Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Já bych to nebral jako výpady PC hráčů. Spíš jako výpady deb*lů. Stejní jedinci jsou i v konzolovéme národě. Stačí si přečíst pár postů od Ulmese *1*
  • Já zas rozvíjím teorii, že je to jen obyčejná žárlivost. Vem si, v poslední době se píše prakticky jen o konzolích. Logicky jsou tedy nas*aní a musí to alespoň trochu znechutit konzolistům, takže tady nadávají, hatují a to jen aby se necítili méněcenně.
  • frag.ment
    Škoda, že se tato hra moc nepovedla.. PS4 si určitě pořídím, ale asi si budu muset počkat, až vyjde pořádná hra. Knack se nevyvedl, na mnou očekávané Killzone jsou dost rozdílné názory. Jo a ty výpady PC hráčů tady v diskuzích už jsou fakt nuda, opruz a trapnost. Proč mají potřebu chodit do diskuzí o konzolové hře a třepat tu ty svoje bláboly furt dokola? To asi nikdy nepochopím :-(
  • PCckářům je to jedno prosimtě. Vy vyhazujete zbytečně tisíce i za mulťák. Klidně si to užvejte tu ždímačku peněz :D
  • next gen se opozdil na pc ? ten už je tu od dob HL 2 ale to si nikdy asi neviděl pořádnou hru
  • Tak se nediv, že jsme tak naštvaný když vývojáři optimalizujou hry jen na konzole a na pc kašlou až na nějaký vyjimky, protože přece je lepší prodat hru za 1300 než za 600 + si připlatit mulťák :D dík fakt nechci ale užij si to klidně
  • Rhulad
    Kde se vy zamindrákovaní pcčkáři pořád berete? To se prodáváte v Tescu, že je vás tolik?
  • to jsem rad ze umis cesky lip nez ja zato bys mel asi dostat metal,) ale k veci si samozrejme nic nenapsal...
  • a uplne nejlepsi je si uzivat hry jak na PC, tak na PS4 / Xbone, kvuli exkluzivitam. =)
  • No ale my konzoliste zase alespon piseme cesky tak, ze to nevypada, ze jsme absoloventi pomocne skoly.
  • Ferdis2
    tipujem na leto
  • Mi pcckari dikybohu nepotrebujem zadnej zaprdenej nextgen...nam staci postupny vyvoj veci....staci se podivat na novej TW kde ti beha i pres 10000 jednotek najednou...u toho by vam ty vase konzole i nextgen shoreli ty hlavo dubova!
  • Tady někdo toho Mária nedohrál a ani se o to nesnažil. Zřejmě moc těžká obtížnost :) Jinak bys takovej nesmysl nemohl vypustit z pusiny. Nesmíš se hned zlobit chlapěčku, když hra na tvou oblíbenou PS4 nemá hodnocení 8 a víc ...
  • Ulmes, ty ses fakt dutohlav *1*
  • Hra pre male deti..nic viac nic menej..tie maju vsetky vycitky u prdele....jasne ked to recenzuje 30 rocny jinoch...zvlastne ze u 50tej recyklacie Maria sa nikdy nic nenajde ako minus..len tento rok je to treti za 6 mesiacov...prvy Had remake z Wii za plnu palku..druhy Luigi kde zmeni postavicku len teraz tento skopceny z Gameboya este..i Call of aduty je oproti tomu originalna hra
  • Nechápu, že ve věku, kdy tě máma ještě kojí, vůbec lezeš na internet.
  • Riadna exkluzivita:-D pre toto sa oplatí ísť aj na polnočný predaj:-D
  • Nauč sa slovosled ty vypatlanec:-D btw riadny next gen, haha
  • jo znam.soilwork.dobra relaxace
  • Hanzales
    Ty jsi takový zvedač sebevědomí, ani netušíš ;o)
    ...a relaxační hudbu, znáš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit