taky ta tam, hledat na KC plusy, je jako hledat na Zaklínačovi mínusy :)))
  • Tak jsem dneska hral delsi dobu a z cca hodiny hrani jsou 70% film a rozhovory, zbylych 30% je jidlo, spanek, jizda na koni, a jeden souboj. Grafika hezka, propracovane a dokonce se da sledovat i pribeh, ale chtelo by to mene animaci a vice hrani.
    • Nejspíš jsi pořád v tutoriálu, hra jako taková začíná až po úvodních titulcích, kdy se probudíš ve mlýně, to je cca po 4 hod. hraní, pak jsou tam cutscény jen výjimečně
      • Jo tak :-) Takze ctyri hodiny tutorial a dve hodiny vlastni hrani? :-) To uz jsem nekde videl, jmenovalo se to Zaklinac.
        • Ne, 4 hodiny tutorial a 40 hodin hraní :) Po tutorialu můžeš volně procházet mapou, objevovat místa , hledat poklady, dělat vedlejší questy, nebo se soustředit na hlavní dějovou linii...je tam toho spousta.
          • Tak to pak ok, to asi delam unahlene zavery.
        • Tady je to lepší než u Zaklinace, kde je hratelnost bidna, tady jak se to otevře, tak se to zlepší...
    • Pravdepodobne to neni hra pro tebe. Me se na tom prave tohle libi. A to jeste zasadne ve hre chodim, zadny behani jak reetard. Potom to ma teprve atmosferu.
      • No ted jsem zase chvili hral a je to tak. Dan Vavra si spletl zanr. Nemel delat PC hru, ale celovecerni film. Cela hra spociva v chozeni, jezeni (jeste ze tam neni kakani) a co jsem slysel asi i v rozmnozovani (hrat eroticke sceny v PC hre to je podle me zalezitost pro psychiatra :-) ) no a to jsou vsechny interaktivni prvky hry a pak se kouka na super animace. Je to opravdu takovy interaktivni film, hodilo by se to pro vyuku dejepisu.
      • jamar28
        Taky dost často chodím. Sice stihnu třeba jen 1-2 questy za večer, ale prostě za tu atmosféru to stojí. *15*
        • ja kolikrat za vecer jenom projdu vesnici a pokecam s mistnima *15*
          • jamar28
            No jo to já zas nejednou skejsnul na celý večer u kostek. *15* Btw s náhodnými NPC se moc nebavím, mají co říct, nebo jen opakují nějaké naskriptované fráze, všichni stejné?
            • To jen v případě, ze nemáš na starosti i život mimo hry
            • ne, hovor se vsema, i random saskove maj tak tri predpripraveny odpovedi, ktery ti

              za a) prinejhorsim levelujou vyrecnost
              za b) obcas te nasmerujou na nekoho zasvecenyho do pripadu (questu) - ovsem jen dokud nevyplejtvaj ty predpriraveny odpovedi, pak uz je to mlaceni prazdny slamy
            • nightborne
              Náhodná NPC nemají cenu, hovoř s postavami, co se nějak jmenují =).
  • Zkoušel někdo ty mody? Na otevíraní zámku,ukládaní pozic a neomezená nosnost? Dík *13*
    • Jack1947
      Neomezená nosnost? proč proboha to by mi zkazilo hru já jen potřebuji něco málo. Ne unlimited savy chápu to jo ty potřeba byli ta hra totiž sejvuje kdy se ji zachce ( ano vylezl jsem párkrát z postele a bez auto savu a neskipl jjsem spánek ) ale hlavně padá jak čerstvě shnilá hruška.
    • Jenom ukládání :) a funguje jak má, ostatní věci jsou v pohodě :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit