Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prave to hram je naozaj veľa možnosti na uspech misie. Zchraná neviných deti super aj dobre sa to ovlada na xbox360 aj akcia a streľba ,moc pekné len škoda že je to iba demo a nie plná hra
  • Jsem velký fanouek MGS série, ael tohle prostě odmítám kupovat. Je opravdu smutné jak se změnil obsah toho co dostanu za svoje peníze. Rád bych podotknul že tohle demo-prelude nemělo být placené. Mělo to být přesně jako v minulých dílech. Prelude co měl být obsažen v hlavní hře, potažmo jako "demoverze" dodáváná s jinou hrou od Konami nebo spřátelenou společností. Jenže pak někoho napadlo: "Hráči jsou přece poslušné ovečky, tak co kdyby si demo zapaltili? " A bylo vyřešeno. Skutečně nevím jak tolik věrných fanoušků serie MGS může pochvalně kývat hlavou. Prvotní informace hovoří o hrací době od 20 minut (!) do jedné hodiny. Takže hurá, zaplatíte za tohle 500-800kč....
  • Dildo_Vagins
    Ehm na PS Store je Pre-order MGS:GZ za 499 Kč + MGS Peacewalker zdarma a tady 755 Kč ?
  • Jsem zvědaví na recenze. Naposledy jsem hrál MGS4 a ten mi přišel nejslabší z celé série. Nedokážu teď mít k tomuhle počinu/polohře/dema - nebo co to vlastně positivní očekávání, snad příjemně překvapí.
    • Ja mam velmi rad MGS 2, dalsie po nom som nehral. Nemam konzoly a mam podozrenie, ze su to pateticke telenovely. Vsetci na nete to vychvaluju, ale pozeral som si na youTube walkthroughs z MGS 4 a fakt to vypadalo ako telenovela. Tie dialogy a zapletku myslim.
      Ze by to fakt bola telenovela ?
      • Složitostí a zápletkami je kdejaká telenovela oproti MGS jednoduchá :) Nejlepší mi přišla 3ka, která má málo filmů a dialogů. To ta 4ka je hodně jen o filmech a 2ka zase o tunách textů v kodeku. Snad budou v GZ s obojím šetřit :D
  • Keyz
    Mě by zajímalo, kolik borců se vyzná v příběhu Metal Gear. Nedávno jsem četl nějaké informace a to je teda bordel.
    • http://www.reddit.com/r/PS4/comments/204yu4/metal_gear_the_complete_story/
    • maros.goc
      lore mgs je stoka
      • Není.
  • maros.goc
    ANDREW to presiel za hodinu a pol no nijako extra nadseny nebol..zase Dark Souls II oznacil 10/10
    • A kdo to jako je?
  • Hezké, ale já bych raději slyšel něco o PC verzi, která zprvu být měla a pak z ničeho nic o ní začali mlžit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit