Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Prostě japonská hra.

    / Mnoho hovadin, šíleností a úchyláren. Navíc s typicky blbou kameru a špatnými porty na počítač.
  • Miserius
    Super ukázka! Nemůžu se dočkat...
  • Se bojíš koz nebo co?

    Ty asi budeš Redditor nebo NeoGAFer. Ti se taky můžou zbláznit jakmile má nějaká postava v nějaké hře kozy.
  • Snad dobře. A díky za info, píšu si do zápisků, že JohnLocke si plánuje koupit GTX960. Pak taky informuj jak nákup probíhá a jak karta šlape. *3*
  • Nejsem chlapec, takže jo.
    Nechápu jak to souvisí s faktem, že má přehnaně obrovská prsa.

    "Japonci"
  • Nejses sam *3*
  • vypadá to na výbornou hru, sem zvědavý jak si s tím poradí GTX960, kterou si plánuji koupit *4*
  • Mato1987
    Ja týmto japonským hrám nerozumiem :(
  • spoock
    2 Flynn: chlapče, měl jsi v ruce někdy ženská prsa? *7*
  • Ta má tak čtyřky kozy ne? :D Je používá pro vnik do budov jako beranidlo.
  • spoock
    No, jungli jsem trochu předvídal, ale děsilo mě, že pořád ukazují jen Afghánistán. Jsem zvědav, jestli v PP budou i jiná prostředi, třeba sníh anebo se to bude vše odehrávat v tropech/poušti,
  • V traileru Miller chce aby Quiet rovnou zastřelili, ale Ocelot s Bossem řeknou, že je lepší ji zadržet. A potom Boss řekne, že věděla kde je Mother Base a že ji jednou budou možná muset zabít a že kdyžtak to udělá on sám.

    Potom při gameplayi Kojima několikrát komentoval, že Quiet sice pomáhá v misi, ale ještě není přímo jasně spojenec nebo nepřítel, takže to asi záleží na tom, co bude hráč dělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit