Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    By mě teda zajímalo, které to jsou ty inovativní tituly, kterým byl poskytnut prostor pro inovaci a tedy možné selhání...
  • Boby Kotick: "Že hry jsou dráhé, ale jděte, kdyby to bylo na mně tak bych je ještě zdražil" *5*
  • už z pohledu na ten jeho vlezdoprdelkovsej xicht se mi dělá špatně, nejraději bych dal pěstí do monitoru.
    • ForeverAlone
      Haters be hatin' *1*

      Ale vážně, co vám všem tak strašně vadí? Asi jsem mentál ale pořád to nějak nechápu, jak jsem napsal níž, neříkám, že je svatej, ale nevím co z něj dělá takovýho megasráče? *2*
      • Já v něm prostě vydím naše politiky. Každej jeho výstup mi příjde směšnej. Nevěřím mu ani jeho usměv. Ten chlap je k smíchu prostě.
        • dilinja
          tak to je odpoved jak z nosu ten pán je CEO společnosti u které se odhaduje hodnota 19 miliard dolarů někde za nema je EA možná s 15 miliardama *1*
          • Cahir
            Můžu se zeptat, jak se prachy, postavení a úspěch vylučují s tím, že je někdo slizkej, nesympatickej a falešnej??
            • Cahir
              To je možný, ale když někdo napíše, že mu někdo připadá falešnej a vychcanej (a mně mimochodem taky), tak těžko můžeš argumentovat tím, že je úspěšnej, což jsi ty přesně udělal (nebo to tak alespoň vyznělo). Nic víc netvrdím, o nic se nehádám...
            • dilinja
              prachy,postaveni a uspech se da nejak zmerit/vyjadrit zatimco charakteristika vlastnosti je subjektivni. Ten pan kdyz si v 90. letech kupoval 25% akcií activisionu asi netusil kam to dotahne to ze MATRIXXXL v NEM PROSTE VIDI nase politiky je bezvyznamne. Dokud s nim nebude hravat kazdou nedeli golf tak mi je jeho charakteristika jak je ten clovek krivej putna
      • dilinja
        možná protože zavřel Bizarre Creations buze *12* ran *16*
        • Proc porad ryjete jenom do Activisionu EA jsou taky pekne kurvv y a delaji to same napriklad zavreli WESTWOOD *10* *10* ... ale Activision me zas nasralo zrusenim True Crime: Honk Kong. Holt vsichni jsou nenazrane svinne a jde jim jenom a vydelek tak nemusite nadavat jenom Activision, vsichni jsou totiz STEJNI!!! *16*
  • jejich poslední inovativní hra byla CoD 2 (Auto-heal) a pokd vim, tak už tehdy si vývojáři stěžovali, že CoD 2 měla být v podstatě Modern Warfare, ale že Activision to zakázal, protože druhá světová tehdy letěla.........
  • Kotick umí svouji práci velmi dobře, to ano. Vydělávat peníze, likvidovat konkurenci, potěšit akcionáře, atp. Bohužel skoro nic z toho je přínosem pro koncové zákazníky nebo jeho zaměstnance, spíše opak.
  • Activision a inovace?To snad nemysli vazne.Ty dve slova jsou si na svetelne roky vzdalene.
    Kdy naposledy Activision vydal nejakou inovativni hru?Nebo jeste jinak,kdy naposledy Activision vydal hru,kde se aspon trochu snazil o nejake novinky nebo zmeny?
    Nebyt CoD a blizzardu,tak jsou davno v ........
  • Kokotickův proslov v jednom smajlu: *11* .
  • Co to zase plácá za houna !! *16* *12*
  • sasek jeden ,brzy poleti....
  • Vaše starosti bych opravdu chtěl mít :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit