Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Myslíš WAREZ race?
  • Omyl, konzole je hlavne o zabave, proto ji preferuji. Naprosta vetsina her co na ni hraju jsou multiplatformy.
  • Psychotic
    Vždyť se tu o tom nikdo nehádá. Jen relativně neúspěšně zkoušel trollovat ten Master Race!, ale jinak žádnej flame nevidím.
  • prudislav
    mohli by se vrátit k hádání Sony vs Microsoft :-D
  • Miserius
    Lidi, nejste z toho hádání o konzolích a PC Master Race trošku unavení? Mě už unavuje přeskakovat ty nekonečný vlákna kde se jedno pako hádá s druhym pakem a uráží přitom třetí pako... Každej hrajeme na čem chceme... Přestaňtě se tu bavit jako zoufalý existence
  • deridon
    http://awesomegifs.com/wp-content/uploads/han-solo-annoyed.gif
  • treba uz jenom z principu, ze release byl o rok pozdej aby my, pitomci z vychodni evropy jeste rok kupovali stary 360ky, kterejch byly plny sklady.
  • Spades
    V USA se konzolím daří i bez exkluzivit. To jen tady je holt zavedená PC komunita.
  • Já podřadný porty nehraji a Titana opravdu nepotřebuji
  • Mart9
    Kdo se chce Microsoftu pomstít, mám nápad. Ukradněte jeden Xbox One a doneste mi ho až domů. Děkovat nebudu, to vy budete mít dobrý pocit, že jste Microsoft okradli.
  • Přesně konzole by bez exkluzivit postrádaly jakýkoliv smysl, exkluzivity jsou prospěšný jen pro výrobce hardwaru
  • Hnisavec
    už mastíš Dead Rising 3 na SLi Titan a i7, SSD 500 GB na 15 FPS a v 720p s konzolovými textúrami? mamka a tatko platia elektriku, takže pohodička, že to žerie ako malá elektráreň..
  • Psychotic
    Obvious troll is obvious.
    Nelíbí se vám, co říká? Podívejte sem - pochopíte a už se na něj nebudete zlobit.
  • PS4 děcka se tu teď budou hádat s XONE děckam, protože na těch svejch krabičkách beztak nemaj co hrát *11*
  • Hnisavec
    kým nebolo Ryse a Dead Rising na PC..ok...ale teraz? konzola je hlavne o exkluzívnych hrách...takto nechápem aký to má zmysel? Halo a Gearsovia budú tak o rok a pol najskor
  • Jeste neco zbyva ... ale ty koukam mas misto rodnyho listu omluvnej dopis z tovarny na kondomy ... *4*
  • sito - řekl bych že už se stalo...
  • Taky bych chtel bejt tak hustej, jako ty ... ale to bych si musel nechat amputovat nejmin pulku mozku ... *5*
  • A ještě ses tím ti zoufalci chlubí, že si tu krabici koupili, bože dělají ze sebe hlupáky...
  • Paul_cz
    Přeji všem třem novým majitelům ať si jí užijí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit