Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Špatná taktika. Nejdřív zbraně hromadného ničení, letectvo, artilérie, pak pěšáci a jízda. Generálové velet z kopce a nepobíhat po bojišti jako čamrda.
    • TheGGG
      jasný, můžeš mi říct který t*pec by prvně použil zbraň hromadnýho ničení a pak tu oblast odstřeloval dělostřelectvem?
      • tomocz
        Já bych tam poslal toho hňupa z tvojí profilovky a zbraň hromadnýho ničení by nebyla potřeba...
        • TheGGG
          ale prosímtě, od člověka co si dává do přezdívky cz mě nemůže urazit vůbec nic *6*
          • Hňupe *15*
            • TheGGG
              osle *3*
    • špatně, pokud chceš velet hordě obrů, skřetů, barbarů a všelijakých zrůd, musíš si získat jejich respekt, to neuděláš tak že budeš bitvě velet z bezpečí kopce
      • jasne, respekt se ziskava hlavne posilanim plosnych kouzel do vlastnich rad, to kazdy ork oceni.....
      • Spíš mi přijde divný že tam napřed naženou vše co má nohy a posléze všechno odpálí hromadnou palbou.
  • BoB.2
    Tady se asi na střelbu do vlastních moc nehraje.
  • by mohl takhe vypadat nový star wars battlefront myslím také epické bitvy kde je armáda proti armádě to by bylo dělo aj iten systém stavění jednotek atd a do bojiště by jste šel většinou jako jedi nebo bounty hunter to bych od pc už asi neodešel
  • Já nevim jak ostatním, ale mě ta hra přide..... hloupá. Je tam mix mnoha úžasných vlastností, které jsou dneska populární. Velké souboje, magie, zbraně z budoucnosti, schopnost rozhodovat velké bitvy, nádeh hry na hrdiny atd. Ale dohromady to na mě působí jako totální kravina. Stovky potvor vytvořených kopírováním který se pusti do sebe, aby vytvořili dojem velké bitvy, pár nesmrtelných superhrdinů kterů v tom dělá kaši s pár "úžasnejma" abilitkama, který vyhladí půlku protivníkovo armády a konec, kde nečekaně přežijou jen hlavní hrdinové a záporák a nic víc ? Podle mě nic neříkající video který zaujme opici na houpající židly která se nesnaží vnímat co je to za hru ale jen fandí těm efektům.
    • axell1990
      No to je prostě reklamní video nemůžeš podle něj soudit hru. V reálné hře co jsem viděl gameplaye tak máš svého hrdinu a k němu 2-5 oddílů vojáků. A přepínáš mezi strategickým pohledem zhora kde primárně ovládáš vojsko a pohledem na hrdinu kdy ovládáš havně hrdinu.(tušim že jdou dávat rozkazy i oddílům ale je to z tohohle pohledu dost nepřehledný)

      Větší bitvy jsou pak vytvořeny tak že máš třeba 4 hráče z nichž si každy velí těm svým několika oddílům a tušim že to je jen část hry, hra má taky obsah kde hraješ jen za hrdinu jako klasický mmorpg.

      Když koukneš na steparu.com tak tam má docela dost videí.
  • Magister_Peditum
    Kýč.
    • Hůř. Asijský kýč, který vykrádá Pána prstenů a Warhammer.
  • Ty břišáky pána z úvodní fotky se nějak "rozcházejí" *15*
  • Mart9
    Tak nevím, měla to být epic bitva? Já jsem se tomu tlemil od začátku do konce, to je pořádná hovadina.
  • to bude zas hovadina...
  • Ten titulek actual edited game footage me pobavil, ve finale je to jen jedna dlouha cutscena v neprilis dobry grafice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit