Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me je jedno jestli by byl multiplayer portoze na vsech verzich hry nefunguje vlastne je lepsi kdyz se soustredi jen na singl protoze by na moji verzi hry mp asi nesel *1* *1* *1*
  • u této hry mě přijde MP k ničemu??(pouze můj názor)
  • Jednička byla pecka a neměla multiplayer, tak proč ho cpát do dvojky, naprosto souhlasím s autory, radši se soustředit na kvalitní singl.
  • Prdím na multiplayer!!Chci a podle všeho i dostanu minimálně tak nadupaný singl jako v jedničce!:-)Správný přístup mají kluci-palec nahoru!
  • Proč také dělat multiplayer do hry, která jej nepotřebuje. Single je to, oč tu běží.
  • neeee Multiplayer nebude??? :(((( *9* *9* *9* *9* ............... NE! *1* xD *1* to je jenom dobre *4*
  • To je dobře
  • „Naše rozhodování bylo velmi jednoduché: když jsme promýšleli přidání multiplayeru, tak jsme se ptali ‘pokud použijeme všechnu naši energii, která je potřebná pro vývoj multiplayeru a místo toho ji budeme soustředit na singleplayer, nevznikne z toho nakonec celkově lepší hra?“

    Osekáváme hru, protože jen tak to bude zaručeně lepší - tohle už jsem někde slyšel, vyšlo to v srpnu ^_^. Pro informaci, inkriminovaná hra taktéž obsahuje relikty multiplayeru.
    • Srovnáváš hru, která po několik let neměla pevné datum a celý její vývoj se několikrát protahoval, s hrou, jenž měla danný časový rozvrh už od oznámení...
  • Skoda.. mohl sem rozpoutat chaoss jako Joker a videt milony lidi umirat v bolestech. Muahahaha!
  • Ja cetl ze Batman nebude... ve mne uplne hrklo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit