Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja uz Enderal dohral a je to hooooodne luxusni mod *14*
  • Johnny
    Kdyby to nevyšlo v angličtině, ani bych to nezkusil... Nic proti němcům, ale jelikož sem zabedněnej idijot nemužu tu němčinu ani slyšet.
  • hlavne aby to nebylo moc príbehove svazane rpg (což asi bude), protože na TES máme všichni nejradši ten sandbox. V podstate by mi ke štestí stačilo kdyby nekdo ze Skyrimu odstranil všechny questy (nemužu je delat když jsou tak hloupe), predelal mesta po strance architektury, predelal dungy a prirodu. Vlastne je tam špatne uplne všechno, kromne souboju a stealthu a animaci, ktere ujdou.
    • Bobe, zrovna bojový systém je na Skyrimu podle mě to nejhorší a animace taky nejsou žádný zázrak. Questy jsou takové všelijaké, ale občas jsem narazil i na pár zajímavých. Překvapivě v Elder Scrolls Online jsem narazil na docela dost zajímavých questů, ačkoli dost jich bylo samozřejmě standardních, průměrných.

      Jinak modifikace pro tebe udělají to, co ty chceš a questy prostě nemusíš dělat vůbec.
      • p.s.
        soubojovej system neni extra trída ale na učely rpg imo postačí, navíc já hrál všechny tesy stylem stealth/lučišník a tam tomu nemám co vytknout. Lukostrelba a stealth system imo nemaji konkurenci
        • Lukostřelba a stealth dohromady jsou ve Skyrimu dost silný, řekl bych až moc. Ale jo, to je dobrý. Tak jsem hrál taky jednu postavu a bylo to dobrý.

          Co popisuješ je pravda. Bohužel svět TES v podání Bethesdy je plný nesmyslů. Některé věci chápu - vynucené omezením enginu a HW, ale některé věci jsou prostě nedomyšlenost až blbost vývojářů. Dizajnersky je Skyrim a Oblivion naprostá prasárna. Morrowind byl na tom podle mě lépe, ačkoli dneska už by taky dizajnérsky nebyl nicmoc, ale je to stará hra, tak to beru.
          • tak se nakonec možná shodnem, já mám tes rád a proto ho kritizuju protože by to mohla byt nedostižna hra.
      • mne nevadí prumerne nebo standardní questy, ale styl jak bethesda vypráví príbehy. treba dojdes do mesta a král te vyšle zabít draka z ktereho jsou všichni podelaní a pošle na neho armadu čítající... pet mužu. Za mestem je tolik banditu že by mohli vzít utokem celej hrad/mesto. Rolníci obdelávají pole a pár metru opodál mají tábor smrtící príšery.

        nemužu se ani vžít do toho sveta, když je tam treba hrad kterej staveli tak že ho nejspíš vrtali do skály, nebo most pres reku kterej vede odnikud... do skály.
        nebo že mam cíl pred sebou par metru ale musím hledat cestu pul hodiny protože dizajner tam dal nepruchodny teren aby krajina nepusobila tak male atd atd
    • bobe na vsechno jsou uz mody,staci hledat *4* ..a nebo pokud jsi sikovnejsi tak zapnou editor a zkusit sam ..osobne jich mam taky par(300+ :) ) co pridelavaj ,predelavaj mesta , krajnu atd atd
  • tohle vypada fakt moc dobre, těšit!!!
  • super,letajci lod, naka batisfera nebo co ,zadni draci a hl nemcina co trha usi :) no tesim se, jen tak dal ,snad to nebude delat bordel i s ostatnima modama
    • Němčina byla super. Skvěle nadabované.
    • ta nemcina znela krasne stou hudbou, nevis nic
      • A ty víš co?
  • Ja..., nic v zlom... Asi je za tym kusisko roboty, no... Skratka verim, ze hra samotna bude lepsia ako toto video. Ano, urcite si to zahram, prave preto dufam, ze pribeh a vsetko s nim spojene nebude take zle.
  • ta zapletka pride ako z Mass Effect
  • Že by? Tohle bych si i zahrál..
  • já si nemůžu pomoct ale já v tom videu viděl prvky gothicu 2,3 a arcadie, něco z risenu a něco málo z morowindu
    • Lukyz
      To je ale přesně to, co lidi láká *4*
    • nic zvláštního, to jsme viděli všichni :) taky se mrkni odkud je vývojářský studio a co sloužilo jako podklad pro Enderal
  • Anglicka verzia na konci jula. Starsie info z ich facebooku:
    The English localization is close to completion now, and, against our own expectations - after all, this is our first project localized in English - the quality is on par with the German version. It will feature about 35 talented actors, among them prestigious voice actors such as Lani Minella (Skyrim, Starcraft, The Last of Us) and Dave Fennoy ("Lee" from Telltale's Walking Dead), and many more.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit