Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo nemá čas číst diskuzi níže, shrnu to:

    Zaklínač je sr*čka. Ne není. Ne je. Ne není. Je. Není. Je. Jste blbci. Vy jste blbci. Všichni jsou blbci.

    *1*
    • Inquisitor
      To viš, to je ten věčný boj mezi přívrženci červených čapek a přesvědčenými modročapkáři :D
      • Prophet
        Cože? Měla být zelená *1* *1*
    • Není čerstvá !
      Je čerstvá !
      Není čerstvá !
      Je čerstvá !
    • nikdo se tu o sračce nebaví. Že je to příběhový brak, snad vidí všichni, hlavní premisa je naprosto béčková až céčkova, tak co chceš? Aby tady byli všichni fanatičtí fanboys, kteří Zaklínače uctívají?
      • A jaká je podle tebe ta céčková premisa? Povídej, nahoď nějakej argument , máš li na to *1*
        • Tak třeba násilné pálení čarodějnic je jak z béčkové fantasy. Tady ta premisa je tam tak strašně nuceně vložená, že je to spíše vtipné, tohle pak graduje béčkovým/céčkovým questem o záchraně čarodějů, který může zachránit pouze Geralt, který je odvede na loď. Prostě WTF?! Dále celá hlavní zápletka je naprosto cheesy, celou dobu hledáš Ciri a vůbec nic se v podstatě neděje, pak ji najdeš, hodí tam retrospektivu, jelikož si tím myslí, že retrospektivní béčko je lepší než neretrospektivní a jede se dál, Divoký Hon v podstatě skoro bez motivace, záporák ke kterému nemáš nějaké emoce, ty emoce se snaží uměle navodit zabitím Vesemira, jelikož do té doby, jsi ani nevěděl, jestli je to záporák, bohužel zase cheesy scéna, takže to spíše působilo vtipně, takže k záporákovi jsem nic necítil, naprosto protiklad Letha, který nebyl černobíly, byl slušně prokreslený a hráč k němu cítil nějaké emoce. Pak konec kdy má být nějaká katarze, která by měla nějak ten hlavní scénař někam posunout a hráči říct, že to hledaní postav za to stálo, že tam je něco víc a co tě čeká? Naprosto trapná záchrana světa jak z céčka. Nic proti. Hrůza. Hrůza. Hrůza. Tohle se fakt někomu líbí, naprosto strašný hlavní scénář. Určitě bych toho našel více, je to béčko/céčko které si hraje na áčko a to já prostě z duše nesnáším, raději přiznané béčko než tohle.
          • Mimochodem: taky by bylo fajn, kdyby Ti někdo vysvětlil, co znamená slovo "premisa". *3*
          • On bude asi problém že tvůrci předpokládali u hráče znalost knih. Pokud bys je četl věděl by co je Divoký Hon a znal i jejich motivaci a možná by to vyřešilo i další "díry" v příběhu hry. Je ale pravda že mě třetí zaklínač i přes znalost knih (nebo možná právě kvůli ní) nebavil a velice rychle jsem ho odinstaloval.
            • AEA: Ty jseš taky děda Lebeda, pokud si vzpomínám, divoký hon byl vysvětlen v Paní jezera, a to stejně, jako v Zaklínači 3.
            • absolutně nejsem expert této série, kdysi jsem to ale četl a mám pocit, že Divoký hon se řeší se Ciri u Dědy Lebedy, Divoký hon je to probírán spíše jako bajka/oživlá legenda, čili bych spíše čekal, že tu motivaci osvětlí důstojně CDP, bohužel mě to příšlo nedotažené.
          • Veskoslav
            No tak sis zapičoval jako u každého článku o Zaklínači a jede se dál.
            • *5* přesně tak, aspoň mám co napsat o té hře a je to rozhodně konstruktivnější než zdejší fanboyové Zaklínače, kteří se na nic nezmůžou.

              CDP je pak kapitola sama o sobě, jak rychle ve vedení zapomněli na vyhrožovaní dopisy pirátům soudem a teď ze sebe dělají posly bohů...
          • Kámo ty si na něco hraješ a ještě tomu i sám věříš *13*
            • když nevíš co napsat, tak raději nic nepíše, pak nebudeš za hloupého fanboye...
          • Možná tě to šokuje, ale upalování čarodějnic není z béčkové fantasy, to se fakt dělalo, mrkni někdy na wikipedii, budeš koukat!
            • sry ale béčkově podaná premisa je pořád béčková premisa, chápu, že ti to fanboyský mozek prostě nebere, ale celé je to na úrovni filmu Hon na Čarodejnice s Nicolasem Cagem. Závěr této premisy pak vůbec ani nedává smysl a je to postavené proti logice celého universa. Deal with it fanboy *15*
      • treba mne o príbeh nejde ale nebavila mne hratelnost a nelíbil se mi hlavní hrdina
    • Paul_cz
      Takže jako vždy, díky za shrnutí *1*
  • Ilusiveman
    vy parchanti,! vcera jsem to koupil, abych to mel ve sbirce :(
    • mohlo ťa to napadnúť že bude nejaká spoločná verzia ako aj pri witcher 2, to je teraz trend vydať hru potom DLC a potom všetko dokopy, žmýkame a žmýkame
    • Tuhle informaci jsem četl už před dvěma dny. Musíš si informace schánět i jinde *3*
      • Já jí četl už tak měsíc zpět :D přesně proto sem počkal a hru nekoupil.
        • A doufám, že teda ani nehrál? Protože herní piráti jsou verbež *16*
      • JJ ze CDP planuji udelat GOTY verzi probehla netem uz asi pred mesicem a pul. Jen se dosud nevedelo kdy.
  • Must buy!
    • Jack1947
      moist buy
      • Vogon
        moist boy?
        • Jack1947
          Moist girl ? *8*
  • aea :
    Tak už se konečně přiznej, že na to nemáš počítač *15* Všichni to hrají a ty si ho h*níš u gameplay a brečíš u toho, viď?...Lidé jako ty si nevidí do huby. IQ tykve a spousta důležitých slov, co maskujou tvojí hloupost. Když už chceš zdělit svůj názor, stačí jednou a ne tu hejtovat furt dokola jak nejistej panic. Bohužel nemám dost času a ani pastelek, abych ti něco vysvětloval. *16* čau
  • Spíš by to chtělo nějaký EE patch který byl u předchozích dílů.
  • Smysl by dávalo, kdyby u GOTY krabicovky byl i Skellige deck, aby to bylo takříkajíc komplet.
    • KrPa
      Jestli bude gwent online f2p, tak se vsadim, ze bude nejaka fyzicka verze s bonusy do hry a poslednim balickem. Uvidime, co oznami po spusteni closed bety hry.
      • Veskoslav
        No zatím je ohlášený Artbook k tvorbě atd. a bysta Geralta, jak hraje Gwint:) Ale ocenil bych i ten balík
  • Nevíte jestli bude krabicovka jako u jedničky a dvojky s bonusovým materiálem (mapy, karty, manuál, soundtrack, atd...)?

    Nevím kolik dat trojka zabírá, ale obávám se, že se na dvě tři DVD nevejde. Jasně stema key beru, ale rád bych měl zaklínače i na placce
    • KrPa
      10 dvd bude asi realne, na gogu to ma 55GB
      • alebo 1 dvd s inštalačkou steamu či gog galaxy :D
  • teď jen nevim... mám jen základní hru Witcher 3, půjde koupit nějakej upgrade, nebo to budu muset koupit znova celý?
    • Vogon
      Stačí koupit expansion pass.

      GOG: https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_expansion_pass

      Steam : http://store.steampowered.com/app/355880/?l=czech

      Xbox: https://store.xbox.com/en-us/Xbox-One/Bundle/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Expansion-Pass/8daa5ade-acfa-417f-958f-80dfcc87c5d8

      PS4: https://store.playstation.com/#!/en-cz/games/addons/the-witcher-3-wild-hunt-expansion-pass/cid=EP4497-CUSA01439_00-0000000000000000
    • Jak na Steamu, tak na GOGu je k dispozici Expansion pass, jako upgrade na komplet verzi:

      http://store.steampowered.com/app/355880/
      https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_expansion_pass
    • up_er
      pro ty co maj jen zakladni hru vysli ty DLC uz pred nejakou dobou, takhle to funguje *15*
      • u Zaklínátora 1 a 2 žádný placený DLC nebylo a každýmu, kdo měl plnou, se zadax změnila v Enhanced Edici... proto se ptám, jak to bude teď :)

        a nikam nic vysílat nebudu ;)
        • my mluvime o datadiscich neco co ti da novy pribeh a hodiny zabavy. Enhanced edice tehda byla jen konecne dodelana hra po vsech tech milionech patchu, co ji mely dat dohromady. takze pletes jabka a hrusky dohromady
        • ale nikdy tam nebylo žedný takhle velký DLC ne? Tak typuji že to bude jako u většiny her. (takže ve stylu dokup si zbytek na tebe s*rem. Z tebe už žádný prachy mít nebudem)
  • bukrr
    Vtípky na Two Worlds? Ty já můžu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit