Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.gamespot.com/reviews/kingdom-come-deliverance-review-the-past-comes-at-/1900-6416861/

    další zajímavá recenze...
  • Cau chlapi tak pridavam jedno filozoficke zamysleni. Zkousim hrat Kingdom Come, ale hra se neuveritelne skube. Rikam si, grafika prumer, na mym super procaku a grafice by to melo jet. Hrat to nejde a uz jsem se chystal brecet sem na games, ze to je trhany a spatne optimalizovany. Pak si vsimnu na mym merici rychlosti CPU, ze je i na desktopu na 80%. Vejdu do tasks a tam je vytizenost 0%. Rikam si vir - a taky ze jo. Tezili ze me BITCOINY. No co je pointa meho zamysleni? Slycham tady tisice breceni o zabugovanych hrach jako Fallout 4, apod. Uz nejsem schopne rozeznat co je troleni, ale ja prakticky zadnou hru co jsem hral jsem nemel zabugovanou. Takze kdo to pisete, nejspise mate nejaky viry ci jiny problemy s vasimi PC. Cau
    • Jack1947
      Jak si to poznal tyhle "viry" se většinou v procesech moc neukazují, jinak ne vždy to je vir může se stát nějaká chyba a vytížení CPU dokud neuděláš restart ( nebo se něco někde přeplní při delším používání PC i když to se mi děje spíše u ramky pak už nemá co alokovat a pc začne mrznout teda Windows10 zamrzají).
      • Presne jak pises. Kdyz jsem zapnul procesy, tam nic a vytizenost procesoru 0%, ale ja mam takove meridlo jine, neoficialni neni od Microsoftu a to poznalo vytizenost 80%. 100% to byl vir/malware nevim jak to nazvat, ale objevili a smazali to takovy ty programky, jmenuje se to defender, nebo malware killer apod. Odstranuje to ty webovy cervy. Urcite jsem to chytl z nelegalne stazeneho software - nejaka hacker skupina si tam da svuj kod a tim pak tezej nebo sledujou pocitac, pokud jim je jedno ze prijdou o reputaci.
        • Jack1947
          Aha bacha s antimalware já jsem měl nakaženej soubor přímo ve win a po restartu už nenajely! ještě že mají tu funkci resetu.
          • Tak tomu se mi trochu nechce verit. Nejsem programator, ale anti malware ma odstranovat jenom pridane soubory skodlive exace, pokud je to systemovy soubor nemel by ho smazat... Nikdy jsem takovy problem s antimalware nemel.
            • Jack1947
              Právě že ten soubor byl navázán na jiný soubor který byl ve win( ten byl potřeba k správnému bootování) a tím žeb jsem dal odstranit a restartoval jsem je poslal do kopru. Stalo se mi to poprvé a doufejme že naposled a já to porojíždím tímhle jen když uznám za vhodné určitě ne často. Příště si radši přečtu log a nevyhovující soubory mazat nebudu.
      • tak cxo piráte, pořád kradeš jako straka?
        • Jack1947
          Jo doporučuji sem chodit přs nějakou ip bránu nikdy nevíš kdo tě zrovna sleduje :D
  • Já teda měl včera zase zážitek...tři ženské z vesnice si sehnaly od ježibaby mast z halucinogenních bylin, pomazaly se jí na intimních partiích a jaly se o půlnoci v lese vyvolávat ďábla...Když jsem se k nim přiblížil, myslely si že jsem jejich pán temnot a začaly se mnou obcovat... Při tom mě samozřejmě mastí namazaly taky, takže jsem místo nich viděl klisnu, prasnici a slepici. Od obcování mě to neodradilo a když jsem se tomu začal poddávat, v nejlepším z lesa vyběhli démoni s červenýma svítícíma očima a začali nás řezat. Až jsem se v krvi vedle ženských mrtvol probral, zjistil jsem že to byli dřevorubci co šli pobít řádící "čarodějnice" :)
    • HAHAHAHAHAHA tak to je ulet? Na cem ten quest vymysleli? To brali LSD? :-) No ja myslel ze ta hra je nic moc, ale ted jsem chvili zkousel a vypada to hezky - s durazem na detail. Musim vyzkouset
      • jo, je to solidni trip

        a abys se dostal holkam do kalhotek, tak musis absolvovat minihru s lockpickem
        • Jo to je pravda, přišel jsem ke klisně zezadu a musel jsem ji lockpickovat...koukal jsem co to je, jestli nějaký pás cudnosti či co :-)
  • Seknul jsem se u questu kde se mam zeptat kovaru v Sazave na med. Jeden z nich je podezrelej ale nema nic u sebe ani doma a nic mi nerekne, stejne tak jeho syn. Nemam to rozbity?
    • Jo tohle je zabugovaná část pro některé. Řešení je jít do hostince v Sázava za řekou a tam najít Mistra Freskaře. Po rozhovoru s ním o rtuti (druhá větev toho questu) se ti aktualizuje denik na dalsi postavu. Varianta s mědí by pak podle redditu měla ještě být, že za Zachovo (kovář ve dvoře před klášterem) je taková bouda a když si poradíš s velmi těžkým zámkem (nehrozí u mně) tak tam najdeš měď a to by mohlo aktualizovat Zacha.
      • Jack1947
        Musím teda zaklepat že za tím výrazný gamebreaking v misi nebyl, to co ale čtu tak to vypadá že mám štěstí.
      • Jo na tu truhlu mam taky malej skill, doufal jsem ze kdyz kovare i syna okradu o klice od truhel tak ji budu moct odemknout ale bohuzel.. docela zklamani. Zkusim to pres toho freskare.
    • jamar28
      Zajdi za tím kovářem ve městě, ten ti řekne, že tomu kováři prodal všechnu svoji měď, takže kecá. Pak s tím zatlač na synka a on ti všechno vyklopí.
      • Na syna uz jsem zkousel tlacit, ale asi mam na nej slaby skilly takze to nikdy nevyjde a skonci to bitkou a i kdyz ho preperu tak mi nic novyho nerekne.
        • jamar28
          No a za tím druhým kovářem jsi byl?
          • Jo byl, bez toho bych asi nemohl zatlacit na Zachova syna s informaci ze skupuje med. Jeste se zminoval o tretim kovari Otovi, ale toho nemuzu najit.
            • jamar28
              Pardon, je to ten platnéř o kus dál na náměstí. Ale těžko říct, jestli ti to nějak pomůže. V téhle fázi už asi ne, radši běž za tím malířem do hospody a pak zatlač na toho správcova pomocníka v klášteře.
            • Myslis naproti kovari kterej mi rekne ze Zach skupuje med? Ten ma popisek "mecir" a nabizi mi jenom quest na ukovani mece.
            • jamar28
              To je ten zbrojíř na náměstí.
  • Mart9
    Jsem v noci u Kingdom Come usnul *9* Ta cesta s Ptáčkem na lov byla opravdu úmorná, to jsem ještě vydržel, ale pak jsme se objevili na místě a já odpadl. Když jsem se probudil, Ptáček u mě nebyl a měl jsem za úkol mu donést víno z brašny na koni *15* Tak jsem mu to donesl a musel jsem si před ukončením dát sejvovičku, abych tu cestu nemusel opakovat.
    • Pro uložení se stačilo na chvilku vyspat v posteli v tom kempu :)
      • Mart9
        a sakra :( To mi nedošlo, jak jsem byl rozespalý
  • Kazdy nadava na konzole,ale jsem zvedav jak pojede farcry5,ten je taky myslim na cryengine,a ma to byt nejvetsi dil!Tak jsem zvedav.
    • ucho
      jede na dunia enginu, coz je upravenej starej cryengine. ale predpokladam, ze uz vic upravenej (vyvijeli to s Far Cry 2), prave kvuli tem otevrenym svetum.
  • Tak jsem si dal luk a ty šípy létají jak ve slowmotion. To je ta realita? Tomu se vyhne i chodící stráž na 10 metrů.

    Zlepšuje se to časem nebo tahle kravina tam je stále?
    • Jack1947
      Tak si "vypni" stopu nebo co tio vadí mě třeba vadí? že někdy se trefím i 2x a jindy postava před tím šípem těsně uskočí... fakt to nechápu jak někoho napadlo že to budde reálné...
      • Stopa je sice blbost ale nevadí to. Vadí mě jak šíp letí pomalu
        • Jak postupuje hra, tak ve hře můžete získat lepší luky. S pořádným lukem budete střílet mnohem rychleji a dále než s nějakým klackem na kterém je natáhnutý špagát...
          • Jack1947
            Nebo si může stáhnout mod a mít to ted hned https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/38
        • Jack1947
          To moc nechápu v reálu šípy létali rychle ?
  • Jsem pohlcen, díky WH, konečně něco, u čeho se dá strávit desítky hodin, atmosféra neskutečná, herní mechaniky vymakaný. Drobné nedoleštěnosti se doladí. Klenot. 10/10, každej den se těším, až k tomu sednu.
  • ať si každý říká co chce, tak za mě pecka která tady dlouho nebyla (jestli vůbec), mount & blade meets gothic without magic, paráda, vávra je game changer
  • hra mi prijde lepsi a lepsi cim dele v ni jsem. u malo her ztratite takhle pojem o case. v sobotu vecer jsem to zapnul, v nedeli ve 4 rano jsem to vypinal :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit