Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hudba zní velmi dobře - jen tak dál!
  • Takový klasický vývojařský deníček, ohledně tvoření hudby. Podobné bylo možné vidět u Larianů, Obsidianů nebo i CDP Red. Je fajn vidět, jak to tvoří někdo u nás. A dá vydělat i českým symfonikům a nejen těm maďarským :-) Držím palce, aby nedošlo k sebenaplňujícímu proroctví "Kdyby se hra nepovedla, tak aspoň ta hudba je dobrá" a my si můžeme vychutnat parádní hru.
  • No jistě že. A podotýkám, že KC nebude jenom o hudbě, ale také celá hra nebude černobílá, ale v barvě, bude ji možno spustit na PC a dokonce bude obsahovat menu. *1*
    • Krescz
      někde jsem četl, že tam budou i koníci :O *8* :O jako fakt
  • Hudba dokáže dělat divy. Líbí se mi. V nějaké části mi to připomnělo trochu i TW: Medieval 2. U spoustu nových her si ani nevzpomenete co tam hrálo za hudbu, ale Gothic 1-3, Mafia, GTA mají prostě nezapomenutelný soundtracky.
    • Je to ústupek majnstrymu ale pokut pujde jednoduše v menu vypnout, není co řěšit.
  • tak ted jeste ty oblicejovy animace a mame to komplet *5*
    • aka bod 54. ze 100+ důvodů *1*
    • Vávra někde říkal, že už lepší nebudou. Doba, kdy bude levný udělat tisíce obličejů, který nejsou v uncanny valley, může nastat klidně až za 20 let.
      • Hlavně, že dělal machra jak mají vlastní mocap. Přitom to vypadá jak to vypadá
        • Technicka: Vavra dela machra vzdycky. A vlastni mocap sice maji, ale neumi s nim. Proto to vypada jak to vypada. Navic je to stejne jedno, ani pekne animovani panacove ti nudnou a zabugovanou hru nevylepsi. ;)
        • Majkl
          vypadá to dobře
  • Tohle je TOP. Respektp.
  • Pamatuju si jak jste k nam prisli do copyku tisknout noty do kingdomcome, aspoň trochu jsem se mohl s kolegyni podílet na vývoji týhle super hry. Mimochodem nic tak velkýho na počkání jsem ani netiskl :D
  • Hlavně ať to vydají na gogu. Klidně i pozdějc až jim prolomí drm.
  • Ukázka hudby je skvělá, jestli nedám peníze za hru, tak za soundtrack bych je klidně utratil.
  • KrPa
    Osobne mam rad hudbu z Gothica 1 nebo ze Strongholdu 1, neco podobneho bych si predstavoval i zde.
    • Dobrá volba! I když já mám asi radši Gothic 3, ten se taky naživo nahrával v Rudolfínu, myslím...
      • Morrowind taky neurazí .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit