Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posledni dobou Games.cz v recenzich jak vidim pritvrdil na ciselnem hodnoceni viz. FF XIII-2 6/10 Kingoms of Amalur sem cekal tak 9ku
    • Taky mě to zarazilo, výborný, ale přesto zabugovaný a v ledasčem nedokončený a nedomyšlený Skyrim dostane desítku a u KoA v podstatě žádné chyby, vše ok dle recenze a jen 7 *11*
      • S divnym hodnocenim nevyhypovanych titulu souhlasim. Ja zase treba nechapu jak je mozne ze hra jako Anno 2070,kde recenzent neuvede ani jeden zapor (o chybach ani nemluve) dostane jen 8. Navic je to stejne jako Skyrim v podstate jedina hra sveho zanru.
        Ale jinak-zabugovany Skyrim? Na PC tedy urcite ne. Uz jste s tim vlezli... Skyrim pro me neni hra roku,ale tohle otreni se o nej pri kazde prilezitosti je otravne *16*
        • Heh, nezabugovany Skyrim na PC? Ty jsi vtipalek. Lydia a dalsi, se kterymi se nelze ozenit bez pouziti konzole, questy, co je splnis a nic se nestane, lahvicka, co vypijes, ale perk ti neda... Mam pokracovat?
        • podle me by si Anno 2070 zaslouzilo 10ku spis nez Skyrim . Tak a ted me ukamenujte *1*
          • Skoda ze mas nick Hater. Jinak bych s tebou totiz bez zavahani souhlasil.
            • je to jen nick *5*
  • Videorecenze PC verze na http://www.youtube.com/watch?v=8YNzXgal38c
    • BoB.2
      Dik pěkné video.
  • OT: Nemelo byt dneska ke stazeni demo Mass Effectu?
    • Umaroth
      já demo hrát nebudu, ted prehrámám potřetí 1 a 2ku abych dohral 2ku dne predtim nez mi domu prijde 3ka, nebudu si kazit zazitek demem... *5*
      • proc kazit zazitek, to demo bude nejak orezany? sice jen uvod, ale kompletne se vsema moznostma ne? leda snad, ze by jsi to mel v planu dojet na jeden zatah, ale to si vetsina lidi opravdu nemuze dovolit...
    • MrSanta
      Však se dočkáme, je poledne. Počkej po odpolední siestě *1*
      EDIT: Podle EA Czech by měla X360 verze být venku už od 11 hod, PC by mělo být od 19 hod a PS3 až někdy zítra.
  • zpet k openttd..
  • Styl jako Diablo? o.0? Krvavá rubačka na démonický téma? :O Kecaj.

    Btw Kingdoms of Amalur není špatná hra, ale momentálně mě chytlo víc Darkness II takže zatím jsem tomu moc času nedal...
    • NonSuch
      ty kdyz se rekne diablo, tak ty si predstavis krvavou rubacku na demonicke tema? ja teda ne, ja si predstavim zanr a styl hry ktere diablo dovedlo k dokonalosti, stejne jako kdyz se rekne doomovka tak si nepredstavim cacodemony ale styl hry... Enclaw to tak dokonce pise i v zavorce jak to myslel
  • Ja osobne bych hre dal urcite o jeden bod vice... Souboje jsou stale zabavne i na pokrocilejsim levelu, crafting je opravdu HODNE potreba a navic i ten je velmi zazivny a celkem lehce pochopitelny... Recenzi nehodnotim jako povedenou, radeji si pustte gameplay video (ne demo) a uvidite sami... Moznost zmenit kdykoliv ve hre povolani a prerozdelit body je proste skvela....
  • Zdravim
    Co se tyce hry mela bych mensi dotaz, pri dispellovani truhel (ci jak tomu jinak rict) jsem si na zacatku nahrabala nemilé debuffy takove lebky v cervenem kolecku, ktere mi nejspis basti manu nejak jsem na zacatku nepochopila co s tim a uz mam 3 a permanentne bez many, tak bych se chtela optat jak bych se jich mohla zbavit popr u koho a kde, potiony jsem vyzkousela bez uspechu a nikoho kdo by mi s tim pomohl jsem taky nenasla. Jinak hru musim pochvalit az na nudny zacatek jsem z ni nadsena a mam zase na dlouhou dobu vystarano *1* . Dekuji za pomoc
    • mojevecy
      Zbavis se ji u lecitelu kteri te za poplatek vyleci
  • A co se týče recenze, psaná je pěkně, ale je opravdu hodně strohá a člověk si z ní v podstatě udělá jen ten obrázek, že vyšla nějaká hra, ve které je crafting a souboje. To mi ale přijde z hlediska informativního hodně málo.
  • Veskoslav
    Mám za sebou demo (bohužel nebo bohudík z Originu). Není to špatné, vskutku není, jenom na obtížnost mi nepřipadá, že by byla nějak "hardcore":)
  • je to faračka jednoznačně! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit