Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co ty musíš bejt za retarda :)
  • staroslovanské pověsti pro inspiraci doporučuju king arthur v podstatě jde o to že jsou dva jako by dvory jara leta a druhy podzimu a zimy jsou to jakoby dvě frakce "elfu" faerie jsou neco jako mytické bytosti u řeku tak podobně je to u slovanu s temi faerie
  • Tož zkusíme to no. Má to vyjít v únoru, to už snad budu mít dohráno Dark Souls, tak bude čas.
  • Je vážně roztomilé jak to tu kritizujete za věci která tam jsou záměrně. Pohádková grafika, pehnanost kolem zbraní a zbrojí atd. Kdybyste si to pořádně přečetli tak zjistíte že je to tak vytvořeno záměrně a také zjistíte že žádný světový režim vám nenařizuje to i přesto hrát takže můžete být úplně v klidu. Zrovna tak je sranda debata o klikfestu ve Skyrimu. Nerad bych se zmýlil ale řekl bych že je tu akorát spousta kolíků co si to zahrála na lehkou až střední obtížnost a teď tu kvičí a nadávají na autory jak jim to udělali lehké, a že je to i na nás lamky lehké a nezkusí využít onu určitou svobodu rozhodování kterou nám autoři dali a nezkusí to hrát jiným stylem a nebo 4x kliknout a zmenit si obtížnost.
  • JohnyTheZik
    jeej! koukam na screeny a vidim: slardar, variace na pudge,.. :D
  • hru si zjevně nehrál, tak tu nespamuj *1*
  • 17 ledna vyjde demo a tobě už se na hře něco nelíbí ? Divné ne ?
  • Jedina vec co se mi zatim na hre nelibi, je automaticke zamerovani priser.
  • MrSanta
    V jednom videu už byl PC interface ukázán - je klasický jako třeba v Gothic 3. Dole 10 okének na 1 - 0 kam si můžete vrazit skilly nebo flašky atd. Interface, skill tree, mapa ukázáno nebylo. Předpokládám, že to bude stejné jako v konzolových verzích. Osobně s tím problém nemám. Když do PC verze zapojíte X360 ovladač tak se UI přepne na konzolový.
  • podla behu sudim ze velmi podobna ako tu na zemi :-)
  • Zeptej se strejdy googla.
  • Jeste ze vyjde demo. To je poctivy zpusob jak pripadne nalakat hrace. Pokud bych hodnotil jen z obrazku, tak mi to pripada prilis konzoloidne-Fablovite.
    Demo urcite zahraju uz kvuli udajnemu bonusu do Mass Effect 3 :-).
  • Tvoje kačena co jsi tu vyblil by měla být okamžitě smazána za porušování pravidel diskuse.
  • V dnešní době máš asi pravdu. Myslel jsem spíš to, že grafika není úplně to hlavní, hra nemusí podporovat DX 11, teselaci, HDR, bloom a bůhví co ještě. Amalur v pohybu vypadá imho moc hezky (chtěl jsem napsat nádherně, ale to napíšu až si ho vyzkouším).

    Skyrim jsem v podstatě nehrál (nemám čas, skončil jsem po prvních 50 minutách s tím, že mě moc nezaujal, ale nemůžu hodnotit, takže nehodnotím, ale vypadal hezky).
  • Možná by to chtělo si ve Skyrimu nastavit vyšší obtížnost a rázem zjistíš, že z klikačky se stává úplně něco jinýho. Netvrdím, že Skyrim je extrémně taktickej v tomhle ohledu, ale při vyšších obtížnostech opravdu u silných nepřátel nefunguje taktika naběhnout a začít mlátit. Hmmm, teda funguje, asi tak prvních pět sekund, než tě uškvaří.
  • Na grafice záleží úplně vždycky. Kor ve hře, kde má být jednou z hlavních činnosti chodit po světe, zkoumat ho a různě s ním interagovat.

    Kolik lidí by třeba hrálo Skyrim, kdyby měl anime styl? Podle mě jen pár.
  • Já hraju za čistého mága (ani nemám meč) a klikfest to prostě není. Člověk musí neustále běhat, měnit kouzla, uvažovat o strategii (teda pokud se nebpovede bugnout NPC, to je pak na prd). Já naopak cítím adrenalin, protože nezřídka vyhrávám boj jen o fous.

    No nevím. Nejspíše si tak výborný hráč, že ti příjde Skyrim neskutečně snadný. A nebo si neumíš nastavit obtížnost.
  • Všechno by mohlo být lepší, než je. Faktem ale je, že soubojový systém ve Skyrimu není o nic horší než třeba v Oblivionu.

    Já úplně v každé hře najdu něco, co se mi prostě nelíbí a co bych udělal jinak. A to snad asi každý. Neznám jedinou dokonalou hru.
  • Ja tam nehladam realitu ale asom uveritelnost by neuskodila.KEd vidim bezat postavicku v skyrime tak ma to nerusi nakolko isto by to zvladol aspom 10 sekund ale ked vidim taku absurdiru ako je 50kg kladivo drzane len zapestim tak to uz zaboli ale ani to nieje najdolezitejsie dolezity je dojem a ten je vazeny hrozny ved obdobne fyziklanym sposobom su ponate rozpravky pre 3 rocne deti a to mne osobne prekaza
  • I am so excited, I just cant hide it !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit