Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za článek. Zajímalo by mně, proč Martin Bach takové nepíše přímo pro Games.cz, kde pracuje? Proč si kvůli takovým tématům musím kupovat Level?
    • Kdyz se podivas kolik clanku pro games.cz za posledniho pul roku Blixa napsal, tak pochopis, ze psani clanku neni to, za co ho v Tiscali plati. Kdezto Level je jeho soukromy projekt, takze tam se prave muze vyradit a psat takoveto clanky.
      • Právě to je ono. Pamatuji si, že Level prý redaktorům nic nevydělává. Tak proč raději nenapíše takové články sem na Games.cz, když to ho platí, a nevykašle se na dávání jich jen do Levelu, ze kterého nic není a musím si ho kupovat? Tady si je přečte taky víc lidí. Nechápu, proč se vždy ty nejlepší články dávají do Levelu, když mohou být hned tady.
        • duffcz
          a já zase nechápu, jak pro někoho může být moc dát kilčo za časopis plný informací a kvalitních článků..
  • Tak me se nejvic boj s mecem (chladnymi zbranemi) libil ve hre Sports Champions, druha v poradi je Dark Souls, na treti misto bych dal Soulcalibur a na ctvrte Gothic 1, Dagerfall a Jedi Knight Dark Forces 2.
    • Zajimave souboje take nabizi Spartacus Legends: https://www.youtube.com/watch?v=FrKLk1bKs_8&index=7&list=PL9L5TkwWuCLIRbkWBJjd9nQil1XS0RlH2
    • Sports Champions jasne ukazal, jaky potencial Move melo. To mecovani ten potencial imho nevyuzilo, i kdyz bylo velice nadstandardni, ale stolni tenis jasne ukazal, jak presny muze Move byt, at uz z hlediska polohovani a natoceni v prostoru, tak trajektorie a rychlost pohybu ovladace.
      • Souhlasim, ze by to mohlo byt jeste lepsi a doufam, ze jednou nekdo Move v tomto smeru poradne vyuzije a udela ultimate bojovku chladnymi zbranemi. Ale uz to co nabizi souboj gladiatoru je vyborne, predevsim pri hre ve dvou, proti tomu je telocvicna hadr :-).
        • To jo no. Ve 2 lidech se 4 move ovladaci jsme po 15 minutovem souboji byli pekne zadychani. Kdyz uvazim, ze bych na sobe mel krouzkovou zbroj, ocelovou prilbu a rukavice a v ruce tezky mec a stit, misto lehkeho move ovladace, tak bych v realnem souboji zhebnul za par sekund :)
          • A Teď si představ, že bys měl zbroj a klávesnici nebo myš. To by byla teprve zábava ! *3*
  • Njn, nekdo se snazi s tim neco udelat a jiny se na to kompletne vybodne. Viz Dragon age inquisition - lucistnik vyskoci dva metry do vzduchy a vystreli 8 sipu soucasne na pesaka s mecem, a pesak s mecem je vsechny soucasne vykryje ;-) A jak to dopadne? Hra roku...
    • Fantasy plný draků a magie a tebe to nějak trápí? Legolasovy taky vyčítáš že dělá s lukem na plátně podobný skopičiny?
      *7*
      • Ano, Legolasovy ptakoviny vadi spouste lidi ;-) Ale ve fantasy muze byt fura veci, jenom mi prijde hloupe kdyz je nekdo liny aspon trochu premyslet. Kdyz stojim po pas ve vode a hazim blesky, kdyz vojak s mecem odrazi 8 sipu soucasne a jeho kolega s obrovskym stitem ne, to mi proste vadi.
  • jeanczarny
    Když si chce člověk zkusit, jaké to je mávat mečem, tak lepší než výše jmenované hry je se sebrat a zajet si na larp..U střelných zbraní je jednodušší simulovat recoil, balistiku střelby apod, ale chování chladných zbraní jde jen těžko.
    • Jack1947
      Jo, těžko leda že by se mlátilo do nějakého vepře na zabijačku ale ten by se moc asi nebránil no. *15* *12*
      • jeanczarny
        Leda jako lokální coop ve dvou...každej by dostal násadu od smetáku a před kinectem by se tloukli. Odpadl by problém se simulací dopadu, nepřesnými hitboxy a mělo by to reálné ubývání staminy. Problém by byl v tom, že by to bylo dost P2W protože časem by se jeden zmohl na plátovku a pořádné železo zatímco druhý by si mohl dovolit jen topenářskou trubku s izolací..
  • Koukám, že tripleG a zhnisavec zase perlí v diskusi. *1* Jeden větší šašek, než ten druhý. Jen tak dál kluci, fandím vám. *3*
    • Magister_Peditum
      A ještě si naklikávají, borci. *15*
      • Tak nad tím se už dávno nepozastavuju. To tady praktikuje hodně lidí. *1*
  • http://youtu.be/_2ET_xvHIMY?t=36m39s
    tohle ma dobrej potencial
    • To bylo tech demo, jde vidět že opakují pořád jednu smyčku jenom na ukázku.
      Osobně čekám jak se soubojový systém předvede v alfě, kam jej předpokládám budou postupně implementovat v jeho úplné podobě, tedy seky z různých stran + speciální pohyby, které men osobně celkem zajímají co tím Warhorse myslí. Kopání? Pokusy o chvaty zblízka? Útoky jílcem mečem jako palcátem?
  • Tolko ludi uz prispelo na ten Kingdom a ten Vavra stale nema na ziletky.
  • Daggerfall měl stejný soubojový systém jako o dva roky starší Arena.
    • a o 15 let novější Skyrim
      • Ehm, ne. *2*
  • fluffy
    Suboje s mecmi urcite patria do hier, problem niektorych vyvojarov je, ze si neuvedumuje ze ide o hru. Seria Dark Souls to naozaj robi rozumne, rozne zbrane maju vskutku ine efekty a dosahy. Kazda z tych zbrani ma svoj FEELING. Niektore hry ako vid zruseny kickstarter projekt alebo Kingdom come si zaumienili ist co najviac do realu ale myslim, ze prahe v hernom prostredi to moze uskodit. Nechapte ma zle nechcem aby sme len stali a sekali do seba ala Neverwinter Nights ale proste prilisne komplikovany system hram len skodi a vyvojari musia najst rozumny balanc.
    • Jack1947
      Naopak jsem toho názoru že konečně bude hra kde se bude brát v potaz, váha, uchopení a jiné faktory.
      Tedy že meč něco váží že je to skutečně kus a ne nějaké párátko že se může zaseknout do okolní zdi.

      To je myslím něco co ještě nemá a nikdy neměla žádná hra. Jasně tak je to na nich jak to zmáknou ale minimálně kvůli tomuhle tu hru budu sledovat to že bude česká je jedině plus.
      • Miserius
        Vsechno co pises ma Dark/Demon Souls... vahu, uchopeni (kazda zbran ma 2 zpusoby uchopeni a tedy 2 uplne jiny styly pouzivani) a do zdi s nima samozrejme nemuzes zajet...Jacku měsíc jsem tady nebyl a první diskuze a hned mě nasere tvoje debilita
        • Jack1947
          Mizério, tam je taková realita až mně z toho bolí hlava... jenže já jsem d-bil takže už nevím co bych na svou obranu vymyslel. *3*

          Mimochodem tě zas rád vidím, doufájm že se máš dobře a nemrznou ti obvody z té zimy. Stav se častějc. Pokud ti tedy dd*bilita místního deb*la za tu námahu stojí když ne já se zlobit nebudu.
        • Me sere debilita lidi jako ty a taky se nevztekam...
  • To já si zatím asi nejvíce užil Gothic 2. DS není špatné, Severace jsem zkusil letmo, zaklínač je přetažené fantasy, Dark Messiah je zvláštní a není úplně snadný. Mount and B se mi moc líbil. Pořád ale pro mě best Gothic 2 pak asi DS (mimo bossy a mega mamga zbrně), následován díky snadnosti a zábavnosti zaklínačem a skyrimem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit