Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to tak. U těch her z daleký minulosti, tam už by se muselo jednat o kompletní remake. Třeba takovej remake legendární prvního Unreal by podle mě stál za hřích. Dodnes si čistě vybavuju některý úrovně, fakt výborně zmáknutej level design. Myslím, že na to jednoho dne i dojde, až nastane správná chvilka..
  • Dead Island je neskutecne spatna hra, ale takhle to mozna par zoufalcu, vzhledem k aktualnimu hernimu suchu, jeste bohuzel koupi.
  • Ronox
    Dead Island: Milktheshitoutofthismediocregame Edition
  • No tady bych byl spis radsi za remaky.
  • Takovej remaster Crusader: No Remorse na UE4 s plně zničitelným prostředím... *1*
  • Jack1947
    No sice to je starší hra ale že by už tehdy vypadala nějak blbě se říct nedá, nicméně zase pro ty co nehráli tak je lepší si počkat na remástr no, asi já osobně nevím teda. Tak 80hodin je brejch ale potom konec a v tom vězení nic moc noo.

    Hlavně když vím jak to skončí co tomu předcházelo bych to asi hrát nechtěl no.
  • Až se budou remasterovat hry jako Might & Magic 6, Wizardry 7, Ultima 7, tak mě vzbuďte.
  • Jack1947
    V té samé grafice? to si nemyslím *4*
  • to zaprvý, a za druhý cim starsi hra, tim je remaster težší. Ono neni problem hru co jede na DX9 ci DX10.1 trochu naleštit, přidáš dohled, zvýšíš LOD, nahraješ tam lepší textury ktrerý se ti stejne nekde valej na disku z vyvoje puvodni hry, mozná když máš náladu tak přidáš lepší AA a nejakej ten post process efekt a je to. Kdežto remastrovat něco, co bylo dřív než DX9? To to musis komplet přepsat, bo na DX8 už se koukat nedá. A vovotom to je.
  • Na tom něco bude, akorát ty starý hry z daleké minulosti, který by zasloužily remaster, už by nebyly tak vhodný pro mainstream a ve spoustě případů i pro konzole. To bys to musel zremasterovat "pro dnešní dobu" = zkurwit.
  • Who do you voodoo, b*tch?
  • Neumíme udělat novou hru, tak zremástrujeme hry těch, co to před náma u měli.

    GGG
  • Herní byznys musí být ve slušný krizi, když se nám připravují remastery CoD a Dead Island. Nic proti Dead Island, ta hra celkem slušně pobavila, ale samotnej fakt, že tu máme v přípravě remastery her, který vyšly v nedaleké minulosti, to už je docela soda. Existuje poměrně slušné množství her, které by si remaster rozhodně zasloužily, ale "těch" remasterů se zdá se nedočkáme, zato remasterů kravin ano.
  • Po excellentním Dying Light by mi to připadalo jako chudý příbuzný, nekupuji. Snaha se cení, ale spíš mi to přijde jako rejžovačka, když už teda nevyšel ten druhej díl, tak aspoň něco zarobit.
  • copak ono nedostává CoD nový remaster každý rok?
  • mas recht ,ale CoD je prece jen krapet starsi
  • Kdyby neexistovalo Dying Light, tak možná. Jenže ono existuje a proto mi tyhle dvě hry přijdou zbytečný remasterovat, respektive hrát, i přestože jsou obě dobré. Dying Light je to samý, jen mnohem lepší. A život je moc krátkej na to hrát všechny tři hry, takže logicky vyberu tu nejnovější, která je i ve všech ohledech lepší, ne?
  • Prý si to trh žádá...
  • faitheater
    Ja radeji pockam na remaster remastrovane GOTY final ultimate ThisTimeIt'sTheRealShit verze...

    Ale vazne, neni tech remastru uz nejak moc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit