Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s křížkem po funuse
  • Miserius
    Lidi, nejste z toho hádání o konzolích a PC Master Race trošku unavení? Mě už unavuje přeskakovat ty nekonečný vlákna kde se jedno pako hádá s druhym pakem a uráží přitom třetí pako... Každej hrajeme na čem chceme... Přestaňtě se tu bavit jako zoufalý existence
    • Psychotic
      Vždyť se tu o tom nikdo nehádá. Jen relativně neúspěšně zkoušel trollovat ten Master Race!, ale jinak žádnej flame nevidím.
      • God-of-War
        Myslíš WAREZ race?
    • prudislav
      mohli by se vrátit k hádání Sony vs Microsoft :-D
  • Mart9
    Kdo se chce Microsoftu pomstít, mám nápad. Ukradněte jeden Xbox One a doneste mi ho až domů. Děkovat nebudu, to vy budete mít dobrý pocit, že jste Microsoft okradli.
  • PS4 děcka se tu teď budou hádat s XONE děckam, protože na těch svejch krabičkách beztak nemaj co hrát *11*
    • Hnisavec
      už mastíš Dead Rising 3 na SLi Titan a i7, SSD 500 GB na 15 FPS a v 720p s konzolovými textúrami? mamka a tatko platia elektriku, takže pohodička, že to žerie ako malá elektráreň..
      • Rozumný člověk si takový odpad do PC nenainstaluje.
      • deridon
        http://awesomegifs.com/wp-content/uploads/han-solo-annoyed.gif
      • Já podřadný porty nehraji a Titana opravdu nepotřebuji
    • Psychotic
      Obvious troll is obvious.
      Nelíbí se vám, co říká? Podívejte sem - pochopíte a už se na něj nebudete zlobit.
  • Hnisavec
    kým nebolo Ryse a Dead Rising na PC..ok...ale teraz? konzola je hlavne o exkluzívnych hrách...takto nechápem aký to má zmysel? Halo a Gearsovia budú tak o rok a pol najskor
    • Omyl, konzole je hlavne o zabave, proto ji preferuji. Naprosta vetsina her co na ni hraju jsou multiplatformy.
    • Spades
      V USA se konzolím daří i bez exkluzivit. To jen tady je holt zavedená PC komunita.
    • Přesně konzole by bez exkluzivit postrádaly jakýkoliv smysl, exkluzivity jsou prospěšný jen pro výrobce hardwaru
  • Paul_cz
    Přeji všem třem novým majitelům ať si jí užijí.
    • A ještě ses tím ti zoufalci chlubí, že si tu krabici koupili, bože dělají ze sebe hlupáky...
  • Hnisavec
    Kúpiť dizajnovo peknú, lacnejšiu, výkonnejšiu konzolu s viac hrami za menej peňazí alebo odpudivé obrovské hebedo v tváre kvádra s menším výkonnom a trištvrte exkluzivitami na PC? ťažká dilema veru....
    • Na co je mi větší počet (o tom by se dalo debatovat) exkluzivit když mě z nich zajímá jedna?
    • Tak tak, po skvělé X360 je toto totální propadák a předem mrtvá a úplně zbytečná platforma...
    • Souhlas ... takze Xone jasna volba pro koupi ... *4*
      • sito - jdi za roh a dej si tam pár facek, ale pořádně...
        • Taky bych chtel bejt tak hustej, jako ty ... ale to bych si musel nechat amputovat nejmin pulku mozku ... *5*
          • sito - řekl bych že už se stalo...
            • Jeste neco zbyva ... ale ty koukam mas misto rodnyho listu omluvnej dopis z tovarny na kondomy ... *4*
  • Ani zadarmo bych to nechtěl... *13*
    • BookerDeWitt
      Čech a nechce něco zadarmo? Nevěřím.
    • Draken69CZ
      Ale nepovídej a proč?
      • treba uz jenom z principu, ze release byl o rok pozdej aby my, pitomci z vychodni evropy jeste rok kupovali stary 360ky, kterejch byly plny sklady.
        • Draken69CZ
          Takže každej kdo si koupí starší konzoli než je ta aktuální je pitomec? Krom toho nikdo nikoho nenutil aby si ty "starý" konzole kupoval. Myslím že kdyby to vydali všude hned tak by vydělali víc než když budou doprodávat skladový zásoby.
      • VHS video jsem měl už dávno a tuhle hnusnou krabici od bot? Nejdebilnější konzoli co kdy byla? Ani náhodou... *13*
        • Draken69CZ
          Aha já měl furt za to že se na tom hrajou hry a vono né hlavně aby to dobře vypadalo.
        • ... socka
  • Uz to tady instaluju :))
  • WhySoSad
    Jak XONE tak PS4 budou muset počkat, nejsou finance :D
    • Draken69CZ
      Daruj sperma!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit