Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7/10 neni špatný hodnocení. Jsem zvědavej, jak se pochlapěj do dalšího dílu - pokud bude.
    Mám PC verzi a líbí se mi. Rozhodně mi přijde lepší jak Dungeon Siege III, který dostal taky 7/10 a je to podobný styl.
  • Styl jako Diablo? o.0? Krvavá rubačka na démonický téma? :O Kecaj.

    Btw Kingdoms of Amalur není špatná hra, ale momentálně mě chytlo víc Darkness II takže zatím jsem tomu moc času nedal...
  • Tak to nehraj, primitive *7*
  • Enclaw
    Hru jsem zkusil bez nějakých vysokých očekávání(PC verzi), a velice příjemně mne překvapila. Popsal bych to jako takovou kombinaci Diabla(spousty itemů, fightů, enchantů, atd...), Batmana(hlavně souboje a schopnosti) a Fable (grafika)... Podle mě by si zasloužila solidní hodnocení 8/10...
  • plně souhlasím :-) připodobnňovat hru k wowku jenom kvůli barevnosti je zvláštní !! - Hra je fajn jen takhle recenze se mi četla dost blbě - je to mnou nebo recenzí?
  • taky si hrá jenom tutoriál a kus prvního města
  • zpet k openttd..
  • Je to poctivy akcni rpg a kdo tomu venuje vic jak dve hodinky tak ho to stopro chytne, cestina by se hodila souboje jsou super (mozna trochu i batman tim nacasovanim a hlidanim si rozmisteni protivniku ci prepinanim schpnosti) a grafika rozhodne neurazi trochu mi pripomina trine. za me 8.(a prijemne prekvapeni zacatku roku)
  • nelibí
  • sidi
    Omg a co by si chcel? Nie vsetko co je kreslene je wow. Magicka kravina ? Najprv zisti ocom su fantasy rpg a potom komentuj taketo hry. Proste len dve slova mam pre teba USE BRAIN !!!!!
  • Uz podle screenu uplne debilni kreslena magicka kravina jako wow, jakoby techto her nebylo tuny a vzikaji furt dasli ... nechapu. Co natom vidite ?
  • MickeyMutant
    "...takže jí odpustíte většinu fantasy klišé, kterými se tvůrci ohánějí, protože v daný okamžik jen dokreslují požadovanou atmosféru. Že elfové musí žít pod košatými stromy a že z medvěda klidně po jeho zabití vypadne ukázkové brnění, nikoho neurazí."

    Proč by mělo? Elfové žijí pod košatými stromy, aby jim nenapršelo do uší a medvěd sežral rytíře. Nač by měli vymýšlet nějaké nesmysly, když každé dítě ví, že takhle to ve skutečném fantasy světě chodí? Hrdina, co na zádech neponese čtvrttunový meč délky průměrné lešenářské trubky, bude po zásluze potrestán nízkými prodeji.
  • Mam teda jen dojmy z dema, ale je to neuveritelne nudna, nezazivna hra s prisernejma pohybama postavy a uzivatelskym rozhranim... prakticky sem dohral demo, jen abych dostal armor/weapon do ME3
  • JohnyTheZik
    jasne, takhle je to lepsi :).. diky za rychlou opravu takhle po ranu :D
  • sleepless
    Ano, chybka ve slove - misto realneho, ma byt otevreny, ale smysl byl jeden. Diky.
  • JohnyTheZik
    "Zaklínadlem většiny současných RPG je také otevřený svět, nebo alespoň jeho iluze To znamená: mít možnost rejdit, brouzdat a plahočit se od jednoho konce mapy k druhému a nebýt ničím a nikým omezován. Kdo tohle nenabídne, koleduje si o hlasité výtky. Amalur se o to také pokouší, ale nevychází to stoprocentně."

    To si vzapeti v dalsi vete poprete, takze predpokladam, ze v tomto odstavci ma byt pozdeji zmineny realny svet, nebo se tam jen objevila chyba. Amalur se pokousi o ten tzv. realny svet, ale otevreny svet ma, stoprocentne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit