Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jo,tady se taky někdy napíše o Nintendu nad rámec bleskovek a postranní reklamy
    http://giphy.com/gifs/applause-sarcastic-slow-clap-gRxjhVNfFgqI0
    • Nezapomínej, že u nás je Nintendo naprosto okrajová záležitost, takže na gamesech budou těžko psát samostatnej článek o každý novince.
      • to jo, ale zmínka o hyrule warriors na 3ds tu bejt mohla, stejně jako recenze na xenoblade chronicles x, což byla určitě zajímavější událost, než tuna indie ptákovin, na které jsou tu recenze pořád, několikrát jsem se za ní přimlouval a to ani nemám Wii U
        • Máš pravdu, i když je to okrajová platforma, úplně ignorovat by jí nemuseli. Zvlášť když celá řada Nintendo her je podle všeho vážně dobrá.
        • Femto
          Co Xenoblade *3* Ona tu pořád není recenze na božskou Bayonettu 2 *15*
          • Já teda nechápu co na té Bayonette všichni vidí. Pro mě to je zívačka, kde totálně vypnu a jen bouchám do tlačítek, to mě prostě vůbec nebaví. Nehledě na to, že MGS revengeance je defakto to samý v jiných kulisách... Vůbec neberu platinum games za kvalitní vývojáře (aspoň né extra třídu). Kromě The Wonderful 101 neudělali nic pořádnýho. Star Fox je přinejlepším mediocre. O Bayonetách a MGS jsem mluvil. Želvy ninja budou zase totálně stejný jak bayonetta...
            • Jestli dovolíš, tady ti dám odkaz na skvělého chlápka zabývajícího se videoherním designem, konkrétně v tomhle videu jde právě o mlátičky typu Bayonetta a o to, co je na těch dobrých titulech v žánru tak speciálního. V zásadě jde o to, že jsou designované tak chytře, že si je užije jak nováček, který bude jen bušit do tlačítek, tak profík, na nějž tam čeká úplně nová vrstva výzvy.

              https://www.youtube.com/watch?v=IG8LVpuzYls

              Ber to třeba jako zamyšlení nebo jen takovou zajímavost.
    • Nerad bych vyvolával nějaký hate, ale je to pravda. O Nintendu vychází spousta potenciálně zajímavých zpráv, na Games se však objeví jen naprosté minimum. Na druhou stranu chápu, že Games pokrývá tak nějak všechno, což není snadné dobře vybalancovat.
  • Doufal jsem ve vydání ještě letos, ale aspoň mám chvíli klid a nemusím termín vydání googlit nkrát denně *1* škoda, že nebude na E3, ale doufám, že vypustí do té doby trochu víc informací, ale chápu, že kvůli plánovanému upgradu konkurence mlčí
    • Já mám velký strach o výkon. WiiU je v pohodě a hry na tom vypadají super, ale proti ostatním opravdu nic moc. A myslím, že je to hlavní důvod proč 3rd party vývojáři na WiiU nechtějí nic dělat. A minule někdo chladil nadšení, že NX bude o dost výkonější než PS4. Snad neudělají stejnou chybu.

      NINTENDO už prostě nemůže spoléhat jen na sebe. Musí přilákat co nejvíc vývojářů také k sobě.
      • No myslím, že na to aby na tom běhala nejprodávanější konzolová série - Call of Duty - to jistě bude mít výkonu víc než dost, problém je, že cíloví zákazníci Nintenda si jejich konzoli nekupují, aby na tom pařili CoD. O výkon bych se nebál myslím si, že to bude mít větší výkon, než vylepšený PS4, což je podle mě důvod, proč jsou tajemní jak hrad v karpatech, ale větší výkon příliv herních vývojářů nezajistí. Já o koupi nintenda uvažoval od wii, až jsem nakonec skončil u (new)3ds a nelituju toho, i když nové hry jsou drahé, NX je první velká konzole, u které jsem se rozhodl, že si jí pořídím, ale pouze v případě, že tam bude zpětná kompatibilita aspoň do wii, gamecube hry holt oželím, ale jestli i ty na tom budou fachat- the more the merrier, nemít tam zpětnou kompatibilitu vůbec by pro ně byla ekonomická sebevražda a vždycky jí měli, takže nepočítám, že by se na to vykašlali
        • Podle mě to je celé jen marketing. Mají ho zadarmo, sám si řekl, že si to googlil každý den. Sami fanoušci o tom mluví, dělaj teorie atd. Ale myslím, že se i bojí to říct, páč to bude maximálně na úrovni PS4 a za tím si stojím. Až to vyjde můžeme se znova na tenhle koment podívat a pak se tomu zasmát a nebo říct, že jsem dobrej:D

          Každopádně já jsem byl vždycky PS boy. Ale to nejlepší skončilo u PS2. Tak jsem šel do WiiU a nelituju, tam jsou prostě hry, které jinde nejsou. 3ds bych ani neměl kde hrát, v práci jsem za 10 minut. A nemyslím si, že bude nějaká velká zpětná kompatibilita. Už jen proto, že se říká, že na tom bude remake SmashBros4.
          • V práci jsem taky za 10 minut *1* hraju většinou doma na kabelu, ale chodím i často ven a používám ho jako krokoměr (a dobíjím si tím coiny). Na PS2 se taky shodneme, tahle konzole měla prostě ty nejlepší hry, pamatuju, jak jsem spolužákům záviděl vice city a desítky dalších her. Narozdíl od Nintenda udělali velice mazaný tah s DVD mechanikou a dodneška je to nejprodávanější konzole všech dob, docela by mě zajímal vývoj herních dějin, kdyby gamecube měl DVD a vyšel o trochu dřív, každopádně nintenda si vážím nejvíc, protože oni s famiconem aka NESem opravdu zachránili videoherní průmysl, což je na gigantickou diskusi, ale my modří víme a zelení mají google *15*
            k té zpětné kompatibilitě - zajímají mě hlavně no more heroes, red steel a bayoneta, stačilo by mi kdyby tam fungovali aspoň tyhle hry, a kdyby ne, tak prostě koupím v bazaru wii. Až to výjde tak sem mrknu, snad to do té doby nepromažou
            • DieslNikolas
              Tak přesně tím to taky začalo (tím sedavým zaměstnáním)... U těch pohybových her, který jsou sice skvělý, je jedna věc docela dost blbá. Že mnohem déle než hraní trvá vybírání, odklikávání různých tabulek apod. Zrovna u wii fit je to snad nejhorší.

              Jinak osobní zkušenost mám takovou, že po práci (byť také sedavé zam.) přijdu domů a vůbec nemam náladu se hýbat. To mi vydrželo jen nějaký čas ze začátku. *4*

              Ještě rada (kdyby jsi to věděl, tak to klidně ignoruj *4*), že ne všechny modely Wiička jsou zpětně kompatibilní s GC a nemyslím jen Wii mini (což je podle mě blbost kupovat) mají to i ty větší "klasický" kusy.
            • jj madworld mě taky zajímá a taky bych se ve svém převážně sedavém zaměstnání potřeboval víc hýbat, takže wiifit je určitě taky dobré řešení
            • DieslNikolas
              Souhlasím s tebou, dneska se dá wiičko koupit za pár šlupek.. Udělal jsem to cca před rokem. Mastim na tom gamecube, wii a spousty dalších platforem emuluji. Každopádně k věci, NMH 1 i 2 a Red Steel (za mě spíše 2. díl) jsou výborný hry... Takže by to stálo i za to bazarový wiičko, dokonce i Bayoneta je luxus, až na to že nemám koule pouštět se do takhle dlouhé hry. *3*

              Pokud jsi wiičko uplně minul a zajímají tě takovéhle bláznoviny, tak bych mohl doporučit ještě MadWorld!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit