Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    k diskusii len toľko, neexistuje skladateľ, ktorý by nebol ovplyvnený tým, čo počul ...je to vývoj hudby, ktorá sa posúva, ak jeden skladateľ implentuje (chtiac alebo nechtiac) niečo do toho čo už počul niekde.....robilo sa to stále a bude sa to robiť, aj slávna posledná Mozartova symfónia Requiem obsahuje prvky oratoria Messiah od Georga Friderica Handela

    len tu kolega Femto sa asi až príliš nechal uniesť nedotknuteľnosťou japonskej tvorby, ja sám fanúšik najväčší Final Fantasy a jej hudby, ho musím uzemniť, nakoľko ako skvelý je soundtrack Final Fantasy XV, tak je spolu so soundtrackom k Final Fantasy 12 tým najviac "západným" soundtrackom, aký kedy FF séria mala ....
    • Nakonec, orchestr a orchestrální hudba vznikla na západě. Tím bych to asi ukončil. *1*
  • Pred zdejsi debatou zacinaji i nejvetsi diskuteri z novinek blednout zavisti
    • Tak jsme se dozvěděli, že si Femto holí p*del a nosí "pánské" kabelky, vzácná shoda toho, že se někdo jako kr*tén nejen vyjadřuje na netu ale i tak 100% vypadá v reálu, jen by měl pro příště pomlčet o vkusu. Na druhou stranu to vysvětluje jeho patologickou averzi k Zaklínači, běhá tam málo nagelovaných hošánku
  • Škoda, že samotná hra nemá art style jako ty rendery. Stejný problém sem měl u Diabla 3.
    • Ses asi zblaznil ne? Boze...
      • chybí ti tam čárka před "ne"
        • Ne, nechybi.
  • fajnaruuu fantasuu kingsgreeejv brek frajdej banduruu
  • Škoda, že ty postavy co jsou pak ve hře nevypadají stejně. Teda jak který některým by to ublížilo a jiný by vypadali lépe.
  • film ok...ale hra o ničom..:D
    • TheGGG
      řekl pcčkář...
      • nerozumiem... aký má podiel viny pc na tom že tá hra je o ničom?sú x násobne zábavnejšie a opakovane hratelnejšie hry ako je táto ázijská zlepenina všetkého nemožného..:D...ani ten gamesplay sa nedal dopozerať.. *1*
      • A white knight odpověděl.
        • TheGGG
          edgy až za roh...
          • mohl bys prosím držet hubu alespon na Vánoce?
            • TheGGG
              ani na vánoce si ji držet nepotřebuji, nemluvě o tom bobánku, že při psaní má normální člověk pusu zavřenou. I když ty asi ne, když u toho vztekle ječíš pokaždé když tě setřu...
  • Morraw
    Jako PCčkář jsem se k sérií FF nikdy moc nedostal (krom skvělého Crisis Core and Dissidia na PSP), ale na FF filmy jsem vždy čuměl s otevřenou pusou a není tomu ani jinak v případě Kingsglaive. CGI filmy miluju a je úžadné vidět, kam se počítačová animace od Advent Children (9let?) posunula.
    Ještě by tak ta 15ctka mohla vyjít na PC...
    • Final Fantasy na PC je, ne? Jsem si dost jistej, že minimálně VI, VII, VIII a IX jsem viděl na Steamu. Nemam nejmenší tušení, jak dobře nebo špatně jsou ty porty provedený, ale i jako PCčkář bys měl bejt schopnej si zahrát.
      • nightborne
        Aj X a X-2 remaster jsou na Steamu... rád bych se k nim dostal, ale sakra, nějak neni čas.

        Jak psal flash nicméně, patnáctka taky velice pravděpodobně vyjde, jenom si zkrátka musíme počkat =).
      • tak jasne ze jsou, ale tady mluvime o final fantasy 15 *7*
    • FF 15 by mela byt v planu pro PC na rok 2018.
  • Veskoslav
    Když to srovnám s Final Fantasy VII: Advent Children, tak jako samotný film to moc neobstojí. Ale za sebe doporučuji. Už jenom kvůli těm bitevním scénám, protože děj je klasicky řekněme nudný a nevýrazný. CO bych vyzdvihl je pak anglický dabing jednotlivých postav a samotné zpracování filmu. Není to vyloženě špatný film, to fakt ne, nejlepší taky není, ale drží si kvalitu FF filmů, takže s chutí do toho.
    • všechny FF filmy co jsem doposud viděl byly hrozná CGI břečka, děj žádný, obsah žádný. Lepší klasické animáky (ne CGI) jako Akira, Evangelion, Ghost in the Shell, Wolfs Rain...
      • Femto
        Já ti doporučím tvorbu https://myanimelist.net/people/4580/Satoshi_Kon

        Třeba Darren Aronofsky pro Černou Labuť čerpal právě z Perfect Blue nebo Nolan pro Počátek z Papriky. Minimálně zkus povídku o vesmírných popelářích z Memories, to je oslava sci-fi žánru.

        Jinak jak se ti líbilo Wolfs Rain?
        • nightborne
          Sice ses neptal mě, ale... Wolfs Rain je unikum. Anime, který mě dokázalo zdeprimovat během jednoho a půl dílu. Skvělá záležitost.
          • jo, Wolfs Rain dokáže lidi zdeprimovat jeho stupidní zápletkou a nulovým vývojem postav.
            • Femto
              I stupidní zápletka nakonec může mít na člověka dopad viz Pán Prstenů nebo třeba Zaklínač 3, ale tam to bylo až moc stupidní...
            • nightborne
              Každému, co jeho jest, poslyš =). Mě osobně Wolfs Rain bavil ;).
  • Dnešní filmová a herní hudba jde do kopru všemi směry.Všichni skladatelé jsou naočkováni tím moderním blasterem typu DJe Zimmera který przní hudbu už delší dobu a naočkoval tím nejenom polovinu hollywoodských skladatelů ale i jiných ve světě včetně těch japonských a FF XV je tím příkladem.Taková klasika Williamse,Barryho,Bernsteina,Goldsmithe,Morricone je dávno za zenitem a nastupuje doba umělých nemelodických soundtracků které nemají hlavu ani patu.To už radši ať filmová a herní hudba zanikne než poslouchat paskvily moderních soundtracků.
    • *8* cože co co prosím? *15* Jasně, Zimmer je mamlas co neumí dělat hudbu, všechny jeho skladby jsou stejné a všechny jsou k ničemu ... svatá prostoto! Až tedy na fakt že má na kontě už X trháků, sbírá jedno ocenění za druhým a jeho působivá hudba je jedna z věcí, co ty filmy dělá skvělé. Zimmera obdivují po celém světě, jen banda jakýchsi nýmandů z anonymní diskuze o PC hrách má jasno a není pro ně dost velkým profesionálem. Dost možná je podle nich na úrovni neumětela z Horní Dolní, který hudbu skládá tak, že mačká pár tlačítek v nějakém freewaru. Ach božínku, jeminkote, no vy jste mi ale odborníčci šikovňoučcí ...
      • až Hans Zimmer složí něco srovnatelného se hudbou k Star Wars, Barbaru Conanovi, LOTR atd, tak mi dej vědět. Většina jeho soundtracků obsahuje jednu melodii a jednu až dvě dobré skladby, zbytek je generická syntetizátorová výplň, jakou by mohl skládat počítačový algoritmus. Na jeden jeho lepší sountrack připadá 5 generických špatných soundtracků. Krom toho vykrádá motivy od talentovanějších skladatelů
        https://www.youtube.com/watch?v=T7uK-Y704oE
        např. pro Gladiátora vykradl Planety od Gustava Holsta (byl i soud) a Wagnerovo Götterdämmerung a Siegfried. Ústřední motiv tuším stejně složila Lisa Gerrard.
        ZIMMER IS OVERRATED
        • Star Wars je daleko větší důkaz "vybíračky" Holstových planet než Gladiátor. Nicméně proč nepoužít to co funguje. To je nějakej novej hippie trend házet špínu na něco co má úspěch a funguje. V hudbě už bylo všechno vymyšleno. Vše se bude opakovat a kopírovat.
        • Jo Lisa Gerrard, bohyně zpěvu.
      • maros.goc
        čo sa tu človek nedozvie, že :D :D :D: D Zimmer má na konte Levieho kráľa, Gladiator, Rain Man, Da Vinciho kod, Princ Egyptsky ......Zimmer je DJ :D :D: D lol určite to dokazuje aj táto genialita

        https://www.youtube.com/watch?v=m8bGHbcJa5I
        • Femto
          No, ano ale to jsou starší skladby, v současností to vrže jenom elektronicky a je to dosti tuctové. Zimmer určitě nezaslouží všechny kritiku světa, že současná hudba zní naprosto genericky ve filmech, na druhou stranu je dosti drsné, že se objevuje v žebříčcích před Goldsmithem.
        • tady máš příklad Zimmerovy generické průměrnosti
          https://www.youtube.com/watch?v=5z-ddsCIPO4
          ne, toto bych si jen tak k poslechu opravdu nepustil
    • souhlas, už dlouho tvrdím, že Zimmer je mamlas, co przní filmovou hudbu. Jeden soundtrack jako druhý, bez nápadu a originality. Pravda, pár pěkných kousků má, např. Poslední samuraj, ale většinou to je o ničem. Talentu ani originality těch tebou uvedených nedosahuje ani náhodou. Ještě by se k nim dal přihodit James Horner
      https://www.youtube.com/watch?v=pZISJqJbQuU
      https://www.youtube.com/watch?v=ZH7vyTv8C20
  • osobne bych uvital kdyby tohle ,,intro,, bylo primo ve hre, sice ma dve hodiny ale myslim ze by se to sneslo, protoze rozhodne koukatelne to je. Samozrejme kapacita BR medii na to asi nestaci. To ze je to soucast limitky nepocitam. Jde o to ze ten film je dost dulezity pro hru samotnou a bez nej cloveku unika zasadni cast deje. Samozrejme film jde sehnat ruznymi cestami takze to takova tregedie neni, ale tak nejak, jako fanda FF si ho proste priplatit musim, coz je trosku podpasovka, kdyby to nebylo zasadni pro dej hry, nereknu ani slovo. Ale ok, SE mam rad, tak at se nazerou:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit