Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeste ze vyjde demo. To je poctivy zpusob jak pripadne nalakat hrace. Pokud bych hodnotil jen z obrazku, tak mi to pripada prilis konzoloidne-Fablovite.
    Demo urcite zahraju uz kvuli udajnemu bonusu do Mass Effect 3 :-).
  • I am so excited, I just cant hide it !
  • Tahle hra me z dosavadnich videii a obrazku oproti vetsine prozatim vubec nezaujala. Graf. pojetim pocinaje a vubec mne to prijde jako klon 100x videnyho jiz kde jinde. Ovladani a kamera mne prijde taky docela nic moc, vazne jsem zvedavej jak v tomhle ohledu dopadne pc verze. Nevim, treba se pletu a bude to ve vysledku kvalitni titul, prozatim me ale nechava naprosto chladnym, uvidime co pr. demo a recenze.
    • Demo výjde v úterý, tak uvidíme, jak dopadla "konverze" (údajně se všechny tři verze vyvíjí souběžně, proto ").
      • Usmevne zpetne videt, kolik jsem dostal za svuj nazor "minusek" a zaroven cist nazory vetsiny hracu nyni po vydani demoverze, kdy prevazne konzolovitost, kameru, ovladani a dalsi aspekty hry spousta nerku-li vetsina z nich najednou kritizuje :)
  • Těšim se, vypadá to zajímavě. RPG jsem si teď sice užil dost..Skyrim, SWTOR a brzo Diablo 3, ale kvalitních není nikdy dost;)
  • Zkusím demo, chci tomu dát šanci. Ale tyhle barevný karikovaný omalovánky... pochybuju že mě dokážou vtáhnout stejně jako seriozněji pojaté hry.

    Vlastně jsem byl kvůli tomu grafickému stylu přesvědčen, že je to nějaká akční řežba pro konzole, nebo MMORPG (kde je takový styl asi hodně IN)...
    • Podle videa odkazovaného v IGN review in progress mi to jako omalovánka vůbec nepřipadá. Graficky imho vypadá výborně (světla...). Ale záleží na osobním vkusu. Určitě doporuču to video.
  • Aleši "pinkokomie"Smutný, přečetl jste si ten váš výblud? Dávám k dobru pár skutečných perel, jen tedy lehoulince vytržených z kontextu:
    "Ale vše v rámci nenuceného tradicionalismu RPG, ne cíleně hyper seriozní přístup Sapkowského, který se příjemně promítl do Zaklínačů" - nemůžete dát "na papír" všechny sračky, co se vám honí hlavou a dávají tak nějak smysl, kapišto?
    "kdy je zde jasná nadsázka, důraz na lehce karikovanou epičnost a absenci minimalismu a realismu." Ale no tak, kde to jsme soudruhu Smutný? Jsme snad redaktoři časopisu "Moderní umění" a musíme za každou cenu co nejsofistikovaněji pospat výtvarné dílo? Ku*va ne. Děláme preview videohry, chápeme, vy socanská gumo?
    • co ty musíš bejt za retarda :)
    • Tvoje kačena co jsi tu vyblil by měla být okamžitě smazána za porušování pravidel diskuse.
  • Tak jsem viděl video, které je linkované z IGN review in progress a vypadá to opravdu skvěle. Primitivní jedno tlačítkový soubojový systém založený na atributech a vybavení postavy, ale založený na pohybu a trochu i na zručnosti hráče, obrovský svět, očividně zajímavý lore, promyšlený interface... Jenom aby nezkazili PC konverzi, ale ona to údajně ani konverze být nemá.
    • MrSanta
      V jednom videu už byl PC interface ukázán - je klasický jako třeba v Gothic 3. Dole 10 okének na 1 - 0 kam si můžete vrazit skilly nebo flašky atd. Interface, skill tree, mapa ukázáno nebylo. Předpokládám, že to bude stejné jako v konzolových verzích. Osobně s tím problém nemám. Když do PC verze zapojíte X360 ovladač tak se UI přepne na konzolový.
  • To s těma elfama nechápu. Může mi tady někdo ten starý mýt o falu stručně převyprávět?
    • staroslovanské pověsti pro inspiraci doporučuju king arthur v podstatě jde o to že jsou dva jako by dvory jara leta a druhy podzimu a zimy jsou to jakoby dvě frakce "elfu" faerie jsou neco jako mytické bytosti u řeku tak podobně je to u slovanu s temi faerie
    • Zeptej se strejdy googla.
  • MidnighT91
    Po shlédnutí pár videí, musím říct že tu máme kandidáta na překvapení roku... I přez pohádkovější atmosféru to vypadá fakt drsně...
  • Na tejto hre robia samé Esá Rpg hier, súboje vyzerali miestami z videí ako Prince of Persia, trošku sa obávam toho pastelkového spracovania, čakal som, že to bude temnejšie....ale pre mna to je tiež čierny kon RPG tohto roka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit