Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nějaký zdroj na tohle tvrzení?
  • testíček
  • Vavru (potazmo Bakalu) moc nemusim, ale okradat jeho tym nebudu.
  • Myslím že Vávra už stejně nemá co dělat. Game design už se nezmění a technickou stránku má na starost Bocan? Nevim, ale ne Vávra. Ten se teď akorát může koukat, v jakym stavu to vydají.
  • Když by to nebylo na konzole tak už je to dávno venku... Původně to mělo být pouze na PC a vůbec se nedivím.
  • Vavra uz je mimo tejto hry, odstrihli to, aby to nejak vobec dokoncili...
  • Nesuď podle sebe pls. Ne každej krade...
  • Kdyby se na PC vykašlali, tak tu hru ani nevyrobí...
  • Ze jsem tak smely, proc nema nikdy kupovat hry, respektive verze her na PC a misto toho je radeji piratit? ;)
  • K cemu by ti byl test 8K kdyz mas doma max. FULL HD monitor.
  • Ale ty animace budou stejně hnusný.
  • Samozřejmě bude, tohle je článek, který se ale týká konzolových verzí.

    I když kdyby se na PC vykašlali, asi by to nebyl takový zásah do rozpočtu, jako vynechat konzolovou verzi. *1*
  • "Umělé DOF ve hrách vás nutí ostřit na určitý objekt, který rozhodli vývojáři, i když by jste si raději prohlédl něco jiného" Né asi, hra sama pozná na jakej objekt na monitoru koukáš a ten zaostří, ty seš fakt hloupej derp :D
  • Asi blba otazka, ale to to nebude na PC? A jesltli jo tak wtf?
  • MickeyMutant
    To víš, že testovali. Ale nejsou to moc veselé zprávy, tak si je zatím nechaj pro sebe.
  • Je nas malo a proto resime primarne slabe konfigurace, aby si zahrala co nejvetsi skupina lidi. Jakmile to pobezi dobre na pomalem hardware konzoli, musi to logicky bezet dobre i na rychlem PC. Hardware na 4K a 60 fps bude mit opravdu jen mala skupina lidi. Dalsi problem je sehnat takovy hardware na test.
  • takze filmy jsou neprirozene
  • Rozhodně stopro kup PS4 verzi (případě i XO) a to jak v případě, že budeš hrát na PS4 (XO), tak i na PC, kde hru v tomto případě upirátíš. Nikdy nekupuj hry na PC.
  • No, jsem zvedav. Musim rict, ze jsem tomu projektu neveril a necekal jsem, ze ta hra vubec vyjde. Jeste se rozmyslim, zda koupim ps4 nebo pc verzi.
  • KrPa
    no samotne rozliseni na to vliv moc nema

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit